Jump to content
daniellito

update serp

Recommended Posts

Wracają stare wyniki.

Nie będę udowadniał wyższości świąt wielkiej nocy.... a dyskusja w przeciwieństwie do PR ma sens. Możliwe, że są zmiany wprowadzane, a przecież wszystkim zależy na tym by się do nich szybko dostosowywać. Lepiej dmuchać na zimne niż obudzić się z ręką w nocniku.

Odnośnie "nowego" G to nie są wyniki historyczne jak to pojawiało się w sugestiach. Część stron notuje znaczące rekordy życiowe. wzrosty o 15 w stosunku do najlepszego wyniku archiwalnego.

Swoją drogą potwierdzam, że wyniki wróciły do "normy". Przy wprowadzaniu Caffeine był podobny dualizmy. Wtedy zauważyłem jedną zależność (może błędnie), że w zależności od regionu prezentowały się różne wyniki. Już spieszę tłumaczyć. Sprawdzając wyniki w Szczecinie i okolicach (telefony do znajomych korzystających z różnych łączy, różnych dostawców Internetu) otrzymywaliśmy wyniki z caffeine. Dla odmiany Gdańsk i Kraków miały stale wyniki ze starego algorytmu.

Czy teraz nie jest podobnie?

Edited by Dembik

Domy z drewna w technologii HBE

"Naucz się słuchać, a będziesz potrafił zarządzać"

Teoria, że to był chwilowy "BUG" chyba się sprawdza...

Miejmy nadzieje.

Sprawdzałem w czasie dnia wyniki na kilkanaście popularnych fraz i musze przyznać, że w czołówce były bardzo „słabe” strony nie mające wiele wspólnego z szukanymi hasłami.

A ja wam powiem, że u mnie do starych wyników wróciły tylko te co spadły, reszta się utrzymała albo nawet jeszcze awansowała-przynajmniej na chwilę obecną.

choć tego typu gadki zaliczam do jałowych nie odmówią sobie napisania posta że mi wskoczyło na nowe frazy a na starych weszło wyżej. i tak z off topica ciekawe jak można by było spamować taką wyszukiwarkę:

google-version-papier.jpg

no...nie są one aż takie jałowe, toż to miód na moje serce, przynajmniej dowiedziałem się, że to nie tylko u mnie poszło wszystko w dół. Na 50 stron tylko jedna miała zbliżone do normalnych wyniki. Takie posty dają mi satysfakcję iż nie tylko u mnie podnosi się ciśnienie.

Najważniejsze, że od rana sprawdzam i wszystko wróciło do normy. Może robią guglarze przygotowania do jesiennych porządków?

Wczoraj powirowało dziś wróciło, luzik

Ta sygnatura jest do wynajęcia ;-)

Również ilość zaindeksowanych podstron ostatnio dość mocno wiruje. W przypadku moich stron albo jest ich kilkakrotnie mniej, albo kilkakrotnie więcej. Codziennie inne wyniki :)

Przykładowo

site:apella.pl - około 2000 wyników. Dwa dni temu pokazywało ponad 30000. Panelu webmasters google informuje, że googlebot przegląda średnio 1000 podstron dziennie.

Edited by S3ntin3l

site:domena.tld w google nie pokazuje wszystkich zaindeksowanych podston

przykład

site:domena.tld 250 wyników

fraza site:domena.tld 2500 wyników

strona ok 3000 podstron wiec pomimo tego ze site:domena.tld pokazuje tylko 250 a drugi sposob pokazuje 2500 to mozna podejrzewac ze zaindeksowane sa wszystkie

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Na niektórych IP, na których wszystko wczoraj było normalnie są inne wyniki.. Tak jakby algorytm został uruchomiony teraz na innym dc..

IP: 72.14.253.95

witam

Generalnie wszystko wróciło do starych wyników. Ciekawe czy to bug, czy może testy czegoś, co się pojawi na stałe w niedalekiej przyszłości...