Jump to content

Jaro1221

Forumowicze
 • Posts

  46
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  https://rekrutacja-do-policji.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Jaro1221's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

4

Reputation

 1. To chyba lepiej wyszkolić jakąś grupę w konkretnej specjalizacji i wtedy oferować ich usługi za pieniądze, bo jak masz dużą grupę pracowników od wszystkiego i od niczego, to nie znajdziesz na nich klienta, są gotowe firmy oferujące już wykwalifikowanych ludzi w stosunkowo dobrej cenie.
 2. To ja mam przy okazji pytanie: czy google czasami nie "rozumie" że to link ze stopki i teoretycznie traktuje to jako 1 link, w praktyce pewnie mocniej niż 1 link - ale nie tak mocno jak 900 z różnych domen. Weźmy sytuację że ktoś ma na forum konto 5k postów, zrobił sobie stronę internetową i doda link w podpis na forum, który pojawia się w 5k postów na stronie. Jak google pobiega po postach to teoretycznie musiałby ukarać takiego "klienta" za za duży przyrost, brak dywersyfikacji linków itp., a tak się raczej nie dzieje.
 3. Dzięki MaxPan za odpowiedź Co do rankingów z Majestica to widziałem "magików" na seoclerku czy fiverze którzy nabijają te parametry, czy to ma przełożenie na faktyczną moc linku z takiej strony to nie jestem pewien, wiem za to że kolejny jeleń kupi link jak usłyszy TF 20
 4. Kolega ściągnął linki, które wydawały się spamowe lecz nie koniecznie takie były. Jak zatem trafnie ocenić czy link jest spamowy, czy szkodzi lub wręcz przeciwnie? Wiadomo - można sprawdzić TF czy DA, ale wysoki tf to nie oznacza że strona nie może być zaspamowana i dodawana przez disavov i odwrotnie - mały TF czy DA nie musi oznaczać że strona nie przekazuje żadnej mocy.
 5. A jak domena łapała karę to robiło się przekierowania, hulaj dusza piekła nie ma
 6. Prawie 1mln backlinków, robi wrażenie Pamiętam czasy pare lat temu, jak trochę interesowałem się pozycjonowaniem, że ogólnie przyjęte było aby linkować stronę delikatnie, po 20 linków dziennie. To Twoja domena Zgred musiałaby mieć ze 100 lat
 7. Chciałbym prosić o radę odnośnie optymalizacji podstrony serwisu. Zależy mi na frazie, która składa się z 3 słów: "wynajem samochodów gdańsk". W tej chwili adres podstrony optymalizowanej pod tę frazę brzmi domena.pl/gdansk i rodzi się pytanie - czy nie byłoby lepiej, gdyby brzmiał domena.pl/wynajem-samochodow-gdansk ? No i jeśli tak - to czy przekierowanie 301 podstrony na nowy adres nie osłabi już dodanych linków? Jeszcze drugi case: gdy mam domenę załóżmy sprzedaz-rowerów.pl i chcę zrobić podstronę dla warszawy zoptymalizowaną pod frazę "sprzedaż rowerów warszawa" to czy url sprzedaz-rowerow.pl/warszawa jest OK - wyszukiwarka potraktuje słowa z domeny i podstrony jak jedną całość, czy lepiej powtórzyć na podstronie całą frazę, analogicznie do wypożyczalni? (Rodzi się pytanie czy te słowa w URL mają wpływ na rankowanie)
 8. Pozwolę sobie wrzucić link do stronki, którą ostatnio miałem okazje sprawdzać, nie jestem jej właścicielem ani nie mam żadnego interesu, po prostu miała ładny design i zwróciłem uwagę na ukryte treści: link Chyba właściciel się nie obrazi, ma darmowy link Z tego co widzę to treści rozwijane w boxie z plusikami są indeksowane, ale nie wyświetlają się w wynikach jako wytłuszczone, tak jakby gogle mówiło: "ja wiem że one tam są, ale ci ich nie pokaże"
 9. Pytanie czy mechanika ukrywania tekstu pod "czytaj więcej" jest nie indeksowana bo G jest taki niedoskonały, czy dlatego żeby zmniejszyć możliwości kombinowania przez pozycjonerów.
 10. Nie jestem "ekspertę", ale obawiam się, że to za drogi biznes żeby jechać na artach sponsorowanych. Dlatego ludzie stawiają zaplecza z treścia z mieszarek, SWLe itp, bo seo oparte na takich artach to koszty z kosmosu a efekt nie koniecznie. @s_matysik Czy Twoje testy obejmowały tylko j. polski jeśli można wiedzieć, czy również ang? Bo teoretycznie G zna chyba lepiej angielski od innych języków, czy w takim wypadku tematyczność/bełkot z mieszarki może mieć znaczenie?
 11. Aż przypomniał mi się dobry skecz, nie mogę się powstrzymać by nie wrzucić Jeśli moderator uzna za spam to do kasacji
 12. A ja zapytam z innej mańki, chociaż pewnie nie dostanę odpowiedzi jednoznacznej bo to know-how a za to się płaci. Czy strona główna/podstrona powinny mieć nieco inny profil linków? Bo mam wrażenie, że profile są dobre ale dla strony głównej, dla podstrony wygląda to trochę nienaturalnie.
 13. To, że tekst jest zoptymalizowany pod SEO to bardzo dobrze. To jak jest on ułożony dla użytkownika to druga sprawa. Tekst zawsze można zawinąć, a jak ktoś chce sobie przeczytać to kliknie "rozwiń". Można go odpowiednio rozłożyć, dać nagłówki itp., by dało się to czytać. Agencja SEO ma prawo nie wiedzieć jaką konwersję mają dane frazy, dlatego należy z nimi uzgodnić zmianę słabych fraz na inne, przynoszące wartościowszy ruch.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy