Jump to content

Rafx

Nowi Forumowicze
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Ok, to pytanie przed zakupowe. Mam stronę z wykorzystaniem WooCommerce oraz wtyczkę Custom Product Tabs for WooCommerce, która dodaje dodatkową zakładkę do produktu. Na tej zakładce będzie materiał wideo. Czy dzięki Waszej wtyczce mógłbym ukryć ten materiał dla osób, które nie zapłaciły i dopiero po zapłacie udostępniać im go? I czy przy innych produktach po uiszczeniu opłaty, inny materiał wideo będzie ukryty, czy raczej jak osoba zapłaci to będzie widziała materiał z zakładek ze wszystkich produktów? Zależy mi, żeby opłacać niezależnie dostęp do zakładek z materiałem wideo dla poszczególnych produktów. Jest to możliwe dzięki Waszej wtyczce?
  2. Dokładnie. Jest gdzieś dostępne jakieś demo, żeby zobaczyć jakie tam są opcje? I gdzie można nabyć tą wtyczkę?
  3. Próbowałem o 3 w nocy :). Taką odpowiedź dostałem od hekko: Więc pewnie nie da się tego zrobić poprzez weryfikację automatyczną, ani manualną. Potem będę testował poprzez DNS tak jak napisali. Jeszcze 3 miesiące temu działało, a teraz jak trzeba odnowić certyfikat to już po pracach na ich serwerze nie działa.
  4. Mam ten sam problem. Udało go się komuś rozwiązać?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy