Jump to content

hoaxer

Forumowicze
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by hoaxer

 1. Nie dodaje nowych aż do chwili gdy pozycja nie podniesie się gwałtownie . Po tym zabiegu można naprawde mocno linkować i nic złego się nie dzieje ... poki co :jezyk1:

 2. Ja natomiast zauważyłem inną prawidłowość . Nowe domeny , które pozycjonuje pojawiają się a następnie wypadają na miejsca z przedziału 50-70 aby po kilku dniach wrócić i już zostać. Dzieje mi się tak z 70% nowych fraz . W chwili kiedy wypada fraza przestaje linkować na okolo 7 dni i znowu dodaje ostro gdy powraca. Żadnych filtrów i następnych spadków. Przetestujcie sami.

 3. Watpie aby google dlugo jeszcze pozwalalo na takie zabiegi ... wyniki sa coraz bardziej nienaturalne ... wyszukiwarka staje sie mniej obiektywna.. Jestem pewien ze niedlugo bedziemy swiadkami kolejnej epoki kamienia łupanego w pozycjonowaniu.

  Co do katalogow to maja one zbyt wiele linkow wychodzacych , niektorym katalogom przybywa nawet 200 dziennie , nic dziwnego ze traca na wartosci. Tworzy sie kolejne katalogi , ktore sa oblinkowywane z innych katalogow .. itd itd. Błędne koło z którego nie wyniknie nic dobrego ...

 4. Rok temu bylo jak w bajce , katalogowalem , indexowalo w ciagu 2 tygodni strony , wszystko przesuwało się do przodu czasami szybko , czasami wolno ale coś się działo . Obecnie wszystko działa jak 100 letni żółw. Moc katalogów moim zdaniem straciła na wartości około 60-75%. Może coś robie nie tak. Jakie są wasze spostrzeżenia ?

 5. potwierdzam , nie mam żadnych wolnych linków na PR7. Domenki ,które miały PR7 mają spowrotem PR6 a więc normalna huśtawka. Może nie jest to miejsce aby wspominać o tym , ale coś się stało z wynikami na msn'ie. Np: pod hasło "pozycjonowanie" na pierwszym miejscu jest jakaś księga gości. Wątpie aby wielkie G. nie zareagowało na to jakimś własnym updatem. Pozdrawiam.

 6. Chłopaki , jedno jest pewne.. linkor nie przeszkadza w pozycjonowaniu. Mam domene która ma około pół roku. Najpierw przez 3 miesiące dodawałem ją do katalogów a ostatnio 3 razy dodałem po dokładnie 100tys. punktów w odstępach co 2 tygodnie tylko pod jedną frazą (pozycjonowanie). I jak narazie utrzymuje sie na 2 stronie .

  Ps. Nie bujcie się dawać przykładów ! To dla waszego dobra.

 7. A Pana lamera zapraszamy do innego dzialu . Tak na serio to google faktycznie zapchalo sie iloscia danych jakie musi przechowywac . Tym bardziej iz google desktop wysylalo informacje o naszych komputerach i bylo ich sporo (wiedzieliscie ?). Tak więc po raz kolejny sprawdzilo sie powiedzienie "Kto pod kim dolki kopie..." .

 8. Ja również traciłem ilość zaindeksowanych podstron w stronie . Z 2000 zostalo 13 a teraz znowu rosnie.Trwalo to okolo 3 tygodni. Prawdopodobnie google odświeżało indeks . Beerbant , jeżeli się myle proszę popraw , mniemam że znasz prawidłową odpowiedź.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy