Jump to content
blizzarder

Nowy katalog

Recommended Posts

Witam,

Gdybyście znaleźli odrobinę czasu to zachęcam do dodania wpisu do nowopowstałego katalogu: najlepszego.com.pl. Mimo iż pozycjonowaniem stron na własny użytek zajmuje się już niemal 3 lata, jest to mój pierwszy katalog stron. Zdaję sobie sprawę, że obecnie nie jest wiele wart, ale już zacząłem go systematycznie linkować, także kwestią czasu jest zaindeksowanie linków i wzrost mocy katalogu.

PS. Dodam, że w niedługim czasie katalog zyska unikalną templatkę - kwestia zaimplementowania.

Zapraszam serdecznie do dodawania wpisów i pozdrawiam,

Wiktor

Edited by blizzarder

Dodaj w 'Sport' podkategorię 'Tenis ziemny', albo w 'Komputery i Internet' podkategorię 'Forum dyskusyjne', bo nie mam gdzie dodać swojej strony.

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Kategorie Tenis ziemny i Forum dyskusyjne zostały dodane, a nowa templatka powinna pojawić się w ciągu 10-14 dni ;)

PS. Dziękuje za pierwsze wpisy, wszystkie zostały zaakceptowane.

Pozdrawiam

Edited by blizzarder

Dodaj proszę Gry w Komputery, Gry Online w Rozrywce.

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Kategorie: Gry oraz Gry online zostały dodane.

Myślę, że dobrym miejscem dla katalogów stron jest kategoria "Komputery i internet >> Pozycjonowanie stron WWW" lub "Marketing i reklama >> Reklama i marketing w Internecie".

Może jednak rzeczywiście powinienem dodać kategorie "Katalogi stron"?

Edit: Dodałem nową podkategorię "Katalogi stron". Znajduje się w ona w kategorii głównej "Marketing i reklama". Dodałem Wasze katalogi stron do tej podkategorii.

Pozdrawiam i dziękuje za wpisy.

Edited by blizzarder

Link zwrotny obowiązkowy? Nigdzie w regulaminie tego nie widzę, a przy dodawaniu wpisu nie jest zaznaczone.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

Na wybór kategorii na razie nic nie mogę poradzić - taki skrypt. Co do linku zwrotnego - nie jest obowiązkowy, ale można go dodać.