Jump to content

Pr0miL

Forumowicze
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Posts posted by Pr0miL

 1. Witam,

   

  szukam do stałej współpracy copywritera. Interesują mnie teksty preclowe / teksty na zaplecza. 

   

  Proszę o kontakt: pr0mil1988@gmail.com (proszę o przesłanie cennika oraz przykładowego tekstu).

   

  Pozdrawiam

 2. W dniu 12.10.2020 o 14:57, Mags1 napisał:
  ...............Jeśli jest to norma, to jakie ma to podstawy prawne?

  To, że kupisz linki nie oznacza, że osiągniesz rezultat w postaci wysokich pozycji na interesujące kw. Wszytko zależy od konkretnego przypadku, profilu etc. Jeden kupi linki i będzie efekt, A w innym przypadku może nie być żadnego efektu. Jeśli szukasz przepisu jak w kuchni na wypieczenie chleba to nie tędy droga.

  Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
   

  • Like 1
 3. Witam,

   

  po kilku miesiącach przerwy odpaliłem XNEO i testuję darmową bazę, niemniej jednak zauważyłem sporą ilość błędów przy rozwiązywaniu captcha za pośrednictwem xE. Do xE XNEO przesyła puste pole do którego xE podsyła rozwiązanie "blan" , "blank" etc.

   

  Wygląda to tak:

   

  863887978_Beztytuu.thumb.jpg.ce1fc0ccf6883e709d0c662bf5d30115.jpg

   

   

  Nadmieniam, iż xE eksploatuje bardzo mocno w połączeniu innymi narzędziami i błędów nie ma... success na poziomie 95%. Czy błąd ma związek z nieprawidłowymi ustawieniami XNEO czy to miejscówki z darmowej listy generują błędy?

   

  Edit: Problem rozwiązałem, przyczyną były proxy... Zastanawia mnie tylko, dlaczego taki efekt... Miałem podpięte dedicated proxies 10 szt. 

 4. Kilka razy zawiesił mi się dzisiaj XEvil, wygląda jakby starał się ciągle rozwiązać jedną captchę, przez ten czas ReCaptcha-2 module rozwiązuje normalnie.
  Wygląda to tak jak poniżej:
  3a42959bb1093.gif
  Też miałem problemy przez ostatnie kilka dni. Pomogła aktualizacja do najnowszej wersji.

  Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 5. Nie tylko subdomeny A również całkowicie nowe domeny (bez historii) się nie indeksuja. Mam kilka dopieszczonych w każdym calu nowych stron i nic do indeksu nie wchodzi, żadną metodą. Trzeba czekać na naprawe sytuacji.

  Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 6. Witam,

   

  wiem wiem, odkopuję temat. Niemniej jednak nie znalazłem wątku bardziej aktualnego... 

   

  Chciałbym się poradzić, czy jest sens kupować maszynę (dobrego kompa) - desktop pod ZP / XNEO i inne zabawki do SEO zamiast dedyków? Wiadomo, że mocny dedyk to duży koszt. Jeśli chodzi o łącze to mam dostęp do neostrady  ok 50mb.

   

  Myślałem, żeby kupić procka Intel Core i9-9900K + 64 gb ramu + dyski SSD. 

   

  Z góry dziękuję za wskazówki

   

  Pozdrawiam

 7.  

  W dniu 29.12.2015 o 10:29, okazwłoka napisał:

  W nowym roku wydamy taki skrypt na własny serwer do nagrywania sesji użytkowników strony www. Samo rozwiązanie jest już gotowe, jedynie zostało mi dopisać interfejs użytkownika i sprawy licencji (licencja będzie przypisywana do strony internetowej).

   

  @okazwłoka , proszę o info, czy narzędzie jest już w sprzedaży? 

   

  Wiem, że odkopuję temat, niemniej jednak nie mogę znaleźć informacji w innych działach forum odnośnie premiery skryptu.

   

  PS. Jeśli narzędzie nie ujrzało światła dziennego to, czy istnieje taki skrypt do zainstalowania na własnym serwerze?

   

  Pozdrawiam

 8. Witam,

   

  wiem, że odkopuję temat niemniej jednak chciałbym się dowiedzieć, czy zmieniło się coś w kwestii wizytówek google i kilku punktów lokalizacji dla jednej wizytówki? Mam wizytówkę firmową google w TOP1 dla interesujących mnie KW. Chciałbym otworzyć jeszcze 2 oddziały w tym samym mieście. Czy można dodać nowe punkty w Google moja firma nie narażając pozycji mojej wizytówki?  Czy lepiej nie kombinować? Z góry dziękuję za pomoc.

   

  Pozdrawiam

 9. 16 godzin temu, MaxPan napisał:

  Wyszła nowa wersja Xevil Beta 28 (Final) dużo zmian polecam zaktualizować się, razem z nią można dostać również nową wersje Xrumera która jeszcze nie jest do pobrania dla wszystkich.

   

  Sprawdziłem, niestety nowa wersja nie jest jeszcze dostępna do pobrania.

 10. @MaxPan

   

  12 godzin temu, MaxPan napisał:

  Jest konieczność, bez tytułu artykułu nie wystartuje

   

  Ale, ja to rozumiem, że uzupełnienie tytułów dla artykułów jest obligatoryjne. Niemniej jednak do tego celu wykorzystuję macrosa: 

   

  [dirArticle=c:\temp\123]

   

  Tytuł dla artykułu zaciągany jest z nazwy pliku .txt, w związku z czym nie uzupełniam dodatkowo pola z tytułami. 

   

  Metoda działa przy uruchomieniu pojedynczego projektu, natomiast przy dodawaniu projektów do kolejki XNEO wywala komunikat o konieczności uzupełniania tytułów. Czy jest to bug?

   

  Domyślam się, że macros: [dirArticle=c:\temp\123] , nie działa prawidłowo w managerze zadań...

   

 11. Witam,

   

  mam pytanie odnośnie managera zadań w XNEO. Stworzyłem kilkanaście projektów, chciałbym dodać je do kolejki, żeby uruchamiały się jeden po drugim. Przy próbie otrzymuję komunikat o treści: 

   

  "Musisz określić tytuły dla artykułów."

   

  Nadmieniam, iż dla artykułów wykorzystuję macros [dirArticle=C:\XXXX] , w związku z czym tytuły pobierane są automatycznie z plików. 

   

  Jak rozwiązać problem? Czy obligatoryjne jest w managerze zadań uzupełnianie tytułów? Przy uruchomieniu pojedynczego projektu nie ma konieczności uzupełniania tytułów - XNEO startuje.

   

  Z góry dzięki za pomoc.

 12. Z tego co wiem, to Zenek nie współpracuje z xEvilem w zakresie RC2 (inne captche rozwiązuje). Więc o ile się nic nie zmieniło to albo xEvil bez RC2, albo serwisy zewnętrzne typu 2captcha i wtedy masz RC2.
  Współpracuje... Nie wiem jak to jest w zenblogu zrobione, niemniej jednak na moich autorskich szablonach Zenek w połączeniu z xE rozwiązuje rc2.

  Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 13. Mam wrażenie, że system zamulił w zakresie przydzielania linków. Przykładowo # 1073181, 1073182, 1073183, 1073184, 1073742,1073743, 1073744 od 28.08.2019 w kolejce do opublikowania... Nadmieniam, iż wolne sloty są dostępne dla moich ustawień, oraz koszty linków zostały naliczone...

 14. Dnia 23.03.2019 o 07:01, AdamBoganD napisał:

   

  A ustawiłeś jak CB ma blokować fraud?tqerlnqg6tll.png

   

  W GA musisz ustawić listy odbiorców np. Typ użytkownika: „Returning Visitor” Czas trwania sesji ≤ 30 Realizacje celu = 0 oraz czas okres członkostwa; celem może być kliknięcie w numer telefonu lub jak przeniesiesz numer na podstronę "kontakt" to przejście na tę podstronę i podłączyć  te listę pod GoogleAds. Potem w ustawieniach GoogleAds: Odbiorcy/Wykluczenia dodajesz listę którą stworzyłeś w GA i po sprawie. Reklamy nie będą pokazywać się tym którzy wchodzą na stronę, są nie niej mniej niż 30 sekund (można zmienić) oraz nie realizują celu jakim jest zadzwonienie.

    

  W jaki sposób ustawić czas okres członkostwa w GA, nie mogę znaleźć tej opcji... 

   

  Z góry dziękuję za pomoc.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy