Jump to content

Jaro1221

Forumowicze
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  https://rekrutacja-do-policji.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A ja zapytam z innej mańki, chociaż pewnie nie dostanę odpowiedzi jednoznacznej bo to know-how a za to się płaci. Czy strona główna/podstrona powinny mieć nieco inny profil linków? Bo mam wrażenie, że profile są dobre ale dla strony głównej, dla podstrony wygląda to trochę nienaturalnie.
 2. To, że tekst jest zoptymalizowany pod SEO to bardzo dobrze. To jak jest on ułożony dla użytkownika to druga sprawa. Tekst zawsze można zawinąć, a jak ktoś chce sobie przeczytać to kliknie "rozwiń". Można go odpowiednio rozłożyć, dać nagłówki itp., by dało się to czytać. Agencja SEO ma prawo nie wiedzieć jaką konwersję mają dane frazy, dlatego należy z nimi uzgodnić zmianę słabych fraz na inne, przynoszące wartościowszy ruch.
 3. @Tech World Co to znaczy ignoruje, pomija je? Zakładając że tak jest to móglbyś walić blasty jak popadnie, a google wzięłoby pod uwagę tylko dobre linki, bo przecież spamerskie ignoruje? Żyć nie umierać. Nie jestem ekspertem tylko potrafię czytać i wnioskować, a z tego co czytam ostatnio wynika, że google nie powinno ukarać strony która ma "dobre linki", nawet jak przywalisz jej spamerskich. Najgorsza opcja to mieć same spamerskie, bądź same z anchorami, z jednego skryptu itp. Musi być dywersyfikacja.
 4. Dobra, nie mam więcej pomysłów to kolega może mieć problem w takim razie.
 5. Pewnie masz rację. Można zawsze szukać blastów z różnych automatów, oferta nie jest aż taka mała, coś pewnie da się wyhaczyć. No ale wynik na poziomie np. 100k unikalnych domen może nie być taki łatwy do osiągnięcia z tymi fiverrowymi ofertami.
 6. MaxPan chyba dobrze opisał jak to wygląda. Dlatego wolałbym kupić po 1$ więcej różnych blastów, większe prawdopodobieństwo różnorodności. Jakiś czas temu kupowałem blast z XR ok 30k to unikalnych domen było niecałe 500.
 7. Czyli jeśli Ci się poszczęści to zakryjesz, jak ktoś będzie głęboko szukał to doszuka. 2 ogłoszenia z fiverra moga nie wystarczyć, zerknij jeszcze na seoclerk możesz wyrwać jakieś blasty po 1-3$.
 8. Zwykły Kowalski i tak powie: dostałem 500+, dzieciaki dostały książki, to na kogo innego mam głosować? Zmieni się mu zdanie jak dzieci dorosną i przestanie napływać $$.
 9. Podlinkowanie w końcu otrzymałem, tak jak było umówione Rekompensata uzgodniona. Jeśli tylko terminy są już teraz poprawione to warto wypróbować ofertę.
 10. To linki na podlinkowanie, nie na docelową. Aczkolwiek czy przyniesie to jakiś efekt to inna sprawa
 11. MaxPan trafia w sedno wypowiedziami OK - odezwę się w sprawie 100k gratisowych linków, mam nadzieję tylko, że nie będą leciały kolejnego miesiąca.
 12. Moje zlecenie nie zostało zrealizowane - jak sam napisałeś: 'podlinkowanie gsa będzie trwać' a ono wchodzi w skład zlecenia, zatem nie jest wykonane. Zważając, że zamówienie zostało złożone w czerwcu a mamy już prawie środek sierpnia, to nie ośmieszałbym się pisaniem, że wszystko jest OK a gsa zrobiło już 18k... To czy jest OK określa klient dostając zrealizowane zamówienie, ja niestety nie jestem zadowolony w żadnym wypadku.
 13. Bardzo pięknie wygląda nowa strona, gorzej z moim zamówieniem na które podlinkowanie nie zostało wykonane od ponad miesiąca... Tak - zamówiłem jeszcze w czerwcu. Chyba złe priorytety macie w firmie, skoro czas na kolejne ogłoszenia i przebudowę strony jest, a nie ma czasu na dostarczenie klientowi raportów...
 14. Dzięki Panowie za rady To, że linki z sociali jako linki z wartościowych stron pomagają to jest dla mnie jasne - lecz chodzi mi tutaj o linkowanie DO sociali ze strony docelowej - czy ma to jakikolwiek sens inny niż tylko promocja tych sociali dla użytkownika. Jak widzi to gogle, że w sidebarze bądź stopce mam np. linki do 10 różnych profili social media jak facebook/twitter/g+/pinterest itp., a do tego mam dodatkowo odnośniki 'share' do tychże sociali. Czy to nie wpływa negatywnie na pozycję strony linkując do tych wszystkich sociali? Czy może pozytywnie - "skoro ma tyle sociali na stronie to zależy mu na dużej interakcji z użytkownikiem -> dajemy go wyżej w SERPACH" Chyba że tak jak Beerbant napisał umieszczać te odnośniki jako NoFollow...
 15. Tak jak w temacie - czytając między wierszami niektóre wypowiedzi doszedłem do wniosku, że z odnośnikami do sociali nie jest sprawa oczywista - czy umieszczenie ich w sidebarze/stopce wpłynie pozytywnie czy negatywnie na seo? Czy rozróżniamy tutaj jakoś przyciski share i linki do profili social? Zakładam opcję - nie zależy mi na promocji moich sociali, tylko na uzyskaniu pozycji w gogle i na ruchu z gogle. Niby jak są socjale dla gogla strona powinna wyglądać naturalnie, z drugiej - czy takie odnośniki nie rozmywają mocy? (może w takim razie warto dać je w nofollow?) Proszę o wskazówki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy