Jump to content

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania

Recommended Posts

• Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzisiaj dużo się zmieniło Niespodziewanie moja żona urodziła synka (Namir, nie Donald i pewnie nie wyrobię w tym miesiącu (na co były bardzo duże szanse). Ale tak max tydzień po majówce będzie gotow

MAriusz co najlepsze nie zobaczysz tutaj żadnych fochów właściciela, który chętnie pomaga z każdym problemem a nie musisz wykupować szkolenia do softu który nie działa

@msurma obudż się bo OCR OKI nie łamie Recaptcha, Secureimage czy icaptche. Po to masz DBC żeby korzystać z pomocy Hindusów a to że DBC nie jest już dobrym systemem wiadomo od kilku miesięcy.

Jak dla mnie to wygląd może być nawet różowy w jednorożce byle by była wysoka skuteczność i Oka mógł łatwo dodawać co jakiś czas nowe skrypty do obsługi :zeby:

• Like 1

Wygląd jest nieco odświeżony. Ale w Seo nie chodzi o wygląd, poparz na awatary na Pio ;)

Nie zamierzam w najbliższym czasie zmieniać znacznie wyglądu przede wszystkim dlatego, że kod php jest zmieszany z htmlowym i musiałbym z tydzień to przerabiać.

http://i61.tinypic.com/2d77yol.jpg

Jak już tak wszyscy robią "przesłuchanie", to się spytam czy v5 będzie chodziła trochę płynniej od 4? Wiem, że to zależy tez od hostingu, ale przy większej liczbie projektów to strasznie to działa. :-)

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Trzeba poczekać do północy - wtedy dopiero pobierane są adresy do 'bazy wspólnej'. Jeśli pobrało DonPremium to i te publiczne też pobierze bez problemu, tylko tak jak napisałem o północy dopiero :)

premium mam od 3 dni :) i niestety tych publicznych nie pobrało... :(

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy