Jump to content
straseusz

Dodawarka do SeoKatalogów

Recommended Posts

W związku z częstymi pytaniami - w ciągu około miesiąca będzie update seocata + nowy dodatek dla chętnych z ciekawymi skryptami. Z góry dodaję, że na razie NIKT nic więcej się nie dowie więc serdecznie proszę o nie pisanie w tej sprawie.

Update obejmie oczywiście poprawę wyświetlania projektów(to co obiecalem od dawana), pewną opcję uwzględniającą zmiany w google(dot. własnych zaplecz), błędy w seokach które przysyłacie(za co dzięki) oraz modyfikację rejestracji/dodawania do wp(dochodzi 10% więcej rejestracji/dodań na tej samej bazie, przynajmniej mi z testów tak wynika ;)

Dziękuję ;)

W pierwszej kolejności czekam na dalsze informacje jak idą prace z tymi zapowiedziami :)

Ja już zapomniałem, że miała być aktualka, też czekam :)

Projekt żyje powolnym życiem :D

Co do dodatku - w momencie pisania tego co wkleił gyver, miałem wprowadzać coś, co się ukazało u konkurencji(byłem w płowie prac), dlatego po prostu przerwałem prace nad nim.

Natomiast, na ten moment praktycznie nikt nie ma uwag co do samego działania seocat'a, poza grupowaniem projektów. Wszystko działa jak powinno ;)

To nie jest tak, że "olałem" projekt - support ciągle żyje, problemy rozwiązuję na bieżąco. Aczkolwiek ostatnio więcej wyjaśniam jak usuwać wpisy a nie dodawać :D

Postaram się aby obiecany update wyszedł w ciągu miesiąca. Przepraszam wszystkich oczekujących za opóźnienia, aczkolwiek myślę, że nie ma takich zbyt wielu ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Darku, pamiętaj jeszcze koniecznie o lepszym zarządzaniu wordpressami, tak, jak napisałem powyżej bo z sortowaniem trochę lipa. Soft ma potencjał, więc dopóki Ci się opłaca to kontynuuj ;) ... BTW z ciekawości z jakich skryptów ludzie usuwają wpisy? Jak z seokatalogów, to SEO staje na głowie - zostanie w ogóle jakiś skrypt niepłatny do którego można w miarę bezpiecznie dodawać opróćz WP?

Pozdrawiam :)

miałem wprowadzać coś, co się ukazało u konkurencji(byłem w płowie prac), dlatego po prostu przerwałem prace nad nim

Chyba domyślam się o co Ci chodzi ;)

Moim zdaniem szkoda, bo Twój produkt bije konkurencję jeżeli chodzi o skuteczność.

Potwierdza mi się to na tych samych bazach.

Nawet, jeżeli podobne funkcje ma konkurencja, to myślę że warto :)

miałem wprowadzać coś, co się ukazało u konkurencji(byłem w płowie prac), dlatego po prostu przerwałem prace nad nim

Chyba domyślam się o co Ci chodzi ;)

Moim zdaniem szkoda, bo Twój produkt bije konkurencję jeżeli chodzi o skuteczność.

Potwierdza mi się to na tych samych bazach.

Nawet, jeżeli podobne funkcje ma konkurencja, to myślę że warto :)

Również uważam, że san ma rację....

Darku warto wystartować z tym co planowałeś!

Solidne, prywatne Zaplecze SEO na 54 domenach z historią oraz wysokim Trust Flow ( 17-40 ) dostępne tutaj: https://seosklep24.pl/presell-pages/494-31-linki-trust-flow.html

Cena: 159,99zł  130zł!

Jak się nie usunie projektu, który został już dodany do wszystkich katalogów z grupy, to cron będzie go dalej wywoływał?

Mam kilka projektów które mają już "Pozostało" = 0 i jak patrzę ręcznie crona to jest "Zakonczono proces dodawania lub baza jest pusta"

I drugie moje pytanie, czy ustawienie:

"Ilość na dzień:(tylko dla crona):"

Oznacza, że tyle razy ma SEOCAT dodać do katalogu dany projekt, czy tyle prób dodania?

Edited by Giewont90

Witam,

przed chwilą został wysłany update.

Jeśli ktoś nie otrzymał - proszę sprawdzić "spam".

Jeśli i tam pusto ;) proszę o informację.

Zmiany dotyczą:

dla wszystkich

- paginacja projektów w php(po 100 na stronę, szybsze ładowanie)

- poprawione pobieranie adresów stron z bazy poprzez(katalogi->pobierz login hasło)

- losowanie adresów url z projektu(nie 1 adres dla całego projektu, a dowolna ilość dla danego pola)

dla wersji pro

- poprawiona rejestracja wordpress

- poprawione dodawanie wordpress(obsługa najnowszego wordpress, poprawa zapisu cookies, dodatkowe 2 próby dodania wpisu - większa skuteczność)

I wiele więcej drobnostek o czym po prostu zapomniałem przez ten czas, zdarzało się że wykonywałem jakąś poprawkę dla kogoś i tylko ta osoba otrzymywała zamienione pliki. W tym updacie jest to wszystko razem.

Edited by straseusz

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

Dzieki Straseusz :) Przyda się poprawiona rejestracja wp, chociaż i tak seocat ma wysoką skuteczność w tym zakresie :)

Pojawiły się problemy z wysyłką "hurtową", dostałem masę zwrotów o wpadnięciu w "spam", dlatego też część osób mogła nie otrzymać paczki - ALE do nich już leci wysyłka ustawiona z opóźnieniem(czyli co godzina x maili). Dzisiaj do ok. 12:00 każdy powinien otrzymać email, jeśli nie - wtedy proszę pisać.

san -> masz rację, wiele osób używa go do tego celu dlatego pojawiły się przykłady gdzie jeszcze były problemy i to zostało poprawione ;)

[EDYCJA]Jako że dostałem kolejne pytanie o to samo:

SEOCAT MA OPCJĘ usuwania wpisów w seokatalogach DOSTĘPNĄ PO ZAZNACZENIU "SEOKATALOG"(dla wersji plus i pro).

Nie istnieje wersja gdzie nie ma takiej opcji.

Jak usuwać wpisy ? Zaznaczamy "seokatalog"(wersja plus i pro) i na samym dole pojawi się opcja usuwania jako administrator lub jako zwykly user(zwykły user - musi najpierw założyć i aktywować konto z którego dodawał wpisy, musi być ten sam email, oczywiście można to zrobić SEOCAT'em).

Edited by straseusz

Nie wiem jak u innych ale mi ten upgrade trochę porozwalał projekty - poginęły nazwy projektów i rozjechały w środku. Póki co zrobiłem downgrade na 2.4 ;). A jeśli chcę dodawać jeden adres, to jak go wpisać w projekcie? Z http:// czy bez nie przyjmuje, tylko chce zsynonimizowany - nie lepiej żeby to była opcja?

Popraw też minitutorial w projekcie, bo "byk na byku" w tekście siedzi ;) wiem, wiem.... humanista ze mnie :), ale po oczach daje...

Przy okazji pytanie - przy postowaniu do WP link w treści lepiej w formacie czy <a href>, czy też nie ma to znaczenia?

Pozdrawiam

seogreen -> dokładnie jak napisał max, jeśli masz "porozwalane" projekty uruchom base.php

A o co chodzi z tym: "

Popraw też minitutorial w projekcie, bo "byk na byku" w tekście siedzi ;) wiem, wiem.... humanista ze mnie :), ale po oczach daje...

to nie mam pojęcia co jest nie tak ?

Hej :) odgrzewam nieco temat - działam na wersji SEOCAT V2.4.4 PLUS&PRO ( z wyboru, bo ostatni upgrade do mnie nie przemówił ;) ) i widzę, że coraz gorzej wygląda dodawanie do precli - nie idzie o ilość czy prędkość, tylko o to że soft często mi się wiesza "robiąc" listę. Zależności nie ma żadnych, raz przeleci cała listę, czasem zatrzyma się raz, czasem więcej razy, co trochę wkurza bo jak zaplanuję pracę i mniej więcej wiem, kiedy powinien skończyć, to akurat okazuje się że stanął po kilkunastu dodaniach i jestem w plecy... Dzieje się to tylko przy wordpressach, przy seokatalogach jest ok, nie wiem jak z innymi skryptami, bo używam SC tylko do tych dwóch :)...