Jump to content

andrew313

Forumowicze
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral
 1. 14 marca 2017 już straszyli że zamkną DMOZ.org no i dzisiaj już klęknął. Łza się w oku kręci tyle lat....No, teraz kolej na Google he he.
 2. Witam, Sprzedam 2 stare portale finansowe, nigdy niezafiltrowane, z historią i ruchem. Sprzedaje komplet - 5000 zł. Nie mam obecnie czasu zajmować się stronami. Statystyki i nazwy domen na maila. Dane kontaktowe:andrew313@op.pl
 3. No i stało się, kolejny polski system partnerski dostał się w obce ręce. Jest w Polsce jeszcze coś polskiego? Po wyprzedanych bankach, były fabryki, potem sklepy, potem portale internetowe, teraz systemy partnerskie jutro ... będziemy niewolnikami we własnym kraju.
 4. @D_S czym leciałeś jeżeli można wiedzieć? Przyda się za 4 lata:) Jaki soft od razu rozkminia captche? A ja naiwny myślałem że uczciwie 1 głos dziennie mój i kumpli coś zmieni... No ale trzeba widać dostosować się do reguł gry.
 5. Sorry że odświeżam ale w tym roku też był konkurs który sie dzisiaj kończy. Był to konkurs kto napisze najlepszy skrypt, małe miasteczka i wioski oddawały po 10 000-20 000 głosów dziennie (głównie w nocy he he) a duze miasta są w 3-5 setce w rannkingu. http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko?dpl=deeplink-podworko Ktoś wie jaki skrypt był najlepszy do tego?
 6. Zgadza się maj jest tragiczny. Ciekawe czy tylko na Polaków sie uwzięli? Czy są to globalnie zauważalne spadki?
 7. To nie są moje strony - po prostu widze co się w sieci zaczyna dziać. A co do projektu nekst to jest to przedsięwzięcie finansowane z Unii a w kredyty łatwo sie wchodzi trudniej wychodzi. 100 000 zł to kwestia startu i zaindeksowania tylko firm w PL, przetestowania algorytmu i wykupienia kilku serwerów. Potem utrzymanie serwerów w róznych lokalizacjach wraz z postepujacą indeksacją PL to ok. 60 tys. miesięcznie więc na początek wykorzystalibysmy podstawę istnienia Internetu - brak wymogu centralnej jednostki. Wystarczyłoby aby kilkaset osób udostępniło pasma na swoich dedykach - patriotycznie, bezpłatnie i projekt by ruszył.
 8. Święte słowa Intruder2600, cieszę się, że jeszcze są ludzie którym się chce. Dawanie linków do statystyk ile to duże firmy nie zarabiają jest deprecjacją swoich możliwości i ograniczaniem od razu swoich ambicji. Oni, ci którzy teraz zarabiają tysiące dolców na sekundę też zaczynali od zera, w garażu. Każda kropla może drążyć skałę albo spłynąć do ścieków. @Intruder2600 jakbyś znał podobnie myślących i wyliczył potrzebne finansowe wsparcie odezwij się andrew313[na]op.pl. Nawet jakbym stracił parę tysięcy czy nawet kilkanaście to kiedyś mógłbym powiedzieć że próbowałem coś zrobić. Lepiej wydać je na marzenia niż na nową furę. Publiczna zbiórka ala na wiki nie jest złym pomysłem, gdyby udało się zebrać 100 tys zł można by zacząć. Reszta marketing szeptany i wśród naszych klientów... Ponieważ koszty przedsięwzięcia byłyby duże musiałby to byc projekt otwarty który wspierać by mogli rózni ludzie użyczając swoje serwery i moc obliczeniową. Zasady wyszukiwarki byłyby proste jak drut. Każdy miałby dostęp nie do 200 czynników określających pozycje a do jawnych powiedzmy 10. Zamiast Doodle o jakiejś rocznicy wynalezienia spławika na Grenlandii - Każdego dnia ważna data z historii Polski np. 4 lipca data i opis bitwy pod Kłuszynem z 1610 a nie Dzień Niepodległości w USA ... To co robisz z tymi ref'ami to tylko małe bitewki. Teraz czas wytoczyć ciężkie działa.
 9. Ha, ha widzę że mobilizacji by nie było jak w 1944... już nie to pokolenie. Ludzie tylko narzekają a sami nic nie robią... no może z wyjątkiem Intrudera.... Panowie to jest pierwszy etap bardzo prosty. Drugi jest trudniejszy: 1. Proponuję zrobić na PiO wtyczkę Donation Trackera z zrzutką na polską wyszukiwarkę. Sam w miarę możliwości mogę wpłacić parę stówek docelowo parę kawałków. Zbiórka z Donation Trackera powinna byc jak na Wiki "publiczna" - konto powinna założyć jakaś zaufana osoba lub fundacja. 2. Polska wyszukiwarka powinna: a) - być Polska - nigdy się nie sprzedać w przypadku SA zawsze trzymać 51%. wyszukiwarka na razie pokazywałaby tylko wyniki z .pl co mocno odciążyłoby serwery, albo po domenach *.pl albo po kodowaniu, znaczniku pl-PL, albo rozpoznawanie tekstu. - pokazywać wyniki dla mocno obleganych fraz naprzemiennie - każda firma jest raz w top1 potem stopniowo spada aby za powiedzmy pół roku rok znów być w top 1 - c) Mocno oblegane frazy komercyjne tylko dla firm po NIP. d) zasada 1 firma - jeden nip - jedna strona Firmy które nie chciały by czekać na rotację i ponowny Top1 płacą odpowiednik Adwordsa. Reszta do uzgodnienia. Tylko proszę nie pisać że się nie uda bo się nie uda. Pan który pisał że w PL jest mały rynek ma rację, dlatego jak ty nie zadbasz o swoje podwórko to bedą na nim biegały psy sąsiada które też nie pogardzą twoją jak to rzekłeś "pupą". No chyba że umiecie tylko narzekać, jak tak to przpraszam od 2006 mogło się wiele zmienić, niekoniecznie na lepsze.
 10. Witam, Ktoś tu juz pisał że widać wyraźnie trend wycinania blogów i małych stron hobbystycznych zarabiajacych na reklamach i programach afiliacyjnych. Jeżeli nic z tym nie zrobimy bedzie trzeba zmienić robotę a za sprawą Google któremu nie podoba się że za dużo Polacy zarabiają wszyscy skończymy na zmywaku w UK (czego zapewne UE sobie życzy:( Ktoś też napisał że nie mamy szans z wielkimi korpo wydającymi po 100 000 zł na reklamy Adwords miesięcznie. To nieprawda. Na forum jest nas wielu - kilkaset może kilka tysięcy ludzi z branży. Niech każdy przestanie opłacać swoje AdWords i swoich klientów (pewnie dadzą sie przekonać na rzecz innych reklam) i zobaczycie że w jedności siła i szybko Google odczuje odpływ większej kasy niż 100 000 zł miesięcznie. Wydawcy Adsense też dochodu nie przyniosą bo zostali wycięci, większe firmy adsense na swoich stronach nie dają ze względu na przekliki na konkurencję. No to jak, właśnie zatrzymałem przelew co miesięczny 800 zł na Adwords do skutku, kto bedzie drugi:)?
 11. Witam, Kupię zadbany serwis informacyjny, finansowy ewentualnie popularne forum lub blog z wysokiej jakości linkami prowadzącymi do niego z popularnych serwisów polskich i/lub zagranicznych. Strona powinna być kilkuletnia, warta swojej ceny. Kontakt: andrew313@op.pl
 12. Witam, Jak w temacie. Kupię stronę o tematyce gier, z grami flash online itp naturalnie linkowaną z PR>2, minimum 2 lata w sieci. Kontakt: andrew313@op.pl
 13. Jest na to rada - właśnie wymiana informacji. Ja z kilkuletniego doświadczenia napisze wam kto tak robi jak logremonte napisał "wystarczy, że bank oddzwoni do klienta, bo źle wpisał e-mail i już jest po wniosku" - na pewno robi tak Credit Agricole dla kont osobistych (wiem po znajomy otworzył konto które ma do dzisiaj i dopiero po reklamacji uznali mi lead'a) inne leady nie zostały w ogóle naliczone. Z kont dobrze się rozlicza Sync, mBank, Inteligo. Kredyty hipoteczne - ogólnie porażka. Kiedyś było lepiej. Jeżeli chodzi o konsolidacyjne - Alior Bank dobrze się rozlicza, reszta zero. Jeżeli chodzi o pożyczki to robić wnioski tylko CPL za lead, dobry jest tu mBank, deutsche bank, kasy stefczyka, bnp paribas ewentualnie Credit Agriclole ale tylko dla leadów w pozyczkach reszta np. Getin sobie darujcie. Jak banki zobaczą że ich reklam nie bedziecie dawać to sami się 2xzastanowią zanim ukradną klienta.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy