Jump to content

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ

Recommended Posts

• Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam W dniu dzisiejszym zostanie rozesłany mailing już z oficjalnymi informacjami o przejściu na OmniFLASH dla użytkowników OmniADD Jak dokonać aktualizacji z OmniADD do OmniFLASH: KLIK Jak przeni

Kojotek, teraz jasne. :] Przy okazji, co z aktualizacjami baz publicznych? Ostatnia była tochę czasu temu. Te po 1, 2 lokalizacje do omni2 nie licze, bo to nawet nie jest kosmetyka

Oficjalnie mogę powiedzieć że niebawem OA otrzyma bardzooooo dużą aktualizację - zapewne będzie to w styczniu (plan jest na drugą połowę stycznia) jak zakończymy przejście OS v2 na "OS v3" Na ten mo

Potwierdzam potwierdzam - kojotek nie wie co sie dzieje z jego programami - w tym momencie lezy na plazy w dubaju i popija mohito :) Nie wiem do jakiego hotelu dzwonic, nie chce mi sie obskakiwac wszystkich po kolei.

A tak zupelnie powaznie - i u mnie blad 1000. Kiedy wracasz z plazy i naprawiasz blad?

Edited by jarzabek

Dziękuję Ci że jesteś ze mną Omni

choć czasami jak obecnie taka nieobecna jesteś

Dziękuję Ci za te wszystkie chwile

które spędzasz ze mną

te wszystkie dni

w których ofiarujesz mi normalne dodawanie

Tak ich ostatnio mało ...

Za te wszystkie chwile kiedy wogóle działasz

kiedy pojawia sie okno logowania zamiast błędu 1000

Nie ... no kojotek k..... rusz sie, pisze ten wiersz o niedzialaniu omni, bo moze ty niewzruszony zadna forma komunikacji z toba, jestes po prostu artysta, ktorego nikt nie rozumie i trzeba uzyc innego jezyka. Wystarcza juz te 3 dni, nawet Jezus zmartwychstał po 3 dniach - a ciebie doprosic sie nie mozna o przywrocenie dzialania omni.

Witam

Kto tu widzi komunikat Błąd : 1000 ? : http://xxxxxx.jupe.pl/

Natomiast widać komunikat :

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Do tego zestawmy to co sam napisałeś:

"Problem leży w ilości plików, które przetwarza aplikacja przy każdej próbie otwarcia."

Pójdźmy po rozum do głowy i rozwiążmy problem który był opisywany w tym wątku już kilka razy np: skasować wszystko z serwera po za plikami licencja.zl oraz config - wgrać najnowszą wersję OA i działa

Niestety ale nikt Ci licencji nie zablokował, po za zablokowaniem przez samego siebie swoich szarych komórek. Tak więc proszę nie wypisuj bzdur bo się błaźnisz i jak byś nie zauważył jeszcze to rozmawiasz sam ze sobą

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Edited by Kojotek_OX

Nadal wśród żywych ;) 

• 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Update =>

Dostępna jest aktualizacja programu!

Rozpocznij aktualizację programu =>

Błąd połączenia z serwerem aktualizacji. Spróbuj ponownie.

Chiałem zgłosić na Bugtracker:

Nie posiadasz wystarczających środków na koncie! Doładuj konto kwotą 0 PLN.

:okularnik: