Jump to content
Sign in to follow this  
Davi

Teksty synomizowane

Recommended Posts

Witam,

Mam do was pytanko co do tekstów synomizowanych, ile można z jednego takiego tekstu 1500 znaków wygenerować tekstów tak żeby były one unikalne i google nie traktowało ich jako double content oraz po ile takie teksty z synomizowane chodzą?

I jeszcze jedno pytanko mam jaki program używacie do edycji takich tekstów oraz generowania tektów z synomizowanych.

Pozdrawiam i dzięki za informacje :)

do edycji to albo notepad, albo z seobohatera tego podpowiadacza, ale trzeba go wcześniej wiele "nauczyć" :)

Pozdrawiam, rectus

-----------------

torby papierowe: producent torebek papierowych - mega jakość w bardzo atrakcyjnych cenach :)

ja zawsze pisze teksty w wordzie później synonimizuje je ręcznie tak żeby miały sens podczas czytania. Co do używalności to dobrze synonimiziwany tekst może być wykorzystywany cały czas. Ludzie grając w totolotka nie mogą trafić 6 cyfr z 40 to jakie jest prawdopodobieństwo wygenerowania 2 identycznych tekstów po 1500 znaków :)

Strony WWW Rzeszów - Serwisy, sklepy internetowe, grafika i wiele innych zapraszam :)

Poradnik tworzenia stron internetowych - czytać i komentować :)

Projektowanie ogrodów Kraków

jakie jest prawdopodobieństwo wygenerowania 2 identycznych tekstów po 1500 znaków :wacko:

Roznica jednego wyrazu pomiedzy tekstami nie sluzy ich unikalnosci. ;-)

Uzywam tekstu z 3 synonimami do kazdego wyrazu maksymalnie 50-70 razy. Pozniej niektore zdania zaczynaja sie powtarzac.

Czyli z takiego jednego tekstu synomizowanego można bez problemu wygenerować 10 unikalnych tekstów ?

Tak, oczywiście nie może to być jeden synonim dla wyrazu. Najlepiej jest jeżeli każdy wyraz ma po 4 synonimy, tedy złożenie takiego samego zdania jest bardzo mało prawdopodobne.

Strony WWW Rzeszów - Serwisy, sklepy internetowe, grafika i wiele innych zapraszam :)

Poradnik tworzenia stron internetowych - czytać i komentować :)

Projektowanie ogrodów Kraków

a ja sugerowałbym przeanalizowanie materiału z matematyki w temacie rachunku prawdopodobieństwa.

to wszystko jest do przeliczenia...

dymna.jpg

@dominikPi z tekstów 1500 znaków bez spacji 2-3 zdania ? Nie widzę tego :)

@początkujący - ja nie potrzebuje dokładnych liczb tylko orientacyjnych :>

Ja bardzo dobrze zsynonimizowane to można ok 100 względnie unikalnych tekstów uzyskać.

Otóż to... A nawet i więcej.

Wszystko zależy od zagnieżdżenia synonimów.

1500 znaków to może być nawet i jedno zdanie.

Bez wielokrotnego zagnieżdżania myślę, że 50 to leciutko (przynajmniej przy takich tekstach jakie ja oddaję),

przy zagnieżdżaniu- 100, 200 ...(?).

Co do cen (i trochę o samych synonimach), sprawdź: Klik klik

W razie dodatkowych pytań zapraszam na PW, chętnie odpowiem.

Pzdr

Edited by Barrackin

logomini.png
artykuły | opisy | tłumaczenia | synonimy | content marketing| prowadzenie FB

TXT4SEO.pl | txt4seo@txt4seo.pl| 516 423 653