Jump to content

OmniADD v5 - Dodawarka do katalogów NOWOŚĆ

Recommended Posts

Jako, że już późna pora i myślenie nie to, chciałem zapytać o co chodzi z tym 7dni i 3 dni?

Przez tyle dni za friko, czy tyle dni na zrobienie tego czy coś jeszcze innego?

Sorki jeśli głupie pytanie

PS. Chyba wkradł się mały błądzik...?

licencje-of-oa.jpg

Edited by finansiarz
  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam W dniu dzisiejszym zostanie rozesłany mailing już z oficjalnymi informacjami o przejściu na OmniFLASH dla użytkowników OmniADD Jak dokonać aktualizacji z OmniADD do OmniFLASH: KLIK Jak przeni

Kojotek, teraz jasne. :] Przy okazji, co z aktualizacjami baz publicznych? Ostatnia była tochę czasu temu. Te po 1, 2 lokalizacje do omni2 nie licze, bo to nawet nie jest kosmetyka

Oficjalnie mogę powiedzieć że niebawem OA otrzyma bardzooooo dużą aktualizację - zapewne będzie to w styczniu (plan jest na drugą połowę stycznia) jak zakończymy przejście OS v2 na "OS v3" Na ten mo

@Jakub B.

"Mam OmniADD i chcę przejść na omniFlash cena update i upgrade jest w skali mc ? tak samo mody ?"

Po przejściu na OF wybrana wersja dostajesz darmowe aktualizacje przez określony czas np 90 dni (3 miesiące). Po zakończeniu okresu darmowych aktualizacji jeśli chcesz wykonać aktualizację oprogramowania dokonujesz opłaty 5 USD i możesz ponownie aktualizować oprogramowanie. W przypadku jeśli np masz v1 i potem wyjdzie v2 (a wyjdzie) to wykonujesz Upgrade za 30 USD ale wcale nie musisz tego robić jeśli nie chcesz - jedyny warunek jaki jest to że przynajmniej raz do roku wykonasz tą czynność

"Nie rozumiem dlaczego "kastrujesz" wersję dla osób przechodzących z OA na OF jeśli chodzi o autopilot-a"

OA nie wpływało na rozwój OF w przeciwieństwie do użytkowników którzy opłacali co miesiąc licencję za OS, tak więc musi tutaj być jakaś różnica która premiuje użytkowników abonamentowych - padło na autopilota

"Nie rozumiem dlaczego rozbiłeś wersję Pro OA od Pro"

Dowolna wersja (OmniFLASH OA) ma lepsze parametry niż OmniADD - tak więc tutaj nie mamy do czynienia z sytuacją w której coś się traci a jedynie zyskuje

"raz już płaciłem 600zł za OA i OP więc wydaje mi się ze nie jest to dobre podejście ze mam mieć okrojoną wersję programu płacąc wcześniej ok 200$"

Nie możesz patrzyć na to co mają inni tylko patrz na to co miałeś i co dostajesz - dostajesz więcej niż masz tak więc jedyne co mi przychodzi do głowy to "daj palca a będą chcieć całą rękę". Czy będziesz miał pretensje do sklepu w którym kupiłeś telewizor za 1500 zł a za 3 dni cena za ten sam telewizor będzie 1000 zł ? Dodatkowo pamiętaj proszę że:

1 - aktualizacja nie jest obowiązkowo i jest to twój wybór

2 - otrzymujesz nowy program / nowe skrypty / nowe funkcje / bardzo niski koszt aktualizacji raz na rok 30 USD - to chyba nie dużo

3 - pewność że będziesz miał dostęp do nowych skryptów których nigdy byś nie dostał w OmniADD

4 - możliwość samodzielnego pisania modów

5 - zapewne przez okres który używałeś oprogramowania OmniADD już naście razy Ci się on zwrócił i nie możesz patrzyć na to że x czasu temu zapłaciłeś x zł

Reasumując: Dostajesz nowy program z nowymi skryptami , szybszy , stabilniejszy za 30 USD rocznie

@finansiarz - Przykładowo masz wersję programu 1.1.0 i nie przysługuje Ci już darmowa aktualizacja a jest już dostępna wersja 1.6.6 więc opłacasz 5 USD i przez kolejne 7 dni możesz wykonywać aktualizacje do najnowszej wersji jaka będzie. Mając np 5 kopi programu jeśli wykupisz update wszystkie 5 kopi możesz zaktualizować w tym czasie 7 dni. Dla modów jest 3 dni - w przypadku modów nie tylko że możesz wykonywać aktualizacje ale też możesz pobrać nowe których nie było wcześniej (pełny dostęp do modów Omni)

Dzięki za wskazanie błędu - przeoczenie już poprawiam.

Edited by Kojotek_OX

Nadal wśród żywych ;) 

Dzięki za wytłumaczenie, teraz już rozumiem.

Jeszcze tylko takie pytanie, w wersji Pro (OA) i Home (OA) ilość modów 5.

Te 5 modów to jest ilość które dostarczacie, czy max ilość jakie samemu można sobie zrobić?

Druga sprawa, czy jest jeszcze jakaś różnica pomiędzy Pro (OA) i Home (OA) poza tym, że ten pierwszy droższy przy aktualizacjach i ilością overclockingu połączeń i użytkiem komercyjnym?

Edited by finansiarz

Ilość modów determinuje ilość całkowitą jaką można używać w programie - natomiast jakie będziesz miał te mody to już tylko od Ciebie zależy (można mieć nasze mody / kupione / napisane przez siebie).

Co do różnic na ten moment więcej nie ma ale w przyszłości na pewno się pojawią - wersja PRO będzie bardziej rozwijana pod komercyjne wykorzystanie

Nadal wśród żywych ;) 

Witaj

@W przypadku jeśli np masz v1 i potem wyjdzie v2 (a wyjdzie) to wykonujesz Upgrade za 30 USD

Pytanie teoretyczne, jest wersja V1, za mc wychodzi V2 a za kolejnych 2 mamy już V3 każdy update jest płatny z osobna ?

@Dowolna wersja (OmniFLASH OA) ma lepsze parametry niż OmniADD - tak więc tutaj nie mamy do czynienia z sytuacją w której coś się traci a jedynie zyskuje

Widzę ze do końca rozumiesz o co mi chodzi :) dajesz 3 wersje OmniFlash ta najwyższa jest zarezerwowana dla użytkowników OmniSpeed i to ok nie kłócę się i nie mam zamiaru mieć pretensji o ten "telewizor" ale w przypadku rozbijania OmniFlash-a na jeszcze dwie wersje tą dla osób chętnych do kupna nowej licencji i tą dla tych co mają teraz OmniADD czuję ze tym zabiegiem chcesz założyć nam posiadaczom OA dać do zrozumienia ze jesteśmy kulą u nogi i dostajecie coś i "morda w kubeł" mam was z głowy, wybacz Ty widzisz ucinaną rękę a ja to. Były dwa softy OmniADD i OmniSpeed a teraz są 3....

@jedyny warunek jaki jest to że przynajmniej raz do roku wykonasz tą czynność- a jak nie to tracę licencję ? tu bardziej pytanie teoretyczne bo skrypt nie akutalizowany przez rok sam wiesz ile będzie wart.

I ostatnie pytanie, jaki jest koszt przejścia na wersję Pro z Pro OA ?

Kojotku, proszę potwierdź mi czy jest tak jak napiszę ;) rzeczywiście sprawa z tymi updatami jest dość skomplikowana

Sprawa wygląda tak, mam najnowszy omniadd.

Przechodzę za free do Omni Flash pro(OA)

Raz do roku płacę 30 dolarów za nową wersję (za upgrade)

Jak sprawa wygląda z tym, że update to 10 dolarów? Co wchodzi w update? muszę go wykonywać, czy potem w formie upgrade zamówię wszystko to, co dałby update?

Czy mogę raz posiadać bazę skryptów premium, kupić na miesiąc, mieć miesiąc, za potem ponownie za pół roku ją kupić?

Proszę o dokładne odpowiedzi :)

@Jakub B. - Upgrade wykonujesz jak masz ochotę i za to jest pobierana opłata TYLE. Masz v1 za jakiś czas wyjdzie 2 potem 3 potem 4 itd. możesz dokonać Upgrade do v4 z pominięciem wcześniejszych wersji. Nikt Cię nie zmusza na przejście na nowy soft - nie chcesz OF (OA) zostań na OmniADD lub kup pełną wersję OmniFLASH - cena update z OF (OA) do wyższych wersji masz podane w poście wyżej

@Mroczno - patrz mój post wyżej

@Kaliba - dostajesz wszystko co było wcześniej - co do baz premium to już ustalą sprzedawcy i ich systemy rozliczeń

@mathijas - OmniADD v6 = OmniADD v5 (tu chodzi o system licencyjny tak więc mając 6 masz tak samo update do OF)

Edited by Kojotek_OX

Nadal wśród żywych ;) 

a ja tak spytam, jak mam OA i chcę przejść na to OF to co mam zrobić ? napisać maila ? gdzieś coś kliknąć i się "samo" zamiesza ?

dzięki za odpowiedź i sorry jeśli gdzieś odpowiedź jest, ale troszkę tych tłumaczeń już było i można się zgubić w tym.

Po przejścu na OF(OA) co z prywatnymi bazami i projektami w OA? Instalacja załatwia sprawę, czy przenoszenie we własnym zakresie?

home i pro - co czy na home moge robic własnych Klientów, a nie mogę sprzedawać blastów innym, czy raczej, że mając home nie mogę podlinkowywać zaplecza pod Klientów i samych Klientów?

W OA nie było procesów i overclocking. Są jakies ograniczenia, a więc do czego to jest stosowane? Przy zwykłym dodawaniu ma to znaczenie?

- Reklama -

Miejsce do wynajęcia. Zainteresowany? Zgłoś się na PW z propozycją :)

Kojotek_OX przykro mi to mówić ale mam wrażenie ze traktujesz mnie i nas (tych co mają teraz OA) jak piąte koło u wozu. Tu nie chodzi do końca o same funkcje ale o fakt tego ze OFICJALNIE traktujesz nas i pokazujesz ze jesteśmy tą gorszą grupą której da się ochłap i niech siedzą cicho. Co do Twojej propozycji update z OF (OA) do OF pro nigdzie nie ma podanej takiej ceny ani informacji o tym jest jedynie podane co i jak w wersjach nie dotyczących OF (OA).

@zakręcony - HOME nie pozwala na prace związane z linkowaniem nie swoich domen i wykonywaniem prac dla osób trzecich (w każdej formie) - Ilość procesów ma znaczenie na szybkość aplikacji (bardzoooooo duże ma znaczenie) - HOME (OA) do HOME jest dużo wolniejsze ale szybsze od OmniADD. Dla OmniADD nie ma konwertera do przenoszenia projektów (tylko jest dla OmniSPEED) więc należy to zrobić ręcznie

@Jakub B. - Gadasz głupoty albo ślepy jesteś

licencje-of-oa.jpg

Ja tam widzę zapisy o przejściu na wyższą wersję Ty nadal nie widzisz ? Jeszcze raz powtarzam dokonując aktualizacji do OmniFLASH PRO (OA) dostajesz lepszy program niż OmniADD - natomiast jeśli to przejście Ci nie pasuje nikt Cię nie zmusza i możesz zostać na OmniADD który będzie cały czas działał tak więc nie widzę problemu najmniejszego (wystarczyło nie dawać takiej opcji i byś nie miał problemu że masz coś gorszego a nie masz tylko wymyślasz :P )

Edited by Kojotek_OX

Nadal wśród żywych ;)