Jump to content

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ

Recommended Posts

• Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam W dniu dzisiejszym zostanie rozesłany mailing już z oficjalnymi informacjami o przejściu na OmniFLASH dla użytkowników OmniADD Jak dokonać aktualizacji z OmniADD do OmniFLASH: KLIK Jak przeni

Kojotek, teraz jasne. :] Przy okazji, co z aktualizacjami baz publicznych? Ostatnia była tochę czasu temu. Te po 1, 2 lokalizacje do omni2 nie licze, bo to nawet nie jest kosmetyka

Oficjalnie mogę powiedzieć że niebawem OA otrzyma bardzooooo dużą aktualizację - zapewne będzie to w styczniu (plan jest na drugą połowę stycznia) jak zakończymy przejście OS v2 na "OS v3" Na ten mo

To może jeszcze poprawka aby nie pingowało takich adresów:

http://site.kultywacja.com.pl/0 (/0) bo to nie ma sensu

To że nie ma sensu, to racja, ale w sumie to Ciebie nie boli. Jedyny problem dla Ciebie to większe obciążenie serwera albo ban za pingowanie z jednego ip. Ale serwera to zbyt nie obciąża, a przy v5 masz możliwość ustawienia proxy na pingowanie również.

Tak więc bym się tym nie przejmował, bo i tak nie da (chyba) jakichś odczuwalnych efektów. Choć porządek warto jakiś zrobić ;)

Nomadowy prawdopodobnie masz IP zbanowane bo masz współdzielone. Ja na dedykowanym IP mam skuteczność na publicznej bazie WP 79.97%

Edited by MaxPan

re287am9.jpg

@Nomadowy przeloguj się

@bkartol będzie w następnej aktualizacji, w tej co będzie dziś już nie zdążymy.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

U mnie też coś jest nie tak ze skutecznością, a mam omniadd mam na dedykowanym IP

W bazie mam łącznie 2k precli, a sukcesu tylko do 200 precli... coś aktualizacja popsuła, bo wcześniej mogłem normalnie dodawać do 70-80% bazy

Edited by Blastowiec

multikomto

@blastowiec podaj mi adres swojej instalacji, sprawdzę to. Jestem pewien, że chodzi o przelogowanie ale się upewnie bo zaraz mamy wydać aktualizacje.

To tak. Większość błędów spowodowana jest tym, że wygasło cookie i trzeba się przelogować. Znalazłem pare wordpressów które mają filtr na niektore slowa:

Zabronione słowo(a) w tytule: pozycjonowanie

Zabronione słowo(a) w treści: pozycjonowanie, kor, pod, nad, przy

Status postu został zmieniony na Szkic

Te nacięte na szkic to nie oznaczone żadnym kolorem. Nie kasuj odrazu błędów po dodawaniu to będziesz wiedział dla czego się nacieły na filtry z logów.

Lada chwila będzie aktualizacja, wp sprawdziliśmy w ostatniej chwili można powiedzieć. Sprawdzajcie nastepnym razem logi zanim nam zglaszacie, tam jest przyczyna.

Edited by agape

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

A ja dodam od siebie jeszcze jedną rzecz

Każde nie uzasadnione zgłoszenie bo ktoś leń i niechce mu się sprawdzić oznacza zakup w sklepie: http://www.omniworld.pl/41-konfiguracja-platny-support.html

Powód: Marnujemy masę czasu na debilizm użytkowników. Zanim wpadniesz na pomysł znów napisać że OmniADD nie działa lub coś skopała aktualizacja lepiej samodzielnie sprawdź co jest grane bo już naprawdę przesadzacie z tymi zgłoszeniami

agape został o tym też poinformowany tak więc za każdym razem będzie informował o tym że jeśli błąd jest po stronie użytkownika / lub wynika z lenistwa użytkownika będzie wystawiony rachunek na kwotę 75 zł - zgodzenie się na ten warunek i nie opłacenie rachunku będzie oznaczało zawieszenie licencji do czasu opłacenia zaległości.

Obecnie 1/3 czasu naszej pracy idzie na nie istniejące problemy gdzie 99% "błędów" wychodzi z winy użytkownika

Edited by Kojotek_OX

Nadal wśród żywych ;) 

Pojawił się nowy update do 5.1.3+ rozwiązuje on połączenia do OmniTXT, musieliśmy zmienić serwer dla tej usługi. Dodatkowo poprawione generowanie tagów do webmini. Ta aktualizacja zawiera jedynie poprawki. Jest już dostępna na autoaktualizacji, jutro rano będzie w omnipanel.pl

Przypominam, że opisy są kumulowane co poniedziałek maksymalnie do 4*wielkość pakietu.

Następną planujemy wydać w środę. Będzie zawierała między innymi obsługę OmniPress v2 (jeszcze testujemy ten katalog przed jego premierą) oraz znaczną poprawę dodawania w webmini przez co może zwiększyć się baza publiczna.

agape został o tym też poinformowany tak więc za każdym razem będzie informował o tym że jeśli błąd jest po stronie użytkownika / lub wynika z lenistwa użytkownika będzie wystawiony rachunek na kwotę 75 zł - zgodzenie się na ten warunek i nie opłacenie rachunku będzie oznaczało zawieszenie licencji do czasu opłacenia zaległości.

A ile będziecie płacić kazdemu użytkownikowi w przypadku kiedy bład leży po stronie dodawarki?

- Reklama -

Miejsce do wynajęcia. Zainteresowany? Zgłoś się na PW z propozycją :)