Jump to content

hexe

Nowi Forumowicze
  • Content Count

    6
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hexe

  1. Właśnie - przy najwyżej ocenie. Napisałam sporo opisów produktów dla klienta, który nie raczył wystawić żadnej oceny, i jestem wciąż w punkcie wyjścia - mam więc za nie połowę z kwoty o której mówisz, a to już jest dramat. I nie dlatego, że były złe. Ja z tych dwóch wolę GC, choć też mnie czasami wkurza. Jeśli chodzi o TB to nie spodziewałam się tylu problemów, jestem bardzo mocno zawiedziona.
  2. A i ja muszę jeszcze zauważyć, że 7 pełnych dni roboczych na zweryfikowanie faktury to... dość dużo. Oczekiwanie na merytoryczne ustosunkowanie się do problemu od 30 września to też długo, bardzo długo. Zdecydowanie powinniście nad tym popracować. Chyba możemy tego oczekiwać, zwłaszcza, że prowizje są naprawdę baaaardzo wysokie.
  3. A dostał ktoś z Was ostatnio przelew od TB? Czekam ponad tydzień i krew mnie zalewa.
  4. Bądźcie uprzejmi mnie oświecić, o co chodzi z tym przedłużeniem terminu realizacji zlecenia? Nie widziałam takiej opcji ani w panelu, ani w regulaminie - nie doczytałam?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy