Jump to content

[startup] seoTXT.pl - Zlecenie tekstów jeszcze nigdy nie było takie proste

Recommended Posts

• Replies 470
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kontakt znajdziesz tutaj: http://seotxt.pl/info.php?ak=kontakt

Są osoby kupujące precle po 80groszy, więc gdy widzą ofertę tekstów za trzy złote z hakiem, to oczekują właśnie mega wysokiej jakości, co najmniej na stronę firmową:-)

Problem w tym, że takie teksty "wyższej jakości" to pojęcie względne, ciężko to zmierzyć. Przecież nikt nie będzie stał ze stoperem i sprawdzał ile czasu copywriter poświęcił na napisanie tekstu. Czyt

Guest cisu80

Teoretycznie możesz, np. pisząc do klienta, aby anulował zlecenie lub właściciela seotxt, żeby go przydzielił komuś innemu. 

Warto jednak pamiętać, że to muszą być wyjątkowe sytuacje, bo seotxt działa jako jedna firma, a nie agregat freelancerów. Reklamują się głównie tym, że jeśli klient coś tam zleci, to na pewno to dostanie. 

• 1 month later...

Zajrzałem po półrocznej nieobecności - zero tekstów w zleceniach (preclowych). Zajrzałem wczoraj i dzisiaj - nadal zero. Czy zleceń w ogóle nie ma, czy coś się zmieniło w ich wykonywaniu i aby mieć do nich dostęp, trzeba zrobić coś dodatkowo?

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

Sindirus - nie ma wielu zleceń, ale niemal codziennie jakieś wpadają (dla przypomnienia - są przydzielane indywidualnie), ich liczba uzależniona jest głównie od tego, jakie masz ustawione moce przerobowe. Odkąd robię dla tego serwisu nie widziałam żadnego precla, ale to akurat dobrze :) 

Tylko że mi nie chodzi o indywidualne zlecenia, ale o zwykłe preclowe (bodajże kiedyś były 1zł za 1000zzs albo plus minus dwadzieścia groszy), do których każdy miał dostęp bez względu na swoje moce przerobowe. To była stara wersja serwisu, teraz jest jakaś nowa i kompletnie się już w niej gubię. Mam na koncie trochę ponad 120zł, ale nie mogę ich wypłacić, bo nie osiągam limitu 200zł, a dobić do tych 200zł też nie mogę, bo nie ma żadnych zleceń do wykonania.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

Takie precle były kiedyś dawno temu, też je pisałem.

Obecnie platforma się zmieniła, funkcje o których piszesz przeszły już do lamusa, teraz żeby otrzymać zlecenie sprawdź swoje ustawienia:

-moce przerobowe i kolejkę standard i writers oraz jak masz zaznaczone dni wolne.

Możesz też otrzymać zaproszenie do projektu.

Teksty dla każdego 

Artytekst

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Czy SeoTxt zatrudnia nowych copywriterów? Na ich stronie nic nie ma na ten temat. Czy warto samemu napisać przedstawiając swoje portfolio?

Swego czasu robili rekrutację, były ogłoszenia w internecie. Należało wykonać kilka zleceń próbnych (płatnych) i na ich podstawie przyznawana była ocena. Teraz najlepiej napisać do nich i zapytać, to być może pokierują Cię dalej.