Jump to content

Prolink.pl - chyba już nie działa

Recommended Posts

Myślę, że z pozwem zbiorowym powinniśmy się wstrzymać. To jest ostateczność. Teraz musimy skupić się na nagłaśnianiu całej sprawy w branżowych mediach. Sam myślałem żeby z tematem podbić do redakcji Antyweba... oczywiście jeśli macie wolną chwilę to też do nich napiszcie- im nas będzie więcej tym lepiej.

• Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

U mnie darmowych linków dla jednej tylko domeny było ponad 100! Usunąłem wszystkie KBM i ani grosz mi nie umknął mi z portfela! Niektóre z nich już były bardzo zadomowione(od roku) - wtedy się cieszył

Zarejestrowałem się ostatnio i miałem wpłacać dzisiaj trochę pieniądza na kupno linków. Dobrze że najpierw wpadłem do tego tematu, jak tak są traktowani ludzie w systemie, to ode mnie złotówki prolink

R.I.P PROLINK + 23.10.2014 Żyłeś tylko 5 lat a tak wiele nam dałeś mogłeś więcej, a zabrał ciebie okrutny wyrok uczyniony z ręki Karoliny Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie panda nie sięga, g

po co miałbym usuwać linki i przenosić serwisy do nowej wersji systemu, skoro w prolinku ciągle emituję linki i nalicza mi zyski?

Bo dzięki temu możesz legalnie i bez bólu wynieść się z tego systemu :) Tutaj wypłacasz środki, czekasz aż przelew dotrze, przenosisz się do nowego systemu, nie akceptujesz linków i po miesiącu wypłacasz środki - voila nie straciłeś prowizji za wypierniczenie linków :P

• Like 1

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

@pyzdera "tutaj wypłacasz środki, czekasz aż przelew dotrze, przenosisz się do nowego systemu, nie akceptujesz linków i po miesiącu wypłacasz środki " coś przekombinowałeś w tym zdaniu, napisali że możesz wywalić wszystkie linki z prolinka bez konsekwencji tylko i wyłącznie jak zapiszesz się do smartlinka , a kasa i tak za (może) miesiąc. Ale widzę że Tobie tam jest OK skoro referrala masz w stopce, myślisz że tu znajdziesz rogaczy ?

Nie odpowiedzieli na mój komentarz na Facebooku i na ostatnie trzy-cztery maile. :P Najbardziej jednak irytujący jest fakt, że każdego dnia prolinkowy profil jest online na forum i nikt od nich nawet nie raczy tutaj podjąć z nami dialogu.

Edited by Faron

faktura z 01.11.2014 dalej nie opłacona a byly zapewnienia że przed świętami kasa dojdzie.

Słowa tej firmy nie są nic warte.
Nie warto wchodzić w interesy z firmą LeadBullet S.A.

Opinie o LeadBullet są jak najbardziej słuszne.

Na pytanie czy leadbullet ma zamiar ogłosić upadłość konsultant odpowiedział, że "jeszcze nic mu nie wiadomo" - czyli tylko kwestia czasu.

Poozdrowienia

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

sklep akwarystyczny

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń

ponowie informacje

jutro 29 grudnia 2014roku o godzinie 10:00 pajace z LeadBullet S.A. zwołują walne zgromadzenie które odbędzie się w Warszawie, przy ul. Menueta 26,

celem jest podniesienie kapitału zakładowego spółki z dotychczasowych 1.420.000zł do kwoty pomiędzy 1.920.000 - 3.420.000zł

http://www.imsig.pl/pozycja/2014/233/16052,LEADBULLET_SP%C3%93%C5%81KA_AKCYJNA