Jump to content
okazwłoka

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania

Recommended Posts

Ok, wróciłem z biedronki... :D Przyjrzę się temu. Może coś z bazą jest nie tak. Cały czas to występuje?

SPRZEDAM ZAPLECZE LINKTAK

oferta

OK, wrzuciłem aktualizację do wersji 4.1.3:

4.1.3 - DonLinkage

2/11/2013

[x] poprawienie obsługi drupal i articlems

[x] możliwość osobnego usuwania zbanowanych proxy dla google i do postowania (plik config.php)

[x] dodanie opcji szukania na liście katalogów

[x] poprawienie rejestracji

oferta

Odbieram e-maile po rejestracji drupal i na stronie "listy" otrzymuje ponad 2k pobranych kont:

2qxao7m.jpg

Gdy wejdę dalej okazuje się, ze tych drupali jest niewiele ponad 400:

16c5g1w.jpg

Grzebać w bazie danych czy próbować odbierać e-maila jeszcze raz ?

@Seo tekst - sprawdź w bazie w tabeli drupal_priv, bo adresy przy wcześniejszym błędzie mogły się zapisać ze złym id_kat. W tym przypadku zmień w tej tabeli wszystkie id_kat na ten id, który w adresie się pokaże po najechaniu na nazwę "Podstawowa".

Jasne, całkiem mi to wyleciało :) Ale już dzisiej nie :) W poniedziałek się tym zajmę. Dzięki za info.

oferta

Taki komunikat dostaje po zapisaniu nowego projektu:

BŁĄD:Row size too large (> 8126). Changing some columns to TEXT or BLOB or using ROW_FORMAT=DYNAMIC or ROW_FORMAT=COMPRESSED may help. In current row format, BLOB prefix of 768 bytes is stored inline.

Co może być pryczyną?

W kwestii wielkości - to ja jeszcze przed aktualizacją, gdy chciąłem zapisywac projekt - to zauważyłem, ze donek obcina tekst synonimizowany gdy jest za długi - pisze wtedy, że sa niedomknięte klamry - i trzeba tekst przycinać. Patrzac w changelog chyba to nie zostało zmieniione - tez nie zgłaszałem, bo nie jest to błąd krytyczny - ale moze Twój ma podobne przyczyny.

Sprawdzę te uniki na drupalach. Coś musiałem przeoczyć.

@Timi - podeślij mi na mail jakie pola w formularzu wypełniasz i jakimi danymi.

@anomus - napisz do mnie na mail.

@Seo tekst - prawdopodobnie trzeba wejśc w moduły>rejestracja kont i kliknąć "zapisz".

@Motaba - na 99% tak.

oferta

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy