Jump to content

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ

Recommended Posts

Dla osób które nie mogą sobie poradzić z przejściem na nowy program - krok po kroku

Jak dokonać wymiany licencji + Instalacja

Należy zalogować się do panelu klienta : http://www.omnipanel.pl/panel

Z menu po lewej stronie wybrać "Wymiana licencji na OmniFLASH"

Na nowej podstronie wybrać licencję która ma zostać wymieniona i zatwierdzić operację

Z górnego menu "instalacje" usunąć starą instalację (ta która została wymieniona)

Z menu po lewej stronie wybrać "OmniFLASH" i pobrać pliki

Z menu po lewej stronie pobrać "Pobierz plik licencyjny"

Wgrać wszystkie pliki przez FTP - upewniając się że mamy włączony tryb binarny

Uruchomić instalację

Gotowe

Mam nadzieję że będzie to już dla każdego jasne i zrozumiałe

Nadal wśród żywych ;) 

• Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam W dniu dzisiejszym zostanie rozesłany mailing już z oficjalnymi informacjami o przejściu na OmniFLASH dla użytkowników OmniADD Jak dokonać aktualizacji z OmniADD do OmniFLASH: KLIK Jak przeni

Kojotek, teraz jasne. :] Przy okazji, co z aktualizacjami baz publicznych? Ostatnia była tochę czasu temu. Te po 1, 2 lokalizacje do omni2 nie licze, bo to nawet nie jest kosmetyka

Oficjalnie mogę powiedzieć że niebawem OA otrzyma bardzooooo dużą aktualizację - zapewne będzie to w styczniu (plan jest na drugą połowę stycznia) jak zakończymy przejście OS v2 na "OS v3" Na ten mo

Aby dokonać update swojej wersji OmniFLASH HOME (OA) lub OmniFLASH PRO (OA) do wersji HOME lub PRO:

Zasilasz swoje konto odpowiednią kwotą (ceny ważne do 28/02/2013 OmniFLASH PRO = 100 USD lub OmniFLASH HOME = 75 USD)

Piszesz do mnie lub na panelu

Podajesz swój mail / ID (jeśli korzystasz z PW) oraz informację na jaką wersję chcesz przejść

Tyle - do kilku h operacja zostanie wykonana

Nadal wśród żywych ;) 

Czy jest tak możliwość, aby móc do 28 lutego, po przejściu na wersję OF PRO porabotać rownoczesnie na OA? Oczywiście po tym okresie blokada. Chodzi o to, że jest trochę do zrobienia, trzeba będzie naumieć się to cos obsługiwać, a mam kilka rzeczy, które nie mogą czekać. :)

- Reklama -

Miejsce do wynajęcia. Zainteresowany? Zgłoś się na PW z propozycją :)

Ogólnie temat do przemyślenia i dogadania jak to zrealizować - ale myślę że dogadamy się

Dam znać jak coś ustalimy wspólnie z programistami

Edited by Kojotek_OX

Nadal wśród żywych ;) 

No to super, bo przechodząc z OA to pewnei trochę czasu poświęce, zanim wogole rusze z czymś do dodawania. A projekty nawet jezeli to tylko obecnie OA, nie mogą miec przerwy :)

- Reklama -

@zakręcony - I tu widzę pewną anomalię u Ciebie - twój post i powiedz mi proszę dlaczego mam się po przeczytaniu takich wypowiedzi przychylać do twojej prośby ? - Możliwe że był to żart może nie każdy użytkownik może odebrać to różnie a ja zawsze odbieram formę negatywną i dziw mi się że "zlewam" pewnych użytkowników. Potraktujmy to jako drobne nie porozumienie tym razem OK ?

Merytoryczna rozmowa mile widziana z dobrą argumentacją jest wstanie mnie przekonać do wszystkiego i TYLKO w ten sposób można u mnie coś uzyskać

Nadal wśród żywych ;) 

@Kojotek, jak miedzy nami iskrzy to nie jest to w takiej formie jak w poscie, który podałeś ;)

Sam wiesz, że softy wypuszczasz szybko i dziś zastanawianie się nad tą konktrena sytuacją, co będzie z moim (jego) abonamentem za rok jest bez sensu. Warunki podałeś i albo komuś to pasuje, albo nie.

Dziś ważniejsze jest móc równoczesnie pracowac na 2 softach OA i OF oraz OS i OF do czasu, aż obaczai się jak działa OF (myślę koniec lutego taki termin, może dłużej*).

Przydał by się też jak najszybciej jakis manual (to jest priorytet), bo zamiast pracować na OF to z tego co czytam w tamtym temacie to ludzie maja problem z oczywistymi oczywistościami dla Ciebie i ekipy.

Jeżeli nie będzie takiego okresu przejściowego i nie będzie manuala, to taki np ja zostaja z OF i praca stoi i zamiast pracować i zarabiac na abonament OF będzie jak kamień filozoficzny w Harrym Potterze ;)

* okres powinien być moim zdaniem zależny od wypuszczenia manuala, tydzień po wypuszczeniu koniec z pracą na 2 softach (no chyba, że ktos sobie kupi 2, to tu nie wnikam)

Edited by zakręcony

- Reklama -

Kojotek nie wiem dlaczego się dziwisz i irytujesz, rok temu jeszcze OmniADD był flagowym produktem pojawił się później OS a teraz jest już OF, przy takim tempie wprowadzania nowych "zabawek" nikt nie wie co będzie za 6 mc czy przypadkiem nie będzie właśnie jakiegoś OMNI-Maxi-dopalacz czy coś innego, nikt kto posiada soft nie wie czy będziesz go wspierał za kilka mc czy nie zmienisz go na wersję która Tobie się bardziej opłaca.

• Like 1

Dokładnie, dlatego ludziom przechodzi przez myśl czy po prostu tego OmniADD nie wywalić na śmietnik. Strata finansowa jakaś będzie, ale przynajmniej zaoszczędzi się czas i nerwy na obserwację zmian, które serwuje dostawca.

Więc Panie Kojotku, proszę się o takie uwagi nie oburzać. A jeśli się Pan oburza, to sugeruję przeanalizować tematy swoich softów, ich zapowiedzi oraz późniejsze zmiany, które Pan wprowadzał w trakcie ich rozwoju.

• Like 1

Jam jest Zbygniew.

Nie narzekaj na OA, bo z prywatnymi bazami można nim podziałać jeszcze dzisiaj, gdyby rejestrował się w Buddypresach i dodwał porządnie do PKSI, to mozna było by na upartego przy nim zostać. Oczywiście dzieli go przepaść od OS i OF, ale nie jest z nim tak źle. Oczywiście "dodatek" USM ze stajni Miona znacznie podnosi wartość samego OA, ale to tak juz na marginesie ;)

Edited by zakręcony

- Reklama -

Nikt nie narzeka na sam program OA, tylko na jego twórcę. Jakby nie patrzeć, obiecuje free non stop update, a po czasie zamyka rozwój OA. Wszystko rozumiem, tylko mógł od samego początku zapowiedzieć ludziom, że za update OA co jakiś czas będzie pobierać pieniądze. W celu zachęcenia zakupu gwarantuje, że będzie OA istniał, a życie pisze inny scenariusz. Ludzie po prostu czują się oszukani.

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

-> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-