Jump to content

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ

Recommended Posts

• Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam W dniu dzisiejszym zostanie rozesłany mailing już z oficjalnymi informacjami o przejściu na OmniFLASH dla użytkowników OmniADD Jak dokonać aktualizacji z OmniADD do OmniFLASH: KLIK Jak przeni

Kojotek, teraz jasne. :] Przy okazji, co z aktualizacjami baz publicznych? Ostatnia była tochę czasu temu. Te po 1, 2 lokalizacje do omni2 nie licze, bo to nawet nie jest kosmetyka

Oficjalnie mogę powiedzieć że niebawem OA otrzyma bardzooooo dużą aktualizację - zapewne będzie to w styczniu (plan jest na drugą połowę stycznia) jak zakończymy przejście OS v2 na "OS v3" Na ten mo

Czy na tę skrzynkę pocztową logujesz się też z jakiegoś innego softu? Niektóre kasują maile po ich odebraniu. Zacząłbym w każdym razie od sprawdzenia z inną skrzynką. Zainstalowałem omniadd dwa dni temu i wszystko grało z rejestracją wp.

seowyszbanner.gif

Byłem na urlopie i dopiero biorę się za upgrade do OmniFLASH PRO (OA) z OmniADD . Czy może mnie ktoś uświadomić bo już się pogubiłem w tych informacjach Kojotka Czy mam teraz jeszcze coś dokupować lub zrobić prócz ściągnięciu, wgrania nowego softu i przeniesieniu licencji w panelu?

Witam

W dniu dzisiejszym zostanie rozesłany mailing już z oficjalnymi informacjami o przejściu na OmniFLASH dla użytkowników OmniADD

Jak dokonać aktualizacji z OmniADD do OmniFLASH: KLIK

Jak przenieść swoje projekty do OmniFLASH: KLIK (na dole posta instrukcja z OmniSPEED)

Informacja dla użytkowników którzy już dokonali przejścia z OmniADD do OmniFLASH

W ramach podziękowania za pozostanie przy produktach Omni i w podziękowaniu za zaufanie jakim darzycie nasze produkty postanowiliśmy pozostawić wszystkim którzy dokonali aktualizacji OmniADD w podanym terminie do OmniFLASH aktywną licencję na OmniADD do dalszego używania bez terminowo.

Pozdrawiam

Piotr Kiper

• Like 3

Nadal wśród żywych ;) 

Kórde... może ktoś mi objasnić czy i ile będe musiał płacić jeśli mam licencję OMNIADD zakupioną chyba w 2011 roku. Opcji a opcji...

Najlepiej aby autor. Sa jakie ptaszki ^^ oraz gwiazdki *.

Konkretnie. czy coś bęidze mnie kosztować? Czy będę musiał raz na rok robić aktualizację?

• Like 1

Fotografia portretowa Warszawa - specjalna oferta dla użytkowników Pio, Facebook, Google +

Witam

Zgodnie z zapisem licencyjnym dla OmniFLASH (OA) wymagane jest dokonanie upgrade raz do roku o wartości 30 USD - po wykonaniu upgrade rozpoczyna się od nowa 12 miesięcy

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Nadal wśród żywych ;) 

mam 2 pytania:

1. Kiedy trzeba dokonać pierwszej aktualizacji OF pod upgrade z OA - załóżmy że dzisiaj zrobię przejście i mam 1 rok czasu na płatność 30$?

2. Przeniesienie projektów z OA do OF jest na tej samej zasadzie co OS? (tak zrobiłem i zadziałało)