Jump to content
okazwłoka

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania

Recommended Posts

@Oka

Planujesz wypuścić wersję desktopową?

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

@Oka czy w wersji 5 spodziewać się będzie można nowej odsłony graficznej? Obecny wygląd graficzny nie jest najmocniejszym punktem softu

Jak dla mnie to wygląd może być nawet różowy w jednorożce byle by była wysoka skuteczność i Oka mógł łatwo dodawać co jakiś czas nowe skrypty do obsługi :zeby:

• Like 1

Wygląd jest nieco odświeżony. Ale w Seo nie chodzi o wygląd, poparz na awatary na Pio ;)

Nie zamierzam w najbliższym czasie zmieniać znacznie wyglądu przede wszystkim dlatego, że kod php jest zmieszany z htmlowym i musiałbym z tydzień to przerabiać.

http://i61.tinypic.com/2d77yol.jpg

Sprzedam zaplecze LinkTak.pl

sprzedane, proszę nie pisać...

Jak już tak wszyscy robią "przesłuchanie", to się spytam czy v5 będzie chodziła trochę płynniej od 4? Wiem, że to zależy tez od hostingu, ale przy większej liczbie projektów to strasznie to działa. :-)

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

To już wyjdzie w praniu - wydaje mi się, że teraz będzie lżej to wszystko chodziło. Ale jasne - bez dobrego hostingu przy dużej ilości projektów daleko nie zajedziesz.

Możecie napisać co mam wpisać w polu KONFIGURACJA ---> ADRES jak mam CS'a na Vpsie ?

W związku z wypuszczeniem Donka 5 planowana jest jakaś promocyjna cena na zakup? Bo się przymierzam i nie wiem czy nie poczekać.

Szybki i sprawdzony serwer do GSA, CS czy ZennoPostera - SolidSeoVPS

Z tymi promocyjnymi cenami to różnie bywa - co jakiś czas jest. Myślę, że to dobry pomysł przy wydaniu v5 dać jakąś krótką promocję co by to temat bardziej nagłośnić :)

Mam pytanko. Uruchomiłem premium: dodawanie do donpremium działa, ale lista pozostałych katalogów jest bez zmian... co należy zrobić aby mieć więcej katalogów z premium?

Trzeba poczekać do północy - wtedy dopiero pobierane są adresy do 'bazy wspólnej'. Jeśli pobrało DonPremium to i te publiczne też pobierze bez problemu, tylko tak jak napisałem o północy dopiero :)

Trzeba poczekać do północy - wtedy dopiero pobierane są adresy do 'bazy wspólnej'. Jeśli pobrało DonPremium to i te publiczne też pobierze bez problemu, tylko tak jak napisałem o północy dopiero :)

premium mam od 3 dni :) i niestety tych publicznych nie pobrało... :(

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy