Jump to content

AdamBoganD

Forumowicze
 • Content Count

  795
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by AdamBoganD

 1. Temat bardzo stary jak widzę 😉 Ale czy jest jakiś kontakt z adminem seo-stat? Maile wysyłane wracają z deamonem, telefon nie odpowiada. Raporty pdf z harmonogramu nie są wysyłane od września - klienci się wkurzają. Pisałem do s90 ale też cisza.
 2. Wnioski i rozliczenia. Dotacje i granty NGO. Oferta dla organizacji pozarządowych, stowarzyszeń, fundacji i klubów sportowych. Szukasz: dotacji, wsparcia finansowego, grantu, pomocy finansowej? Dobrze trafiłeś! Pomogę wyszukać programy finansowe i przygotuję projekt wniosku. https://www.a-d-net.pl/wnioski-i-rozliczenia-dotacje-i-granty-ngo/
 3. oczywiście, wyklucz jego źródło
 4. @stat4seo niestety mimo podmiany wysłanego pliku nadal nie sprawdza się site stron.
 5. Polecam proxy od @DanielBurchardt Sprawdza pozycje. Nie sprawdza od 14 lutego site stron.
 6. Jeżeli to ta strona co w stopce to nie spełniasz wymogów opisanych w zasadach. poczytaj jeszcze raz zasady, popatrz na stronę i może dojdziesz do tego czego nie masz. Swoją drogą ... prędzej czy później poleci reklama za jakość ... widzet gotowiec i tyle. A gdzie "wartość dodana" dla odbiorcy?
 7. Po trzech latach udało się. 21.11.2019 Sąd wydał wyrok nakazowy, uznał Wizu winnym (286 par. 1 kk). Niestety orzeczono tylko grzywnę 1000 zł i środek kompensacyjny.
 8. Oczywiście, darmowy prąd zasila koparki i hajsiwo leci
 9. Chyba, że ktoś ma umowę na osobę fizyczną ;-) Poza tym ja mam panele i mnie podwyżki nie interesują tzn. im drożej tym lepiej :-) Szybciej się inwestycja zwróci.
 10. Szybkość wskazana jest tylko przy łapaniu pcheł. Statlink dużym systemem jest, masa parametrów i zanim dopasuje gdzie mają być linki zgodnie z ustawieniami klienta musi potrwać. Wolę żeby to tydzień trwało (co to jest 7 dni w skali wieczności i czekania miesiącami na wynik) niż potem usuwać linki ze słabych stron.
 11. A wystarczyło zawrzeć umowę, postawić stronę na swoim serwerze i dopiero po akceptacji i płatności przegrać klientowi. Albo wgrać ale zakodować pliki i nie dawać danych do panelu i bazy.
 12. Tak , wstał. Może czegoś się dowiemy :-)
 13. I nadal cisza ze strony adminów ... chyba coś poważniejszego
 14. Może @adek albo @Noel wypowiedzą się w temacie bo dziś 3 dzień awarii
 15. Na to wgląda, pisałem do Leona ale cisza :-(
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy