Jump to content

Search the Community

Showing results for tags 'artykuły'.

More search options

• Search By Tags

Type tags separated by commas.
  • Search By Author

Content Type

Forums

• Forum Ogólne
    • Przedstaw Się
    • Dla początkujących
    • Aktualności
    • Pogaduszki
    • Hosting i Domeny
    • Dowcipy
    • Przedsięwzięcia Forumowiczów
    • Ogłoszenia i Zlecenia
    • Ankiety
    • Okazje / Promocje
  • Pozycjonowanie i Optymalizacja
    • Pozycjonowanie i Optymalizacja
    • Google
    • Filtry Bany itp.
    • Reklama kontekstowa
    • Yahoo
    • Bing.com wyszukiwarka Microsoft'u
    • Pozostałe wyszukiwarki
    • Narzędzia
    • Systemy wymiany linków
    • Katalogi i Preselle
    • Roboty
  • Social Marketing
    • Ogólnie o Social marketingu
    • Polskie serwisy społecznościowe
    • Zagraniczne serwisy społecznościowe
    • Facebook
    • Google+ - not exists anymore
    • Twitter
  • Projektowanie stron
    • CMS
    • Skrypty sklepów internetowych
    • Strony przyjazne wyszukiwarkom
    • PHP i MySQL i inne
    • HTML i CSS
    • Grafika
    • Strony do Oceny
  • Zarabianie
    • Sieciowy marketing i e-biznes
    • Programy partnerskie
    • Sieci afiliacyjne
    • Reklama kontekstowa
  • Różne
    • SEOPL- projekty charytatywne
    • Copywriting - hide park
    • Informacje od nas
    • Komentarze
    • Konkursy
    • Archiwalne subfora
  • Klub Seo Solutions's LinkTak.pl
  • XNEOLINKS - Nowoczesne oprogramowanie do pozycjonowania stron www's Powiadomienia
  • XNEOLINKS - Nowoczesne oprogramowanie do pozycjonowania stron www's Różne
  • XNEOLINKS - Nowoczesne oprogramowanie do pozycjonowania stron www's Darmowe szkolenie z podstaw użytkowania Xneolinks dla osób co kupią Xneolinks Premium od 29.06.2018 po 06.07.2018

Find results in...

Find results that contain...

Date Created

• Start

End

Last Updated

• Start

End

Filter by number of...

• Start

End

Group

AIM

MSN

Website URL

Yahoo

Jabber

Twitter

Interests

Found 132 results

1. Witam serdecznie, oferuję wykonanie wysokiej jakości tekstów na strony firmowe, stworzenie wartościowych opisów produktów, jak również przyjemne w odbiorze teksty na blogi. Ponadto, w mojej ofercie znajduje się tworzenie: wartościowych artykułów (zwłaszcza z zakresu prawa, prawa budowlanego - studia), opisów do katalogów, tekstów seo. Gwarantuję wysoką jakość i terminowość - teksty gotowe na dzień wskazany przez klienta. KONTAKT info(małpka)studio-tekstu.pl gadu-gadu: 45048860 www.studio-tekstu.pl
  2. Doświadczony Copywriter przygotuje dla Ciebie w dogodnym terminie autorskie teksty w przystępnych cenach! Nie wierzysz? Przekonaj się, a na pewno będziesz zadowolony z otrzymanych efektów! Teraz przedstawię Ci korzyści, jakie uzyskasz, gdy zdecydujesz się na skorzystanie z mojej oferty copywriterskiej. Terminowość - Teksty zawsze wykonywane są w ustalonym terminie Jakość - Uzyskasz płynność merytoryczną i jednocześnie teksty przyciągną nowych Klientów na Twoim portalu lub stronie! Bezpieczeństwo - Masz gwarancję, że każdy z nich ma prawa autorskie a cała współpraca oparta jest na filarach uczciwości! Pomoc - Gdy nie masz pomysłu na nagłówek do oferty dla Twojego produktu lub brakuje Ci czasu na wyszukanie tematów dla serii Twoich artykułów oferuję bezpłatną pomoc! Doświadczenie - Masz do czynienia z profesjonalnym i kreatywnym Copywriterem z kilkuletnim stażem w zawodzie, dlatego w tekstach nie znajdziesz błędów gramatycznych czy literówek! Wszechstronność - Specjalizuję się w tematach specjalistycznych, jak również z łatwością dostosuję tematykę publikacji do Twoich aktualnych potrzeb i oczekiwań konkretnej grupy docelowej! Posiadam również obszerny zakres wiedzy. Ponadto oferuję teksty w dwóch wariantach językowych - polskim i angielskim. Stały Kontakt - Jesteś na bieżąco informowany o postępach w pracach a także możesz w dowolnym momencie się ze mną skontaktować! Brak obaw - Nie musisz się obawiać o swoje zamówienie. Wszystkie teksty są jakościowe i unikatowe. Natomiast jeśli z jakiegoś powodu tekst nie będzie spełniał Twoich oczekiwań oferuję błyskawiczne poprawki GRATIS! Dogodne rabaty i Happy Hours - Udzielam atrakcyjnych rabatów na zamówienia w zależności od ilości tekstów. Ponadto możesz skorzystać z cyklicznych Happy Hours. (Szczegółowe warunki Happy Hours udostępniam po kontakcie mejlowym). Łatwe rozliczenie transakcji - Umowa o dzieło lub rachunek. Jeśli zależy Ci na jakości i profesjonalnym wykonaniu tekstów - zapraszam do współpracy! Moja oferta oferta copywriterska jest bardzo szczegółowa i z największą przyjemnością podejmę się wyzwań zawodowych! UWAGA! Portfolio copywriterskie oraz referencje od Klientów, którzy skorzystali z moich usług dostępne po kontakcie mejlowym. Pamiętaj! Pierwszy cykl programu Happy Hours trwa do 25.10.2013 i czeka specjalnie na Ciebie! Odrzucenie oferty wiąże się z wyrzutami sumienia! A chyba chcesz spokojnie spać? Pośpiesz się! Autorskie i jakościowe teksty JUŻ TERAZ mogą być na wyciągnięcie Twojej dłoni! Zapraszam do składania zamówień: via @: biuro.verbalfairy@onet.pl GG: 46822837
  3. Witam. Pisałam już mnóstwo tekstów dla różnych zleceniodawców. Moje teksty są unikalne i zawsze na dany termin. Posiadam dużo wolnego czasu. Pisałam już mnóstwo tekstów dla różnych zleceniodawców-ponad 5 lat doświadczenia. Bardzo mi zależy na stałej współpracy Gwarantuję terminowość i uczciwość. Pracę podejmę od zaraz. Cena za 1000 znaków ze spacją- 1,00 zł. Kontakt: paulina7879@gmail.com
  4. Wykonam zlecenia na synonimy/teksty SEO! Tanio, precyzyjnie i szybko. Doświadczony copywriter chętnie wykona zlecenia dotyczące synonimizacji i pisania nowych, unikalnych tekstów pod zaplecza stron internetowych, portali, blogów lub tekstów reklamowych z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam rzetelność, profesjonalizm i terminowość pracy. Oferuję możliwość tworzenia synonimów do tekstów przesłanych przez klienta lub pisanie unikalnych tekstów i tworzenie do nich synonimów na tematy zlecone przez zamawiającego. Możliwość stałej współpracy na bardzo korzystnych warunkach! Wykonuję najróżniejsze zlecenia począwszy od krótkich synonimów, a skończywszy na rozbudowanych frazach mających po kilka lub nawet kilkanaście tysięcy znaków. Gwarantuję profesjonalizm i za razem szybkość wykonania zlecenia za rozsądne pieniądze. Szukam zleceń pojedynczych lub stałej współpracy, która będzie cyklicznie generować zlecenia na synonimy oraz artykuły i precle, które są coraz częściej wykorzystywane przez dział SEO. Cechuje mnie: -dyspozycyjność -terminowość -profesjonalizm -doświadczenie -precyzja (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny) -unikalność (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne) W ofercie również planowanie, prowadzenie i nadzorowanie kampanii SEO, pozycjonowanie stron, tworzenie bannerów flash, pozyskiwanie linków ze stron o wysokim PR, katalogowanie, preclowanie, tworzenie stron w oparciu o CMS (Joomla, WordPress), publikacja wpisów, administracja witryn, promowanie stron na forach dyskusyjnych i wiele więcej! Zapraszam do kontaktu na e-mail: seo-synonimy@o2.pl w celu zapoznania się z ofertą i przetestowania moich możliwości. Przy większych zamówieniach lub dla stałych klientów oferta jest jeszcze atrakcyjniejsza, a ceny niższe. Zapraszam do współpracy.
  5. Witaj. Zapraszam Cię do stałej współpracy ze mną. Już po pierwszym tekście będziesz wiedział w co inwestujesz. Gwarantuję Ci zadowolenie i jakość tekstów. Napiszę wszystko solidnie, rzetelnie, a co istotne w terminie. Daj mi szansę, a na pewno Cię zaskoczę. Wykonam: *teksty reklamowe *hasła reklamowe *oferty sprzedażowe *poprowadzę bloga *zajmuję się również Social Media i marketingiem szeptanym *artykuły Współpracując ze mną masz pewność, że nie przepłacisz, a jednocześnie otrzymasz wysokiej jakości tekst. Bezpłatna wycena zlecenia! Nie szukaj dalej, już znalazłeś! Zapraszam do kontaktu: beata.gibalska@gmail.com
  6. Witam serdecznie, oferuję wykonanie wysokiej jakości tekstów na strony firmowe, stworzenie wartościowych opisów produktów, jak również przyjemne w odbiorze teksty na blogi. Ponadto, w mojej ofercie znajduje się tworzenie: wartościowych artykułów (w tym zwłaszcza z zakresu prawa, prawa budowlanego - studia), opisów do katalogów, tekstów seo. Gwarantuję wysoką jakość i terminowość - teksty gotowe na wskazany przez klienta dzień. KONTAKT info(małpka)studio-tekstu.pl gadu-gadu: 45048860 www.studio-tekstu.pl
  7. Witam, Sprzedam teksty idealnie nadające się pod strony zapleczowe, presell page oraz strony WWW. Artykuły są w 100% unikalne. Artykuł - podroż z dzieckiem - 4874 znaków Artykuł - miejsca na wakacje rodzinne - 3549 znaków Artykuł - Wolfenstein : Enemy Territory – 5206 znaków Artykuł - Silkroad Online – 5472 znaków Artykuł - Call of Duty 2 – 5561 znaków Artykuł – Róże – 16519 znaków Artykuł – Intraceuticals – 2276 znaków Artykuł - Restylane SkinBoosters - 1651 Paczki: I. 1. opony - 2 paczki - 20 i 25 artykułów (frazy w tekście) 2. budownictwo - 2 artykuły 3. opony mózgowe - 8 artykułów 4. gry – 3 paczki po 5 artykułów 5. sklep internetowy - 14 artykułów 6. sklep internetowy - 30 artykułów (frazy w tekście) 7. tłumaczenia - 100 artykułów (frazy w tekście) 8. kostka brukowa - 10 artykułów (frazy w tekście) 9. lipoliza - 4 artykuły nadają się na stronę MFA 10. szkolenia BHP - 50 artykułów (frazy w tekście) 11. rozrywka - 10 artykułów 12. pozycjonowanie - 200 artykułów (frazy w tekście) 13. sposób spędzania wakacji - 5 tekstów z frazami 14. Architektura – 15 artykułów 15. Nieruchomości – 15 artykułów 16. ozdóbki - 40 artykułów (frazy w tekście) 17. turystyka - 10 artykułów 18. gry – 7 paczek po 5 artykułów 19. mieszkania, dom – 6 artykułów z tytułem 20. gry – 25 artykułów z tytułem (konkretne) 21. programy – 25 artykułów z tytułem (konkretne) II. 1. okna, dachy, drzwi - 20 artykułów 2. brydż - 20 artykułów 3. biznes - 20 artykułów 4. motoryzacja - 20 artykułów 5. internet, komputery - 20 artykułów 6. poker - 15 artykułów 7. obrazy - 50 artykułów z frazą 8. bielizna - 14 artykułów z tytułami 9. gry online - 14 artykułów z tytułami 10. kolczyki - 14 artykułów z tytułami 11. programy - 14 artykułów z tytułami 12. strony internetowe - 14 artykułów z tytułami 13. ubezpieczenia - 14 artykułów z tytułami 14. gry dla najmłodszych - 10 artykułów z tytułem 15. architektura - 15 artykułów bez fraz i bez tytułów 16. dom, mieszkanie, wnętrze - 15 artykułów z tytułami 17. drzwi - 10 artykułów z frazą 18. poker - 10 artykułów z frazą 19. szkolenie bhp - 10 artykułów z frazą 20.drzwi - 20 artykułów z tytułem 21. malarstwo – 50 artykułów z frazą i tytułem III. 1.sauny - 50 artykułów z tytułem i frazą 2. projekty domów jednorodzinnych – 10 artykułów z frazą 3. projektowanie domów jednorodzinnych – 10 artykułów z tytułem i frazą 4. projekty domów jednorodzinnych – 30 artykułów z tytułem i frazą 5. projekty domów – 50 artykułów z tytułem i frazą 6. fototapety – 50 artykułów – fraza i tytuł 7. garaże – 50 artykułów- fraza i tytuł 8. materace – 50 artykułów – fraza i tytuł 9. obrazy – 50 artykułów – fraza i tytuł 10. kredyt konsolidacyjny – 7 artykułów – fraza i tytuł 11. szkolenia, kursy – 10 artykułów – tytuły 12. tłumaczenia – 100 artykułów – fraza i tytuł 13. biżuteria – 50 artykułów z frazą i tytułem 14. kolczyki – 30 artykułów z frazą i tytułem 15. naszyjniki – 10 artykułów z frazą 16. naszyjniki – 10 artykułów z frazą i tytułem 17. konstrukcje stalowe – 20 artykułów z frazą i tytułem 18. obrazy – 100 artykułów z tytułem i frazą 19. pierścionki – 15 artykułów z frazą i tytułem 20. hale stalowe – 50 artykułów z tytułem i frazą 21. lampy – 20 artykułów z tytułem i frazą IV 1. poker – 25 artykułów z frazą 2. Adobe – 30 artykułów z tytułem 3. Gadu-Gadu - 30 artykułów z tytułem 4. Mozilla Firefox - 30 artykułów z tytułem 5. Skype - 30 artykułów z tytułem 6. sklep internetowy – 50 artykułów z tytułem i frazą 7. tłumaczenia – 50 razy z tytułem i frazą 8. lampy – 30 artykułów fraza i tytuł 9. oświetlenie – 30 artykułów z tytułem 10. miejsca na konferencje – opisane konkretne – 20 artykułów z tytułem Teksty w większości mają ok 1000-1500 znaków. Istnieje także możliwość sprzedania mniejszych paczek niż są podane powyżej. Cena ustalana indywidualnie, możliwość wystawienia aukcji allegro oraz umowy zlecenie . Jeśli jesteś zainteresowany paczką napisz z numerem (np. IV.7. tłumaczenia – 50 razy z tytułem i frazą) Więcej szczegółów na email: kamila.szostek@onet.eu
  8. Witam, Sprzedam teksty idealnie nadające się pod strony zapleczowe, presell page oraz strony WWW. Artykuły są w 100% unikalne. Artykuł - podroż z dzieckiem - 4874 znaków Artykuł - miejsca na wakacje rodzinne - 3549 znaków Artykuł - Wolfenstein : Enemy Territory – 5206 znaków Artykuł - Silkroad Online – 5472 znaków Artykuł - Call of Duty 2 – 5561 znaków Artykuł – Róże – 16519 znaków Artykuł – Intraceuticals – 2276 znaków Artykuł - Restylane SkinBoosters - 1651 Paczki: I. 1. opony - 2 paczki - 20 i 25 artykułów (frazy w tekście) 2. budownictwo - 2 artykuły 3. opony mózgowe - 8 artykułów 4. gry – 3 paczki po 5 artykułów 5. sklep internetowy - 14 artykułów 6. sklep internetowy - 30 artykułów (frazy w tekście) 7. tłumaczenia - 100 artykułów (frazy w tekście) 8. kostka brukowa - 10 artykułów (frazy w tekście) 9. lipoliza - 4 artykuły nadają się na stronę MFA 10. szkolenia BHP - 50 artykułów (frazy w tekście) 11. rozrywka - 10 artykułów 12. pozycjonowanie - 200 artykułów (frazy w tekście) 13. sposób spędzania wakacji - 5 tekstów z frazami 14. Architektura – 15 artykułów 15. Nieruchomości – 15 artykułów 16. ozdóbki - 40 artykułów (frazy w tekście) 17. turystyka - 10 artykułów 18. gry – 7 paczek po 5 artykułów 19. mieszkania, dom – 6 artykułów z tytułem 20. gry – 25 artykułów z tytułem (konkretne) 21. programy – 25 artykułów z tytułem (konkretne) II. 1. okna, dachy, drzwi - 20 artykułów 2. brydż - 20 artykułów 3. biznes - 20 artykułów 4. motoryzacja - 20 artykułów 5. internet, komputery - 20 artykułów 6. poker - 15 artykułów 7. obrazy - 50 artykułów z frazą 8. bielizna - 14 artykułów z tytułami 9. gry online - 14 artykułów z tytułami 10. kolczyki - 14 artykułów z tytułami 11. programy - 14 artykułów z tytułami 12. strony internetowe - 14 artykułów z tytułami 13. ubezpieczenia - 14 artykułów z tytułami 14. gry dla najmłodszych - 10 artykułów z tytułem 15. architektura - 15 artykułów bez fraz i bez tytułów 16. dom, mieszkanie, wnętrze - 15 artykułów z tytułami 17. drzwi - 10 artykułów z frazą 18. poker - 10 artykułów z frazą 19. szkolenie bhp - 10 artykułów z frazą 20.drzwi - 20 artykułów z tytułem 21. malarstwo – 50 artykułów z frazą i tytułem III. 1.sauny - 50 artykułów z tytułem i frazą 2. projekty domów jednorodzinnych – 10 artykułów z frazą 3. projektowanie domów jednorodzinnych – 10 artykułów z tytułem i frazą 4. projekty domów jednorodzinnych – 30 artykułów z tytułem i frazą 5. projekty domów – 50 artykułów z tytułem i frazą 6. fototapety – 50 artykułów – fraza i tytuł 7. garaże – 50 artykułów- fraza i tytuł 8. materace – 50 artykułów – fraza i tytuł 9. obrazy – 50 artykułów – fraza i tytuł 10. kredyt konsolidacyjny – 7 artykułów – fraza i tytuł 11. szkolenia, kursy – 10 artykułów – tytuły 12. tłumaczenia – 100 artykułów – fraza i tytuł 13. biżuteria – 50 artykułów z frazą i tytułem 14. kolczyki – 30 artykułów z frazą i tytułem 15. naszyjniki – 10 artykułów z frazą 16. naszyjniki – 10 artykułów z frazą i tytułem 17. konstrukcje stalowe – 20 artykułów z frazą i tytułem 18. obrazy – 100 artykułów z tytułem i frazą 19. pierścionki – 15 artykułów z frazą i tytułem 20. hale stalowe – 50 artykułów z tytułem i frazą 21. lampy – 20 artykułów z tytułem i frazą IV 1. poker – 25 artykułów z frazą 2. Adobe – 30 artykułów z tytułem 3. Gadu-Gadu - 30 artykułów z tytułem 4. Mozilla Firefox - 30 artykułów z tytułem 5. Skype - 30 artykułów z tytułem 6. sklep internetowy – 50 artykułów z tytułem i frazą 7. tłumaczenia – 50 razy z tytułem i frazą 8. lampy – 30 artykułów fraza i tytuł 9. oświetlenie – 30 artykułów z tytułem 10. miejsca na konferencje – opisane konkretne – 20 artykułów z tytułem Teksty w większości mają ok 1000-1500 znaków. Istnieje także możliwość sprzedania mniejszych paczek niż są podane powyżej. Cena ustalana indywidualnie, możliwość wystawienia aukcji allegro oraz umowy zlecenie . Jeśli jesteś zainteresowany paczką napisz z numerem (np. IV.7. tłumaczenia – 50 razy z tytułem i frazą) Więcej szczegółów na email: kamila.szostek@onet.eu
  9. Witam, Wykonam teksty zapleczowe, na presell page oraz wartościowe artykuły na stronę WWW. Cena zależna od ilości zamówienia, rodzaju tekstu oraz tematyki. Cennik w przybliżeniu: Teksty: presell page – 1000 znaków – 1zł zapleczowe – 1000 znaków – 1,20zł Teksty wartościowe: - na stronę WWW – 1000 znaków – 2 zł - poradniki – 1000 znaków 2,50 zł Oferuje także teksty w języku angielskim na strony zapleczowe oraz presell page. Koszt to ok. 3zł za 1000 znaków. Moje teksty są w pełni unikalne i samodzielnie pisane. Do każdego tematu przygotowuję się skrupulatnie więc teksty są poprawne i bez błędów merytorycznych. Posiadam także wiele paczek z tekstami. Jeśli jesteś zainteresowany konkretnym tematem i zestawem -napisz ! Zachęcam do współpracy i kontaktu: kamila.szostek@onet.eu
  10. Dzień dobry. Oferuję tanie i szybkie pisanie tekstów różnego rodzaju, począwszy od precli, aż po teksty wysokiej jakości. Zapewniam dobry poziom i szybką realizację. Chętnie prześlę zainteresowanym przykładowe teksty oraz odpowiem na ewentualne pytania. Kontakt: kasmaj7(at)gmail.com Pozdrawiam
  11. Witam! Wykonam teksty z tłumaczeń translatorem Teksty nie są synonimizowane , bo ich koszt jest tak niski ,że szkoda je spinać. Teksty są z wartościowych unikalnych źródeł 100 tekstów (minimum to 2000zn. średnio 3500zn ale są i do 20000 znaków) Podajesz do 10 fraz polskich lub dowolnych i według nich będą szukane artykuły w pierwszej kolejności, jeśli fraza będzie niszowa to znajdziemy synonim Podajesz ile dana fraza ma być widoczna w końcowym artykule, by ją podlinkować Teksty będą przetłumaczone translatorem więć ich składnia czasem odbiega od poprawności stylistycznej Koszt za 100 tekstów 9PLN netto (cena za jeden artykuł to 9gr. czyli średnio 3000zn to 3gr. za 1000zn Mogę wykonać większe paczki - RABAT DUŻY Jeśli chcesz przykład to możesz wysłać frazę 1 i zrobię gratis jeden artykuł. Zastrzegam sobie wykonanie gratisowych artykułów do 20 wyświetleń tego postu, bo nie będę robił wszystkim gratis po sztuce , możecie zawsze liczyć na rabat już przy 2 paczkach web4you.malbork@gmail.com FVAT: Web4You ul.Micieiwcza 42/37 82-200 Malbork NIP: 739-251-64-80
  12. Witam, Zlecę napisanie artykułów w wyżej wymienionych językach . Proszę wysłać propozycję cenową za 1000 znaków wybiorę najlepszą dla siebie oferte. Kontakt kamila.szostek@onet.eu
  13. Witam, Sprzedam teksty idealnie nadające się pod strony zapleczowe oraz presell page. Artykuły są w 100% unikalne. Paczki: opony - 2 paczki - 20 i 25 artykułów (frazy w tekście) budownictwo - 2 artykuły opony mózgowe - 8 artykułów gry - 10 paczek - łącznie 70 artykułów sklep internetowy - 14 artykułów sklep internetowy - 80 artykułów (frazy w tekście) tłumaczenia - 100 artykułów (frazy w tekście) kostka brukowa - 10 artykułów (frazy w tekście) lipoliza - 4 artykuły nadają się na stronę MFA szkolenia BHP - 50 artykułów (frazy w tekście) rozrywka - 10 artykułów pozycjonowanie - 200 artykułów (frazy w tekście) sposób spędzania wakacji - 5 tekstów z frazami artykuł podroż z dzieckiem - 4874 znaków artykuł miejsca na wakacje rodzinne - 3549 znaków ozdóbki - 40 artykułów (frazy w tekście) turystyka - 20 artykułów okna,dachy,drzwi - 20 artykułów brydż - 20 artykułów biznes - 20 artykułów motoryzacja - 20 artykułów internet, komputery - 20 artykułów poker - 15 artykułów obrazy - 50 artykułów z frazą bielizna - 14 artykułów z tytułami gry online - 14 artykułów z tytułami kolczyki - 14 artykułów z tytułami programy - 14 artykułów z tytułami strony internetowe - 14 artykułów z tytułami ubezpieczenia - 14 artykułów z tytułami gry dla najmłodszych - 10 artykułów z tytułem architektura - 15 artykułów bez fraz i bez tytułów dom, mieszkanie, wnętrze - 15 artykułów z tytułami drzwi - 10 artykułów z frazą poker - 10 artykułów z frazą szkolenie bhp - 10 artykułów z frazą drzwi - 20 artykułów z tytułem sauny - 50 artykułów z tytułem i frazą Teksty w większości mają ok 1000 znaków. Cena ustalana indywidualnie, możliwość wystawienia aukcji allegro oraz możliwa umowa zlecenie . Więcej szczegółów na email. Kontakt kamila.szostek@onet.eu
  14. Witam, sprzedam 133 artykuły na temat pozycjonowania stron. Wszystkie artykuły są w 100% unikalne. Długość artykułu waha się od 1000 do 1450 znaków. Teksty świetnie nadają się pod strony zapleczowe. Każdy artykuł posiada tytuł oraz dwie - trzy frazy pogrubione "pozycjonowanie stron internetowych", "pozycjonowanie stron" lub "pozycjonowanie" . Więcej informacji poprzez e-mail. Cena za całość : 170 zł. ( ok 1.2 zł. za 1000 znaków ) Możliwość sprzedaży artykułów na paczki. Kontakt : kamila.szostek@onet.eu
  15. Zlecę napisanie kilka lub kilkanaście tekstów w j.angielskim na wskazany temat (czerpiąc informacje z angielskiej strony internetowej, opisując usługi sklepu internetowego) 2000zzs każdy Kontakt na tomkatalo malpa gmail.com
  16. Witam, oferuję Państwu usługę wykonania szybkiego wykonania precli oraz opisów do katalogów, wysokiej jakości, z synonimami (I, II stopień zagnieżdżenia) lub bez. Pisaniem różnego rodzaju artykułów zajmuję się od 5 lat. Po ukończeniu liceum ogólnokształcącego w klasie o profilu lingwistycznym (ze szczególnym naciskiem na redagowanie tekstów w j. polskim oraz na naukę języków: hiszpańskiego i angielskiego), podjęłam studia I stopnia na kierunku humanistycznym, który ukończyłam z wyróżnieniem. Studia II stopnia mam zamiar podjąć w październiku br. Moje teksty wyróżniają się jakością- odznaczają się bogatym słownictwem, są poprawne pod względem stylistycznym, składniowym i gramatycznym. Duży zasób słów przydaje się zwłaszcza przy redagowaniu artykułów synonimizowanych oraz kilkukrotnego pisania na podobny temat. Tematyka tekstów jest dowolna. Poniżej przedstawiam przykładową tematykę już zrealizowanych projektów: -łóżeczka dziecięce (sklep); -kupno spółek (działalność gospodarcza); -regeneracja turbosprężarek (warsztat); -tytoń (sklep); -oczyszczalnie ścieków (sklep); -doradztwo personalne (firma consultingowa/artykuł); -laptopy (sklep i serwis); -rekrutacja i selekcja (firma HR/artykuł); -gry komputerowe (strona z informacjami); -dom weselny; -motoryzacja; -multimedia Wykonam precle oraz opisy do katalogów z synonimami lub bez. W tekstach z synonimami mogą wystąpić dwa poziomy zagnieżdżenia: - poziom 1.- np. Jak {właściwie|odpowiednio|prawidłowo|należycie} (...); - poziom 2.- np. {W jaki sposób|Skąd|Jak|Kto może {|starać się|ubiegać się {by|aby|żeby}} otrzymać dofinansowanie (...). lub {{Gdy|Kiedy} {podczas|w czasie|będąc w} podróży {używamy|korzystamy z} ...|{Jeżeli|Gdy|Kiedy|Jeśli}{| dość| dosyć} często {wyjeżdżamy|podróżujemy} z {laptopem|komputerem} i {używamy go|korzystamy z niego} w trasie, {ważnym dla nas jest, jak długo|istotny jest czas, przez jaki|istotne jest, jak długo} może on {pracować|działać} {bez podłączenia|nie będąc podłączonym}...} Powyższe fragmenty zdań są przykładami zagnieżdżenia. W tekstach właściwych każde słowo zazwyczaj ma co najmniej jeden synonim (zwykle jest to od 3 do 5 słów lub związków słów). Proponowane ceny to: - za artykuł bez synonimów: 2 zł za 1000 znaków ze spacjami; - za artykuł z pierwszym stopniem zagnieżdżenia synonimów: 4 zł za 1000 znaków ze spacjami (po wymieszaniu); - za artykuł z drugim stopniem zagnieżdżenia synonimów: 7 zł za 1000 znaków ze spacjami (po wymieszaniu); - za artykuł z drugim stopniem zagnieżdżenia synonimów o podwyższonej jakości: 10 zł za 1000 znaków ze spacjami (po wymieszaniu). W przypadku stałych bądź większych zleceń ceny można negocjować. Termin realizacji zamówienia- do 2 dni roboczych. W razie wątpliwości lub chęci zapoznania się z próbkami albo CV zapraszam do kontaktu poprzez e-mail: lighty[at]op.pl Pozdrawiam, Presellwriter
  17. Witam serdecznie, jestem filologiem klasycznym z wykształcenia. Od ponad dwóch lat pracuję jako copywriter freelancer. Posiadam ogromne doświadczenie jako redaktor internetowy. Chętnie podejmę się współpracy przy pisaniu tekstów preclowych, tekstów z synonimami, artykułów tematycznych, opisów do katalogów. Moją specjalnością są przede wszystkim wysokiej jakości teksty na strony internetowe, blogi, i tym podobne. Gwarantuję pełen profesjonalizm. W ramach własnej rekomendacji, mogę oczywiście przesłać próbki własnych tekstów osobom zainteresowanym. Kontakt: ewka1765@gmail.com. Pozdrawiam!
  18. Witam, proponuję szybkie i rzetelne wykonanie zleceń edytorskich. Wszystkie teksty są unikatowe, pisane samodzielnie od podstaw. Każde zlecenie jest wykonywane starannie, tak aby zleceniodawca był w pełni zadowolony. Mam wieloletnie doświadczenie w realizacji najróżniejszych zleceń edytorskich dzięki czemu czas realizacji jest krótki i mają Państwo gwarancję poprawnie wykonanego zadania. Zlecając kilku osobom kilka rzeczy tracą Państwo niejednokrotnie czas i pieniądze - dzisiaj wszystkie zadania można powierzyć mnie - w zamian otrzymują Państwo stały cennik, gwarancję jakości oraz dotrzymywanie terminów. Cennik: Precle - 1.80zł/1000zzs. Teksty wysokiej jakości - 4zł/1000zzs Synonimy - 8zł za 1000zzs po wygenerowaniu (2000zzs przed) - dane kontaktowe - GG:5543103 e-mail: bogo0@autograf.pl Zapraszam do współpracy.
  19. Witam, wykonam dodawanie do 75 swoich precli opartych o bardzo lekki i szybko indeksujący się skrypt snews. Blogi oparte są na domenach (5szt) i ich subdomenach (70szt) - każdy adres stoi na unikalnym IP. Mimo że oparte są w większości na subdomenach systematycznie pojawiają się w wynikach wyszukiwania. Grupa jest stale linkowana. Przy zakupie conajmniej 4 szt dodaje gratisowo 4 multikody do swoich 51 seokatalogów (listakatalogow.eu). Cena za samo dodawanie artykułów z maksymalnie 2 linkami w treści to jedynie 25zł (wymagane dosłanie dwóch gotowych tekstów synonimizowanych z zagnieżdżonymi linkami w treści w formacie: [url=http://domena.pl]anchor[/url] cena za napisanie dwóch tekstów + dodawanie wynosi 35zł. Adresów nie udostępniam ze względu na ochronę blogów oraz wpisów w nich istniejących. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu - biuro@listakatalogow.eu bądź kontakt na PW.
  20. Witam, oferuję Państwu usługę wykonania precli z synonimami lub bez, artykułów, postów na forum, tekstów blogerskich i innych. Pisaniem różnego rodzaju artykułów zajmuję się od 5 lat. Po ukończeniu liceum ogólnokształcącego w klasie o profilu lingwistycznym (ze szczególnym naciskiem na redagowanie tekstów w j. polskim oraz na naukę języków: hiszpańskiego i angielskiego), podjęłam studia I stopnia na kierunku humanistycznym, który ukończyłam z wyróżnieniem. Studia II stopnia mam zamiar podjąć w październiku br. Moje teksty wyróżniają się jakością- odznaczają się bogatym słownictwem, są poprawne pod względem stylistycznym, składniowym i gramatycznym. Duży zasób słów przydaje się zwłaszcza przy redagowaniu artykułów synonimizowanych oraz kilkukrotnego pisania na podobny temat. Zależnie od potrzeb, artykuły są redagowane na podstawie dostępnej literatury, opatrzone w przypisy i bibliografię. Tworząc je, sięgam również do źródeł obcojęzycznych, a także filmów i artykułów prasowych. Redagowanie arykułów jest moją pasją, a ponadto jestem osobą rzetelną i terminowo wywiązującą się z powierzonych zadań. Wykonam: - precle (artykuły PresellPages) z synonimami lub bez synonimów; - precle (artykuły PresellPages) o wartości merytorycznej z synonimami lub bez synonimów; - posty na forum; - teksty blogerskie; - artykuły (w zależności od potrzeb mogą być oparte na dostępnych źródłach (bibliografia, netografia)); - teksty innego rodzaju (opisy, posty na forum, treści ulotek, przykłady prac naukowych, tłumaczenia na j. polski z j. angielskiego lub hiszpańskiego, prezentacje). Tematyka tekstów jest dowolna. Poniżej przedstawiam przykładową tematykę już zrealizowanych projektów: -łóżeczka dziecięce (sklep); -kupno spółek (działalność gospodarcza); -regeneracja turbosprężarek (warsztat); -tytoń (sklep); -oczyszczalnie ścieków (sklep); -doradztwo personalne (firma consultingowa/artykuł); -laptopy (sklep i serwis); -rekrutacja i selekcja (firma HR/artykuł); -gry komputerowe (strona z informacjami). Wykonam teksty z synonimami lub bez. W tekstach z synonimami mogą wystąpić dwa poziomy zagnieżdżenia: - poziom 1.- np. Jak {właściwie|odpowiednio|prawidłowo|należycie} (...); - poziom 2.- np. {W jaki sposób|Skąd|Jak|Kto może {|starać się|ubiegać się {by|aby|żeby}} otrzymać dofinansowanie (...). lub {{Gdy|Kiedy} {podczas|w czasie|będąc w} podróży {używamy|korzystamy z} ...|{Jeżeli|Gdy|Kiedy|Jeśli}{| dość| dosyć} często {wyjeżdżamy|podróżujemy} z {laptopem|komputerem} i {używamy go|korzystamy z niego} w trasie, {ważnym dla nas jest, jak długo|istotny jest czas, przez jaki|istotne jest, jak długo} może on {pracować|działać} {bez podłączenia|nie będąc podłączonym}...} Powyższe fragmenty zdań są przykładami zagnieżdżenia. W tekstach właściwych każde słowo zazwyczaj ma co najmniej jeden synonim (zwykle jest to od 3 do 5 słów lub związków słów). Proponowane ceny to: - za artykuł bez synonimów: 2 zł za 1000 znaków ze spacjami; - za artykuł bez synonimów o podwyższonej jakości: 2,40 zł za 1000 znaków ze spacjami; - za artykuł z pierwszym stopniem zagnieżdżenia synonimów: 4 zł za 1000 znaków ze spacjami (po wymieszaniu); - za artykuł z pierwszym stopniem zagnieżdżenia synonimów o podwyższonej jakości: 4,80 zł za 1000 znaków ze spacjami (po wymieszaniu); - za artykuł z drugim stopniem zagnieżdżenia synonimów: 7 zł za 1000 znaków ze spacjami (po wymieszaniu); - za artykuł z drugim stopniem zagnieżdżenia synonimów o podwyższonej jakości: 10 zł za 1000 znaków ze spacjami (po wymieszaniu). W przypadku stałych bądź większych zleceń ceny można negocjować. W razie wątpliwości lub chęci zapoznania się z próbkami albo CV zapraszam do kontaktu poprzez e-mail: lighty[at]op.pl Pozdrawiam, Justyna
  21. Piszę artykuły od 4 lat. Oferuję zarówno zwykle precle, jak i teksty na bloga, czy synonimowane. Na życzenie zlecającego referencje oraz portfolio. Jeśli zależy Ci na jakości a nie najniższej cenie, napisz do mnie. Piszę szybko i terminowo. prezentydodatki@gmail.com gg 8010302. Zapraszam do kontaktu. Wystawiam rachunki imienne. Cytuj selektywnie
  22. Tanio sprzedam kilka paczek tekstów 100 tekstów po minimum 1000 znaków, tematyka: finanse, jakość preclowa - 100zł 100 tekstów po minimum 1500 znaków, tematyka: finanse, jakość preclowa - 150zł 100 tekstów po minimum 1000 znaków, tematyka: firma, jakość preclowa - 100zł 100 tekstów po minimum 1000 znaków, tematyka: turystyka , jakość preclowa - 100zł 100 tekstów po minimum 1000 znaków, tematyka: pozycjonowanie, jakość preclowa - 100zł 100 tekstów po minimum 1000 znaków, tematyka: kobieta, jakość preclowa - 100zł 100 tekstów po minimum 1000 znaków, tematyka: odchudzanie/zdrowie, jakość preclowa - 100zł Próbka: Kiedy skorzystać z kredytu? Kredyty od niepamiętnych czasów kuszą nas ogromnymi możliwościami. Nawet gdy nie posiadamy gotówki na spełnienie swoich marzeń to dzięki kredytom jesteśmy w stanie to zmienić. Dzięki niewielkiej pożyczce możemy wyjechać na wymarzone wakacje, kupić samochód czy spełnić inne marzenia. Jednak jeśli będziemy niewłaściwie korzystać z kredytów to zamiast spełnienia marzeń zdobędziemy tylko ogromne długi, których nie będziemy w stanie spłacić. Jeśli nie chcemy dopuścić do takiej sytuacji musimy bardzo dobrze się zastanowić czy faktycznie potrzebujemy kredytu i przede wszystkim czy będziemy w stanie go spłacić. Na samym początku powinniśmy wyliczyć ile dokładnie potrzebujemy pieniędzy na spełnienie naszych potrzeb. Nie warto pożyczać więcej niż potrzebujemy, ponieważ to będzie wiązać się z dodatkowymi kosztami, których przecież nie chcemy, dlatego tak ważne jest, aby dokładnie obliczyć jak duży kredyt musimy zaciągnąć. Gdy znamy już kwotę jakiej potrzebujemy powinniśmy przeanalizować nasze możliwości finansowe. Musimy wziąć pod uwagę nie tylko nasze zarobki, ale wszystkie stałe wydatki, dzięki temu będziemy mogli obliczyć jak dużą ratę będziemy w stanie spłacać. Niezwykle ważne jest też wzięcie pod uwagę stabilności naszych zarobków. Jeśli żyjemy z umów zlecenie to nie możemy mieć gwarancji, że za miesiąc zarobi tyle samo co w aktualnym miesiącu, należy to uwzględnić w naszej analizie, inaczej może okazać się, że kredyt, który dawaliśmy spłacać przez kilka miesięcy wraz stał się niemożliwy do spłaty. 50 tekstów po minimum 1000 znaków, tematyka: finanse/biznes, jakość zapleczowa - 100zł 60 tekstów po minimum 1000 znaków, tematyka: ubezpieczenia, jakość zapleczowa - 120zł 50 tekstów po minimum 1000 znaków, tematyka: turystyka , jakość zapleczowa - 100zł 50 tekstów po minimum 1000 znaków, tematyka: kobieta, jakość zapleczowa - 100zł 50 tekstów po minimum 1000 znaków, tematyka: odchudzanie/zdrowie, jakość zapleczowa - 100zł 20 tekstów po minimum 1000 znaków, tematyka: odchudzanie/zdrowie, jakość blogowa - 60zł Próbka: Niższe składki ZUS – kto nie może z nich skorzystać? Osoby rozpoczynające działalność gospodarczą mogą liczyć na niższe składki ZUS przez dwa pierwsze lata działalności. Niestety zniżki te nie są dla wszystkich przedsiębiorców. Dowiedz się czy zaliczasz się do grupy osób, które nie mogą z nich skorzystać! Składki ZUS w tym roku wynoszą 1026,98 zł, a dla nowych przedsiębiorców 414,85 zł. Te kwoty pokazują nam, że jest o co walczyć. Niższa składka ZUS oznacza oszczędności prawie 7350 złotych rocznie. Jest to równowartość średniego miesięcznego wynagrodzenia w naszym kraju. Niestety jak już wiemy niższe składki ZUS nie dotyczą wszystkich. Z tej ulgi podatkowej nie mogą skorzystać osoby, które prowadziły inną działalność w czasie 5 lat wstecz od założenie aktualnej firmy. Niestety to nie jedyny wyjątek. Z niższych składek nie skorzystają także osoby, które zamierzają świadczyć usługi dla swojego byłego pracodawcy, jeśli byli zatrudnieni na etacie w tym samym (lub poprzednim) roku, w którym rozpoczynają działalność. Jedynie jeśli będziemy wykonywać inną pracę niż na etacie możemy liczyć na niższe składki ZUS. Niższa składka ZUS nie jest też dostępna dla wspólników spółek jawnych, partnerskich i komandytowych oraz jednoosobowi wspólnicy sp. z o.o. Wszystkie teksty są unikalne, ręcznie pisane. Oczywiście nie były publikowane. Po sprzedaży kasuję je z komputera! Kontakt: rumiker@wp.pl
  23. Witam, oferuję Państwu usługę wykonania precli z synonimami lub bez, artykułów, postów na forum i innych. Pisaniem różnego rodzaju artykułów zajmuję się od 5 lat. Po ukończeniu liceum ogólnokształcącego w klasie o profilu lingwistycznym (ze szczególnym naciskiem na redagowanie tekstów w j. polskim oraz na naukę języków: hiszpańskiego i angielskiego), podjęłam studia I stopnia na kierunku humanistycznym, który ukończyłam z wyróżnieniem. Studia II stopnia mam zamiar podjąć w październiku br. Moje teksty wyróżniają się jakością- odznaczają się bogatym słownictwem, są poprawne pod względem stylistycznym, składniowym i gramatycznym. Duży zasób słów przydaje się zwłaszcza przy redagowaniu artykułów synonimizowanych oraz kilkukrotnego pisania na podobny temat. Zależnie od potrzeb, artykuły są redagowane na podstawie dostępnej literatury, opatrzone w przypisy i bibliografię. Tworząc je, sięgam również do źródeł obcojęzycznych, a także filmów i artykułów prasowych. Redagowanie arykułów jest moją pasją, a ponadto jestem osobą rzetelną i terminowo wywiązującą się z powierzonych zadań. Wykonam: - precle (artykuły PresellPages) z synonimami lub bez synonimów; - precle (artykuły PresellPages) o wartości merytorycznej z synonimami lub bez synonimów; - artykuły (w zależności od potrzeb mogą być oparte na dostępnych źródłach (bibliografia, netografia)); - teksty innego rodzaju (opisy, posty na forum, treści ulotek, przykłady prac naukowych, tłumaczenia na j. polski z j. angielskiego lub hiszpańskiego, prezentacje). Tematyka tekstów jest dowolna. Poniżej przedstawiam przykładową tematykę już zrealizowanych projektów: -łóżeczka dziecięce (sklep); -kupno spółek (działalność gospodarcza); -regeneracja turbosprężarek (warsztat); -tytoń (sklep); -oczyszczalnie ścieków (sklep); -doradztwo personalne (firma consultingowa/artykuł); -rekrutacja i selekcja (firma HR/artykuł). Wykonam teksty z synonimami lub bez. W tekstach z synonimami mogą wystąpić dwa poziomy zagnieżdżenia: - poziom 1.- np. Jak {właściwie|odpowiednio|prawidłowo|należycie} (...); - poziom 2.- np. {W jaki sposób|Skąd|Jak|Kto może {|starać się|ubiegać się {by|aby|żeby}} otrzymać dofinansowanie (...). Powyższe fragmenty zdań są przykładami zagnieżdżenia. W tekstach właściwych każde słowo zazwyczaj ma co najmniej jeden synonim (zwykle jest to od 3 do 5 słów lub związków słów). Proponowane ceny to: - za artykuł bez synonimów: 1,80 zł za 1000 znaków ze spacjami; - za artykuł z pierwszym stopniem zagnieżdżenia synonimów: 3 zł za 1000 znaków ze spacjami (po wymieszaniu); - za artykuł z drugim stopniem zagnieżdżenia synonimów: 5 zł za 1000 znaków ze spacjami (po wymieszaniu). Istnieje możliwość podpisania umowy lub wystawienia aukcji na Allegro. W przypadku pytań lub chęci zapoznania się z próbkami albo CV zapraszam do kontaktu poprzez e-mail: lighty[at]op.pl Pozdrawiam, Justyna
  24. Witam, poszukuję pracy (bądź możliwości współpracy) jako copywriter w formie zdalnej bądź na terenie woj. Lubuskiego. Wymiar godzinowy do ustalenia. Możliwość zawarcia umowy. Pisaniem różnego rodzaju artykułów zajmuję się od 5 lat. Po ukończeniu liceum ogólnokształcącego w klasie o profilu lingwistycznym (ze szczególnym naciskiem na redagowanie tekstów w j. polskim oraz na naukę j. hiszpańskiego oraz angielskiego), podjęłam studia I stopnia na kierunku humanistycznym, który ukończyłam z wyróżnieniem. Studia II stopnia mam zamiar podjąć w październiku br. Moje teksty wyróżniają się jakością- odznaczają się bogatym słownictwem, są poprawne pod względem stylistycznym, składniowym i gramatycznym. Duży zasób słów przydaje się zwłaszcza przy redagowaniu artykułów synonimizowanych oraz kilkukrotnego pisania na podobny temat. Zależnie od potrzeb, artykuły są redagowane na podstawie dostępnej literatury, opatrzone w przypisy i bibliografię. Tworząc je, sięgam również do źródeł obcojęzycznych, a także filmów i artykułów prasowych. Redagowanie arykułów jest moją pasją, a ponadto jestem osobą rzetelną i terminowo wywiązującą się z powierzonych zadań. Wykonam: - precle (artykuły PresellPages) z synonimami lub bez synonimów; - precle (artykuły PresellPages) o wartości merytorycznej z synonimami lub bez synonimów; - artykuły (w zależności od potrzeb mogą być oparte na dostępnych źródłach (bibliografia, netografia)); - teksty innego rodzaju (opisy, posty na forum, treści ulotek, przykłady prac naukowych). W tekstach z synonimami mogą wystąpić dwa poziomy zagnieżdżenia: - poziom 1.- np. Jak {właściwie|odpowiednio|prawidłowo|należycie} (...); - poziom 2.- np. {W jaki sposób|Skąd|Jak|Kto może {|starać się|ubiegać się {by|aby|żeby}} otrzymać dofinansowanie (...). Powyższe fragmenty zdań są przykładami zagnieżdżenia. W tekstach właściwych każde słowo zazwyczaj ma co najmniej jeden synonim (zwykle jest to od 3 do 5 słów lub związków słów). Tematyka tekstów dowolna. Poniżej przedstawiam przykładową tematykę już zrealizowanych projektów: ~ łóżeczka dziecięce (sklep); ~ kupno spółek (działalność gospodarcza); ~ regeneracja turbosprężarek (warsztat); ~ tytoń (sklep); ~ oczyszczalnie ścieków (sklep); ~ doradztwo personalne (firma consultingowa/artykuł); ~ rekrutacja i selekcja (firma HR/artykuł). Wynagrodzenie do uzgodnienia. W przypadku pytań lub chęci zapoznania się z próbkami albo CV zapraszam do kontaktu poprzez e-mail: lighty[małpiatka]op.pl
  25. Witam Jestem filologiem języka angielskiego. Wykonam artykuły oraz tłumaczenia w języku angielskim . Gwarantuje poprawność językową . Tłumaczenia tekstów : Tekst 1000 znaków - 7zł Teksty typu presell page : Tekst 1000 znaków - 7zł Tekst na strony internetowe : Tekst 1000 znaków - 10zł Kontakt : e-mail : kamila.szostek@onet.eu gg : 1537124
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy