Jump to content

kontars

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. dzięki ale ja wiem jak tego używać oglądalem fajną prezentację gościa z UK chcialem potestowac no ale PL nie obsługuje, a sam podchodzę dosyć sceptycznie na zagranicznych forach nie widze na to jakiegoś BOOM więc czekam
 2. na cyberfolksie masz case na blogu, dobrze śmiga
 3. Cześć, jak wasze doświadczenia z CDN? Kiedyś na 2 stronach miałem cloudflare i organic spadł mi o jakieś 60%. Prawdopodobnie to samo IP miały jakieś inne strony spamerskie. Obecnie planuję wskoczyć na Redis i on dobrze funkcjonuje z CDNami. Więc jakie Wy macie doświadczenia?
 4. Cześć, wiem że portale wymienione w temacie nie są zbyt popularne w języku Polskim, ale może macie jakieś grupy, które można polecić?
 5. Cześć, korzysta ktoś z Was dla optymalizacji onsite z: https://cloud.google.com/natural-language#natural-language-api-demo Niestety nie ma języka polskiego a z chęcią bym zrobił testy, a na innych językach np angielski nie mam stron. Ciekawi mnie czy taka optymalizacja rzeczywiście może coś zmienić w serp.
 6. Cześć, tez jestem nowy
 7. ciekaw jestem jak się to rozwinie, łatwo o filtr lub pożegnanie się np z adsense jeśli ktos ma 😀.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy