Jump to content
krzysiuus

Jak długo idzie przelew z dotpay - płatności internetowe?

Recommended Posts

Wie ktoś jak długo idzie przelew po wypłacie pieniędzy z konta dotpay (płatności internetowe)?

webKS - Wdrożenia stron i sklepów Internetowych.
Usługi Informatyczne 'webKS'.

Ja czekałem ok 14 dni, dlatego przestałem korzystać, ale to było jakieś pół roku temu.

Może teraz idzie szybciej.

Wymienię punkty z systemu na multikody do katalogów. Zainteresowany? Pisz na priv.

468x60.jpg

Ostatnio niestety ale masakrycznie wolno (przynajmniej w przypadku prywatnego konta dotpay).

Polecacie jakąś alternatywę? Bywa, że ponad 14 dni, chociaż zwykle się w ciągu tych 14 wyrabiają.

stat4seo-banner_old.png

bzdura mkr

przelewu żądam każdorazowo 1ego dnia miesiąca (za płatności księgowane dziennie przelewami) - potrafi być wypłacone dopiero ok 20tego... czasem trzeba ich popędzać.

Faktury za SMSy płacą szybciutko.

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl

bzdura mkr

przelewu żądam każdorazowo 1ego dnia miesiąca (za płatności księgowane dziennie przelewami) - potrafi być wypłacone dopiero ok 20tego... czasem trzeba ich popędzać.

Faktury za SMSy płacą szybciutko.

No to u mnie jest wręcz odwrotnie - wypłata z przelewów - 2-3 dni; SMSy nawet miesiąc.

SEOKatalog - nowoczesny skrypt katalogu stron

Uwaga: Kupię SEOKatalogi Oferty na PW lub kontakt@intelekt.net.pl

Spis katalogów - proszę o unikalne opisy!

regulamin mówi o 3 dniach roboczych dla kont firmowych i 10 dniach roboczych dla kont prywatnych

to by się zgadzało mniej więcej, z tego co pamiętam to nie można "uaktualnić" konta prywatnego do firmowego, trzeba zarejestrować nowe

respect.gifgoogle.gif

bzdura mkr

Żadna bzdura, wypłaty mam regularnie bez opóźnień. Kilka w miesiącu.

Nawet po 2 dniach od zlecenia płatności pieniądze są na kontach.

Sprawdziłem wyciąg z banku i prawa kolumna pokrywa się z datami zaksięgowania przelewów. Lewa to data zlecenia wypłaty.

2011-05-25_213322.png

Sprawdzając wypłaty od początku marca maksymalnie data realizacji

jest 4 dnia roboczego od chwili zlecenia wypłaty ( w międzyczasie był weekend ).

Umowę podpisaną mam z DotPay S.A. jako firma. ( Chociaż na koncie które miało umowę z Dotpay Ltd. terminy były też krótkie )

Kilka dni temu dla di.com.pl wypowiadał się prezes DotPay odnośnie terminów wypłaty,

i potwierdzał że długie terminy wypłat 10+ dni są stosowane w umowach z osobami prywatnymi.

Sprawdź jaką umowę podpisałeś z dotpay i jeżeli płatności nie są w terminie żądaj wyjaśnień.

Na marginesie za SMSy 2 faktury wystawione 15. maja, wysłane pocztą rano 16. W panelu "Data otrzymania faktury VAT" 19. a pieniądze na kontach 20.

Tak jak piszesz. Bardzo szybko dla SMS.

Jedyny problem jaki mam w ostatnich latach to nagłe odrzucanie płatności VISA od jednego z klientów który wcześniej tą samą kartą bez problemu zrealizował kilka płatności.

Niestety powodów odrzucenia nie można było poznać ze względów bezpieczeństwa. Tu z pomocą przyszła banalnie prosta integracja dotpay z paypal i płatności przyjmowane są przez paypal bez konieczności zmian w skryptach.

Edited by mkr

Dołączam się do pytania odnośnie Płatności24.

Czy tam wygląda to sprawniej ?

W przelewy24.pl wypłaty są nawet w tym samym dniu - jest kilka wypłat w ciągu dnia. Najszybciej chyba na mbank. W dotpay czekałem jakieś 10 dni, bo przelew szedł chyba z Anglii.

dotpay ostatnio to jakaś parodia. długo, dłużej, coraz dłużej. do tego nie działają im karty i każdemu cisną inną ściemę.

my przenosimy się zaniedługo do platnosci.pl :/

Jedyny problem jaki mam w ostatnich latach to nagłe odrzucanie płatności VISA od jednego z klientów który wcześniej tą samą kartą bez problemu zrealizował kilka płatności.

Niestety powodów odrzucenia nie można było poznać ze względów bezpieczeństwa. Tu z pomocą przyszła banalnie prosta integracja dotpay z paypal i płatności przyjmowane są przez paypal bez konieczności zmian w skryptach.

A widzisz ja też do nich w tej sprawie wysyłałem chyba z 5 maili i bez odpowiedzi i napatoczył się akurat jakiś "Account Key" i do niego napisałem - oto odpowiedź:

Tak mamy teraz techniczny I merytoryczny problem z obsluga kart. Aby mogl Pan procesowac karty sa wymagane na stronach nastepujace rzeczy, ktor musz byc spelnione, abym mogl wyslac do Visa I MasterCard o procesowanie kart. W zalaczniku wymagania. Jezeli sa one spelnione to prosze o email I wysle o przydzielenie MID dla Pana firmy. Na obecna chwile prosze uzywac PayPal, jezeli Pan oczywiscie zechce.

Czyli mają spory problem i też wolę to przeczekać na PayPalu zamiast wypełniać jakieś nowe dokumenty.

SEOKatalog - nowoczesny skrypt katalogu stron

Uwaga: Kupię SEOKatalogi Oferty na PW lub kontakt@intelekt.net.pl

Spis katalogów - proszę o unikalne opisy!