Jump to content

Pysio

Forumowicze
 • Content Count

  381
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Posts posted by Pysio


 1. Gdyby kogoś interesowało rozwiązanie.

  Weryfikacja przy pomocy Google Search console widocznie nie daje pełnych praw mimo posiadania praw administratora. Musiałem usunąć domenę, dodać ją jeszcze raz i ręcznie zweryfikować jedną z metod. Ogólnie 5 minut roboty ale szkoda że dają możliwość importu z google która nie daje CI pełnej kontroli

   

  Pozdrawiam

  Pysio


 2. Czy ktoś może mi wyjaśnić jaki jest powód braku zakładki użytkownicy Bing Webmaster tools? Dodałem strony importując je z search consoli jednak nie mogę dodać teraz kolejnych użytkowników do zarządzania nią bo brakuje zakładki użytkownicy.
  obraz.thumb.png.cf42f1fce271448021b0ab0ac11c707b.png

   

  Pozdrawiam

  Pysio


 3. Google tematyczności strony nie łapie po strukturze tylko po treści. Jeżeli treści będą odnosiły się do danego tematu linkowane będą ze stron mówiących o podobnym temacie to G przypisze dany temat do tej strony. Jeżeli temat o samochodach linkujesz ze stron o samolotach samochodach i  wrzucisz w strukturze strony w tematy o samolotach to będzie się pozycjonował na temacie samochodów. Jeżeli będziesz linkował do tej strony z tematów o samolotach to będzie ją pozycjonował na samoloty nisko (bo kontent nie ten) ale zawsze.

   

  Pozdrawiam
  Pysio


 4. 21 strona to jest gdzieś 210+ miejsce. Nie wiem jak można przygotować "profesjonalną" stronę aby być aż tak daleko. Linki otwierają Ci podwójnie tradecdubler, kody nie działają,

   

  Na frazę "kod promocyjny sklep" strona pojawia się w top 10 zakładam, że kolega kupił stronę od kogoś miały być kokosy, a tu figa. Tym bardziej, że jakieś linki ma czy to z wprosta czy spidersweba (subdomena www). Domena w 2013 kosztowała 33 tyś PLN. Nie sądzę aby ktoś kto dysponował taką gotówką nie zainwestował w promocję strony.

   

  seba kupił domenę/stronę przy przenoszeniu czy dodaniu nowych afiliacji coś spartolił i jest płacz bo pieniądze zainwestowane, a nie ma zwrotu.

   

  Pozdrawiam
  Pysio


 5. Jak pisali poprzednicy. Jeżeli ktoś szuka przedszkola to po dzielnicy/rejonie więc wpleść te słowa kluczowe. Jak wiem, że na Wiejskiej jest przedszkole (na Wiejskiej 4 to nawet cyrk) to nie muszę go szukać. Jedyne czego szukam to opinie o tym przedszkolu. Na stronie o nas dodałbym sekcje opinie gdzie wyświetliłbym 3-4 krótkie opinie o przedszkolu rodziców. Dodatkowo optymalizacja pod mapy aby rodzice mogli sobie okolice obejrzeć. Czy np blisko nie ma ruchliwej dużej ulicy, koksowni czy np blisko jest park gdzie dzieci mogłyby czasem wyjść może kino albo teatr.

   

  Pozdrawiam

  Pysio


 6. @s_matysik Jak pisałem

  31 minut temu, Pysio napisał:

  Zresztą tam gdzie nie było linkowań również w górę poszło.

   

  Nie mówię, że do zasługa linkowania. Tym bardziej, że pewnie większość linków jeszcze nie zaindeksowana, chodziło mi bardziej o to, że tymi linkami sobie utrzymam pozycje i nie będzie skoku, który zaraz zostanie zniwelowany.

   

  @mateusz2209
  U  mnie też takie piki pojawiały się przy kanibalizacji. Po prawieniu zniknęło. Dodatkowo cały czas mam na niektórych słowach regularne co około 9 dni jednodniowy pik w dól o około 30 pozycji.

  Pozdrawiam

  Pysio


 7. A u mnie właśnie topy zareagowały wyjątkowo dobrze pod względem ruchu. Fakt, że trafiłem idealnie bo dosłownie dwa, trzy dni temu poszła akcja linkowania. Nie sądzę, że już zaindeksowane wszystko ale mam nadzieje, że utrzyma tę zmianę na stałe. Zresztą tam gdzie nie było linkowań również w górę poszło.

   

  Pozdrawiam

  Pysio


 8. @dudi64 masz rację. Jednak są inne plusy agencji, które tłumacza ten narzut. Nie trzeba prowadzić negocjacji (oszczędność czasu), nie trzeba martwić się o copy (obłożenie copywritera), część włanych miejscówek.

   

  W moim przypadku narzut nie był aż tak duży u Ciebie ponad 500 € u mnie to była kwestia 100€. Najważniejsze, że to się spina biznesowo i pozycję idą w górę.

   

  Pozdrawiam
  Pysio


 9. @danish Zależy jaka branża/słowo kluczowe. Cześć moich słów w top 10 (a nawet top 3) pozycja wszedłem "za darmo". Kosztem dobrego, własnego copywritera. Na inne wydałem kilkanaście tys i dopiero mam top ~5

   

  Pozdrawiam

  Pysio


 10. Szukam agencji na Hiszpanię, wcześniej  szukałem na Francję. Na żadnym z tych rynków nie trafiłem na firmy oferujące złote góry za półdarmo metodami oszustów. Te które reklamowały się jako partnerzy Google zawsze mieli certyfikaty AdWordsowe. Co ciekawe na PL nie szukałem, żadnych agencji firm a mimo wszytko zgłosiło się parę mówiąc że nie ma nas na w wyszukiwarce i tracimy tysiące złotych przez to. Polska tylko taka "januszowa"?

   

  Pozdrawiam

  Pysio


 11. @MaxPan a co to za argumentacja sam zobacz? Po prostu nie mam zaufania do wersji spoza oficjalnego obiegu. Jeżeli chciałbym pełne funkcje bym go zakupił. To trochę takie  jak ScreamFrog ma ograniczenie do 500 URL to zobacz poza oficjalnym obiegiem  co potrafi pełna wersja 😐

   

  Pozdrawiam

  Pysio

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy