grzendi

Jaki sklep internetowy polecacie ?

Polecane posty

click shop to jest trochę zmodyfikowana przez home.pl wersja shopera

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Jeśli chodzi o saasy to chyba shoper jest najprzyjemniejszy do działań. Gdy startujemy ze sklepem, gdzie wszystko jest wcześniej przemyślane również pod SEO to mogę polecić. Ma kilka bolączek, gdzie największą jest brak możliwości robienia przekierowań 301 (wersja abonamentowa), jednocześnie jest strasznie tani, bo na stronie shopera są prawie ciągłe duże promocje na pierwszy rok (za lekkie nabijanie w butelkę uważam pisanie, że SSL jest za free, to prawda, ale na jakąś domyślną shoperową subdomenę, na swojej trzeba zapłacić dodatkowo w okolicach 100zł/rok). Drugi jest już droższy (ale tak naprawdę też grosze), no i jeśli sklep nie zaczął przynosić zysku w pierwszym roku to nie wiem czy jest sens to kontynuować później :P

arachnofobia - strach przed pająkami
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Dzięki za odpowiedzi! Mój Brat polecił mi właśnie Click Shop dlatego chcę go sprawdzić ale nie omieszkam z ciekawości porównać go do Waszych propozycji. Kiedyś przeglądałem "makiety" Click Shop i Shopera i bardziej przemawiał do mnie ten pierwszy więc sprawdzimy to w praktyce :)

Dyskusja idzie nie po Twojej myśli? :P

• Like 1
  • Haha 2

re287am9.jpg

14 minut temu, MaxPan napisał:

Dyskusja idzie nie po Twojej myśli? :P

Dlaczego? Zapytałem o konkretne rozwiązanie bo trochę zielony jestem w temacie. Zbieram informacje więc każda wskazówka w cenie :)

:D OK, pozdrów "Brata".

re287am9.jpg

Bardzo doceniamy użytkowników, którzy rejestrują konto na PIO specjalnie aby rozwiać nasze wątpliwości.

• Like 1

Wdrożenia sklepów Prestashop: www.selljus.pl

Powiem , ze pod wzgledem obslugi, integracji i działania prosto z pudełka moge polecic shopgold.

Jedyny problem to wyglad. Skórke trzeba zlecić.

8 godzin temu, MaxPan napisał:

:D OK, pozdrów "Brata".

dziękuję - a tak na marginesie gdybym napisał, że Siostra to też byłoby z tym tyle wątpliwości? ;)

6 godzin temu, Presta napisał:

Bardzo doceniamy użytkowników, którzy rejestrują konto na PIO specjalnie aby rozwiać nasze wątpliwości.

z chęcią poznam Wasze wątpliwości bo wyczuwam ironię.. ;)

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.