Zaloguj się, aby obserwować  
Tomek_XX

yippy.com

Polecane posty

Jako, że ta wyszukiwarka nie jest dostępna w Polskiej wersji mam pytanie czy ktoś kiedyś miał stycznośc z tą wyszukiwarką.

Czy miałaby szanse przyjąć się w naszym kraju gdyby twórcy ruszyli z projektem również na Polskę.

Imo nie ma szans. Google w Polsce jest podstawową wyszukiwarką i trudno jest to zmienić - chociaż nie ma rzeczy niemożliwych.

admin.banner.jpg

Szanse nikle, a szkoda - jeśli ktoś pamieta jeszcze dawne Clusty.com, to to wlasnie jest Yippy - i warto co jakis czas skorzystac dla odmiany z tej wyszukiwarki. Jeszcze zalezy jakie konkretnie frazy, ale ogolnie ciekawy projekt.

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

chyba ostatnio domena yippy.pl byla na allegro

logomini.png
artykuły | opisy | tłumaczenia | synonimy | content marketing| prowadzenie FB

TXT4SEO.pl | txt4seo@txt4seo.pl| 516 423 653

Jak na wyszukiwarkę to wczytuje się zdecydowanie za długo... na

Google ułamek sekundy.

Yippy dość długo, więcej niż pare sekund.

Żeby jakaś nowa wyszukiwarka się przyjęła musiałaby być z dużym rozmachem wprowadzana, a i tak by pewnie ciężko było. Jak już wszystkie portale porezygnowały ze swoich wyszukiwarek i przeszły na Google. Jedynie Bing może jakąś konkurencją jest, ale daleko im do Google, a i wyniki wyszukiwania ma kiepskie moim zdaniem.

Bing nie odsłonił wszystkich swoich atutów jeszcze na rynek polski. Póki co najlepiej im wyszlo z wyszukiwarka obrazkow.

Wrażenie przy pierwszych kilku wyszukiwaniach bardzo dobre. Zwłaszcza że moje strony mają pozycję z google sprzed pingwina:)(mniej więcej) Ale nie tylko. Fajny interfejs, schludny design. Są mapy. Mogłaby spokojnie konkurować z Google. No ale realia są nieco bardziej złożone.

Nie wiem jak wam, ale mi pokazało wynik mojej strony która ma przekierowanie 301 na inną domenę :).

Wrażenie przy pierwszych kilku wyszukiwaniach bardzo dobre. Zwłaszcza że moje strony mają pozycję z google sprzed pingwina:)

Akurat to czy wlasne storny maja wysokie pozycje to nie powinno wplywac na wrazenia co do wyszukiwarki :P Raczej to, czy wyniki sa przydatne. A są zew zgledu na klastrowanie.

Dziwi mnie tylko skąd nagle ponowne rozdzielenie Clusty i Yippy (wyniki trochę się różnią).

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.