intruder2600

Dobra firma windykacyjna

Polecane posty

Jedna z firm wysyła mi wezwania na kogoś innego prze pól roku starałem wyjaśnić, że to nie ja. Dopiero jak zagroziłem GIODO to w dwa tygodnie zauważyli, że to nie ja :]

Pozdrawiam

Pysio

Domondo.pl nowy sklep z osłonami przeciwsłonecznymi

Zawsze warto spróbować samodzielnej windykacji.
Jeśli decydujemy się na samodzielną windykację oczywiście polecam e-sąd, można tam otrzymać nakaz zapłaty szybko, tanio i w dodatku przez Internet. Można też spróbować innych pomysłów. Np. sprawdzić czy nieruchomość którą zajmuje dłużnik należy do niego, jeśli się okaże że tak to można mu grzecznie powiedzieć lub napisać że zamierzamy egzekwować należność z tej nieruchomości. Wówczas dłużnik szybko dojdzie do wniosku że lepiej spłacić dług dobrowolnie niż doprowadzić do licytacji nieruchomości i po prostu spłaci. A sprawdzić możesz np. za pomocą wyszukiwarki ksiąg wieczystych po adresie. W księgach masz wszystkie informacje o danej nieruchomości ich właścicielach itp. W dodatku również wszystko sprawdzisz on-line siedząc w domu. 

Skoro jest to Twój trzeci post w ciągu w ciągu 11 lat odkąd tu jesteś musi to być ważne i warte rozważenia. Warto się uczyć od mistrzów wstrzemięźliwości :hi:

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Nikonem powiem więcej - trzeci post w tym tygodniu. Rozpędza się chłopina, do końca roku przekroczy 10 postów jak nic..

• Like 1

Potrzebujesz linków? Pisz!

trzeci post w tym tygodniu

• Like 2

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

A reszta pisze bez sensu? ;)

No ;)

Blog seo.zgred.pl przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl

Był taki co napisał swój pierwszy post po dwóch latach w temacie - Gacie - jaki kolor najbardziej lubisz nosić?

Ech, co za czasy wspomniałeś tym linkiem. Ja tutaj zaglądam od 2008, ale na początku czytałem stare tematy, żeby się odrobinę wkręcić. Większości tych nicków już tu nie widać... Starzejemy się?

Korzystałem wtedy ze starego Compaqa i internetu w Neostradzie. Mogłem kliknąć stronę i spokojnie zrobić kawę to akurat się otwarła :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.