Jump to content

Prawa autorskie a pozycjonowanie


Recommended Posts

Hey! Taki temat dosyć trudny, ale wierzę jak wielu dobrych webmasterów tutaj bywa i że coś mi poradzicie. Chętnie podziękuję buttonem. Jak to jest z prawami autorskimi? Znacie jakieś dobre artykuły które o tym mówią? Jeśli chciałbym na przykład stworzyć stronę o jakimś klubie piłkarskim, albo np. o imprezie sportowej - Mistrzostwa Świata Africa 2010. Czy nie będę miał problemów jak na stronie podam wszystkie wyniki, kto sędziował, kto strzelał, zdjęcia piłkarzy, składy, opisy meczów? Nie chcę męczyć się nad pozycjonowaniem strony z rok, a później mi stronę zablokują. FIFA i UEFA potrafią mnie dobić? Strona była by wstępnie bez reklam, a potem kto wie... Co o tym myślicie?

I jak jest z cytowaniem, wykorzystywaniem zdjęć, obrazków, loga? Macie jakieś linki do artykułów o tym? Coś bardzo konkretnego? Jakieś książki czy coś? Oprócz kodeksów :D Tak raczej kawa na ławę - zrobione pod ludzi takich jak my, a nie pod prawników. DZIĘKI!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy