Jump to content
straseusz

Dodawarka do SeoKatalogów

Recommended Posts

seogreen -> nie ma takiej opcji, sieje seocatem listy po od 500k do 1 miliona i nie mam żadnych problemów - vps włączony non stop przez np. tydzień(windows).

Podejrzewaml, że ładujesz za duże listy jak na swój "sprzęt" komputerowy, innej opcji nie ma ;)

Mała uwaga dla wszystkich którzy piszą do mnie na maila - jeśli nie odpisałem w ciągu 48h, proszę o informację na priv na pio. Ostatnio często filtry antyspamowe wrzucają mi meile w spam a spam sprawdzam śednio co miesiąc...

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Panowie(a być może i Panie), zmusiliście mnie do odkopania tego zacnego tematu :D

"LICENCJA NIEPRAWIDŁOWA, WYGASŁA..." - jeśli macie taki komunikat proszę czytać poniższe rozwiązanie.

Zgodnie z tym co pisałem jakieś 3 miesiące temu, ZMIENIŁY SIĘ SERWERY LICENCYJNE. W związku z tym, proszę o wgranie wszystkich poprawek PO KOLEI, dochodząc do 2.5(ostatnia). PROPONUJĘ TAKŻE ZROBIĆ KOPIĘ BAZY przed wgrywaniem updatów. Nie zapominamy uruchamiać pliku base.php(nie w każdej paczce aktualizacyjnej jest).

Jeśli ktoś nie otrzymał poprawek(w co wątpię) proszę pisac na mój email bok@....

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

Witam

Po dokonaniu wszystkich aktualizacji, Seocat zaczyna dodawać wpisy są widoczne, ale podczas dodawania wyskakują błędy:
Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when safe_mode is enabled or an open_basedir is set in /home2/domena/public_html/domenaseocat/function.php on line 0

Edited by kmirek

Grupa zamknięta 10 seo katalogów od 2010 roku i 10 webnews od 2014 roku. Możliwość zakupu kodów bądź wymiany.
Sprawdź DARMOWY i moderowany katalog stron internetowych: bisnes.pl
. Piękni ludzie to zadbani ludzie - la-roche-effaclar.eu - zadbaj o swój wygląd

Chciałem dodać nowy projekt po zakończeniu tego wcześniejszego, który mogłem zedytować i się dodał z błędami, obecnie nie mogę dodawać i zmieniać kategorii, nie zależnie czy projekt skopiuje czy nowy chcę utworzyć. Czyli te błędy nie były bez znaczenia. Czekam na informację.

Grupa zamknięta 10 seo katalogów od 2010 roku i 10 webnews od 2014 roku. Możliwość zakupu kodów bądź wymiany.
Sprawdź DARMOWY i moderowany katalog stron internetowych: bisnes.pl
. Piękni ludzie to zadbani ludzie - la-roche-effaclar.eu - zadbaj o swój wygląd

kmirek -> jachu ma rację, prawdopodobnie chcesz korzystać z funkcji "desktopowej" na serwerze linux.

Co do błędów które masz w projekcie, jeśli poprawnie wykonałeś aktualizację, nie ma prawa ich być.

Podeślij mi na maila(bok@...) dane do seocata, lub/i jeśli możesz do ftp(przyspieszy to ewentualnie naprawę usterki ;)

Panowie(a być może i Panie), zmusiliście mnie do odkopania tego zacnego tematu :D

"LICENCJA NIEPRAWIDŁOWA, WYGASŁA..." - jeśli macie taki komunikat proszę czytać poniższe rozwiązanie.

Zgodnie z tym co pisałem jakieś 3 miesiące temu, ZMIENIŁY SIĘ SERWERY LICENCYJNE. W związku z tym, proszę o wgranie wszystkich poprawek PO KOLEI, dochodząc do 2.5(ostatnia). PROPONUJĘ TAKŻE ZROBIĆ KOPIĘ BAZY przed wgrywaniem updatów. Nie zapominamy uruchamiać pliku base.php(nie w każdej paczce aktualizacyjnej jest).

Jeśli ktoś nie otrzymał poprawek(w co wątpię) proszę pisac na mój email bok@....

Wszystko hula po wgraniu od nowa poprawek :faja:

...

o najnowszy wp miałem obawy, ale daje rade,

rejestracja kont też :)

nowy -> jeśli zbierze się więcej niż 5 osób - może powstać dodatek, czemu nie.

Ale nie widzę w sieci za dużo tych katów(chyba ze zaspany jeszcze jestem :D

odkupuje:

nowyyy31 Twoja propozycja jest bez sensu, tłumaczę czemu katalogi na tym skrypcie w większości płatne, niema większych grup co sprzedają multikody tak aby dodawać jednym kodem. Więc automat do takich katalogów jest bezużyteczny.

re287am9.jpg