Jump to content

Ocena strony o projektowaniu stron

Recommended Posts

A mnie tam połączenie odpowiada ;p a jaki kolor byś proponował na tło siwe żeby pasowało z różem?:D

Napis pozycjonowanie ucięty? który?:wow: u mnie wszystko elegancko, a na dole miała być ramka FB :) ale pokazuje mi jej tylko pół ;)

SEO in Bielsko-Biała 

Stronka ładnie wygląda, ale warto byłoby dołożyć formularz kontaktowy moim zdaniem, aby klient mógł sam, szybko wysłać zapytanie ze strony.

odnośnik: Projektgrafika u mnie się nie otwiera

Wdrażaj systemy ISO taniej, szybciej, pewniej. Oferujemy wdrożenia, szkolenia, certyfikację ISO 9001 oraz innych systemów z branży. Przedstawimy oferty związane z systemami ISO w ciągu 5 dni, a Ty wybierzesz najlepszą z nich!

Zalety:

- ciekawe połączenie kolorów (duży plus ;) ),

- dobry układ ( najważniejsze info powyżej linii zanurzenia),

Wady:

- nie działa przycisk "szybki kontakt" (chyba, że jest to jakoś ozdobne),

- zbyt dużo wolnego miejsca na dole strony,

- nie do końca podobają mi się teksty na stronie,

- /projektgrafika.html - nie działa strona (nie wyświetla się).

- brak jakichkolwiek danych kontaktowych,

- brak formularza zapytania,

- zbyt dużo miejsca w okolicach logo (będzie to wykorzystane?)

Ogólnie ciekawie :)

Jak widać są gusta i guściki a każdemu nie da się dogodzić ;) dzięki za fajne i szczere opinie na temat strony - zakładka szybki kontakt działa, wysuwa się w dół, być może nie u wszystkich, poprawie, skrócę trochę stronę, a działu projekt grafika jeszcze nie ma - pracuję nad tekstem, mam też sporo zleceń, dlatego na tą swoją stronę nigdy nie ma czasu: "Szewc bez butów chodzi" :)

SEO in Bielsko-Biała 

logo bardzo ladne - ciekawe i inne niz wszedzie na okolo mozna zobaczyc.

na stronie glownej brakuje mi nawigacji - wiem ze takie jest zalozenie strony ale moim pierwszym zamiarem bylo znalezienie jakotakiej nawigacji

polecam na stronie glownej dac taka sama jak na podstronach a teksty na stronie glownej zamienic z nawigacji na cos innego

Moje sklepy online z sukniami slubnymi, wieczorowymi i sukienkami: Suknie Slubne i Suknie Wieczorowe Zobacz też: Portrety ze zdjęć.