Jump to content

Maciejus

Forumowicze
 • Content Count

  122
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Maciejus


 1. Witam. Potrzebuje przenieść pliki strony na nową domenę. Jak mogę wyindeksowac z googla stara domenę w searach konsola. Chodzi mi żeby google zapomniało treści z mojej starej domeny?


 2. Witam,

  Panowie ostatnio utworzyłem sporo subdomen na domenach przechwyconych. Uzyłem indeksera do zaindeksowania, trochę te subdomeny podlinkowałem ... i nadal nie wskoczyły do indeksu. Czy zauważyliści ostatnio jakieś problemy z indeksacją nowych subdomen przez Googla????


 3. tu nawet nie chodzi o to że wolniej się indeksuje. tylko już od dłuższego czasu G nie indeksuje nowych subdomen. Czy kóryś z kolegów wie co majstruje G. Czy moze po prostu strony które dodaję są niskiej jakości. Robię je w html i subdomena ma tylko stronę główną bez podstron. ale wcześniej takie subdomeny były indeksowane. tylko ostanio jest porblem z indeksowaniem takich subdomen. Moze ktoś mądrzejszy coś więcej wie???


 4. @MaxPan 

  Sciągnąłem z oficjalnej strony joomli aktualizację plików, wgrałem na moją doemnę. I nadal nie mam KOMPONENTACH, komponentu reklama.

  Zauważyłem ze w  "Rozszerzenia: Baza danych" wyswietla mi się komunikat:  Table 'moja-domena.pl__banners' doesn't exist

  Ponadto znaleziono 21 problemów: 

  • Tabela 'niujo_banners' nie posiada kolumny 'created_by'. (Z pliku 3.0.0.sql.)
  • Tabela 'niujo_banners' nie posiada kolumny 'created_by_alias'. (Z pliku 3.0.0.sql.)
  • Tabela 'niujo_banners' nie posiada kolumny 'modified'. (Z pliku 3.0.0.sql.)
  • Tabela 'niujo_banners' nie posiada kolumny 'modified_by'. (Z pliku 3.0.0.sql.)
  • Tabela 'niujo_banners' nie posiada kolumny 'version'. (Z pliku 3.0.0.sql.)

  Może ktoś miał podobny problem?


 5. Koledzy, bawiłem się na JOOMLI i usunąłem sobie komponent REKLAMA.nie miałem kopii zapasowej. Czy polecacie jak/gdzie znaleźć STANDARDOWY KOMPONENT RWKLAMA. BO nie mogę tego odnieść. 


 6. witam, Szukam darmowej wtyczki do wordpresa Reklama z banerem. Chodzi mi o coś takiego że na podstronach wyswietla się reklama (zdjęice) które jest adresem urll - a następnie po przycisnięciu tego banera nastepuje przekierowanie 301 na stronę pozycjonowaną. 

  Tak jest w joomli ( jeśli wie ktoś o co mi chodzi)

   


 7. Chciałbym zrozumieć różnicę między linkiem tekstowym A banerem reklamowym. Zalozenia: mam stronę zapleczowa na każdej podstronie zapleczowki mogę wstawić albo link tekstowy do mojej strony pozycjonowanie albo baner reklamowy  (ktory dziala na zasadzie przekierowania 301) Pytanie : co da większego kopa mojej stronie pozycjonowanej: link tekstowy czy baner? 


 8. @Grey Ronin czytam kilka razy twoja odpowiedź więc muszę uszczegulowić: strona pozycjonowania jest na Joomla, jak wiesz kategorie Joomla w urlu nie mają / na końcu. Pozycjonuje 'kategorie w której jest kilka produktów. Zależy mi jednak na kategorii. Więc mam linkowac z / na końcu kategorii czy bez tego /. ? Czy ma to jakieś znaczenie dla google?


 9. W temacie linków dla początkujących: 

  Czy wysłanie linka na czysty adres urll czyli takiego: http://moja-domena.pl różni się czymś od linka z ukośnikiem ( / ) na końcu adresu urrll http://moja-domena.pl/

  I dalej czy wysłanie linka na adres urll kategorii z lub bez ukośnika na końcy adresu urll ( / ) ma jakieś znaczenie dla googla: http://moja-domena.pl/kategoria1 lub http://moja-domena.pl/kategoria1/   czy dla googla ma to jakieś znaczenie?? czy jest to tylko moje czepianie się szczegółu który nie ma znaczenia.

  Wieć ma to znaczenie czy nie ma znaczenia?? jakie są wasze doświadczenia?

   

  Pytam o to ponieważ zauważyłem w Google Searach Console że jak linkuję samym adresem urll to w GSC pokazują mi się głupie "anchory" linkując kategorię tylko adresem urll takim:  http://moja-domena.pl/kategoria1 to GSC pokazuje taki "anchor http moja domena pl kategoria1"  czyli bezsensowny anchor na który przecież nie chcę się pozycjonować. Mam nadzieję że ktoś rozumie o co mi chodzi?   


 10. @zgred  Muszę jeszcze zapytać inaczej:  Kupiłem 10 domen z historią. Dość dobrze podlinkowanych niektóre zgodne z profilem strony pozycjonowanej inne o innej tematyce i innym profilu linków. Mam dwa scenariusze do wyboru:

  1. Robię 301 całych domen na stronę główną domeny pozycjonowanej.

  2. Lub odzyskuję 404 z domen przechwyconych a następnie robię przekierowania "poszczególnych" urli domen wygaslych na "poszczególne" urle domeny pozycjonowanej.

  Który wariant wybrac??? nie bedę pytał dlaczego....


 11. @s_matysik zapytam o moc linka. Zalozenia moge dodac linka do polskiej domeny i zagranicznej domeny. Dla porownania zalożmy ze obie domeny są tak samo podlinkowane maja te same parametry RD i TF. 

  Czy wartosc tych linkow dla mojej pozycjonowanej strony jest taka sama, czy może polska domana jest lepsza? Chodzi mi o to ze gdybym byl tworca google to w pozycjonowaniu wyzej ocenialbym linka z ,,polskich,, stron niz z zagranicznych. Jak wskazuja wasze doswiadczenia lub moze ktos robil testy w tym zakresie??


 12. Witam,

  Mam dostęp do wygasle.net oraz achrefsa. potrzebuję wybrać 10 domen które na ktorych będę robił przekierowania 301 n stronę pozycjonowaną. Mam pytanie czym się sugerować przy szukaniu domen pod 301??? jakimi parametrami z achrefsa?

  i czy brać pod uwagę domeny które wygasły iedawno - i nadal są widoczne przez site: w googlu. czy też lepsze będą domeny które już wygasły dawno (rok czy dwa lata) temu a achrefs pokazuje sporo domen odsyłających??

  czym ogólnie się kierować??


 13. @makauer dziekuje za uprzejma odpowiedź. Czytam na waszej stronce ze ,,Surowo zakazane wykorzystywanie proxy pod działania mogące umieścić IP na dowolnej spam liście. Jeżeli Twoje proxy znajdzie sięna takiej liście, usługa zostanie zablokowoana,, bede spamowal wiec duze ryzyko jest bana na ip. 

  I jeszcze czy te same proxy moglbym używac zarowno pod xneolinksa i xrummera.? Moze bedziesz wiedział.

  • Haha 1

 14. Używam Xneolinksa do pozycjonowania kilku moich stron oraz znajomych, nie jestem pozycjonerem. Korzystam z PROXY a zastanawiam się nad VPN - czy ktoś pracuje na Xneolinksie używając VPN-a??? CZy polecacie takie rozwiązanie?

  Jeżeli jesteście zadowoleni to proszę o propozycję dobrego VPN-a pod Xneolinksa.


 15. Tak, czytałem dokumentację. Xneolinks i Xevil stoją na jednym ( zdalnym serwerze) 

  Skąd mam wziąć "Klucz CapMonster/Xevil ?

  I drugie pytanie: Mam drugą licencję Xneolinksa  na komputerze stacjonarnym - czy Xevil na zdalnym serwerze może obsłużyć obie licencje Xneolinksa (jedną na komputerze stacjonarnym, drugą na serwerze zdalnym) ??

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy