Jump to content

Boguś

Forumowicze
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Boguś

 1. @misjaNET w takim razie najlepszym narzędziem do badania linków do własnej domeny jest GWT? Czy GWT nie aktualizuje bazy linków z 30 dniowym opóźnieniem?
 2. @Filip Traum - tak z Twojego doświadczenia.... czy usunięcie z forum profili z linkami spowoduje zdjęcie tych kilku tysięcy linków zindeksowanych przez google?
 3. Rozwiązana, ale nigdy wcześniej coś podobnego mi się nie przytrafiło. Dodaje posty z linkami na forach regularnie. Z profilami natomiast eksperymentowałem po raz pierwszy i tu taka niespodzianka.
 4. Jest właśnie jak piszesz. Jednego dnia dodałem 2 profile na forum, z linkiem w profilu URL i brandowym w sygnaturce. Napisałem w ciągu dwóch dni 6 postó z tych profili. W rezultacie, Achrefs pokazało wzrost linków o 1,5K . Załamałem sie jak to zobaczyłem, w obawie o kare z googla. Pocieszające jest jedynie to, że są to tylko linki nofollow. Tak. zrobiłem. dziekuje.
 5. Sprawdziłem w jakich datach były dodawane profile oraz komentarze z linkami do mojej strony - był to 4-8.03. Myślę, że google mogło indeksowac te linki po ok 5 dniach. Co w efekcie dało przyrost linków w wykresie Ahrefs - 13-14.03. Co prędzej może być przyczyną nagłego wzrostu linków? Linki z komentarzy na blogach cy linki z profili i sygnaturek?
 6. 5-6 postów z for, każdy post z: - z sygnaturką - linkiem w profilu
 7. Niedawno dodałem ok 15 linków w komentarzach poprzez Disqius - Głównie na blogach. Ponadto ok 15 linków w sygnaturkach i profilach - Głównie na forach dyskusyjnych. Nie jest to oszałamiająca liczba jak na 4 dni. Ahrefs natomiast, pokazał przyrost w tym czasie o: - 22 nowych domen - i co gorsza prawie 5000 linków Co może być powodem takiego niepokojącego wzrostu w ciągu 4 dni?
 8. Dziękuję za podzielenie się wiedzą
 9. A czy nie uważasz, że należy stawiać na katalogi o najwyższym wskaźniku TF od kiedy PR umarł?
 10. Czy moglibyście mi doradzić, gdzie znaleźć najwartościowszą listę katalogów?
 11. prędzej - Grupa Trzymająca Władzę PS. pytam poważnie bo nie wiem
 12. Bardzo dziękuję za pomoc Wybieram obecnie blogi do współpracy. Staram się znależć szybkie narzędzie do oceny wartości poszczególnych stron (po kątem tego jaka bądzie siła linków umieszczonych na danym blogu).
 13. Hejka, Jak w temacie. Szukam strony typu http://www.seomastering.com/ Do sprawdzania statystyk. Czy moglibyście podzielić się swoimi doświadczeniami na tym polu? Ew. zaproponować coś alternatywnego.
 14. Dziękuję za pomoc. Nie za bardzo radzę sobie z nawigacją na koncie założonym w tym portalu (wszystkie zakładki są puste, nie widzę żadnej listy). Napisałem już do redakcji, wiec pewnie wszystko mi niedługo wytłumaczą
 15. Zastanawiam się czy istnieją spisy stron na które można darmowo lub odpłatnie dodawać przygotowane artykuły sponsorowane/eksperckie - na potrzeby SEO. Chodzi mi tutaj o strony z artykułami dla czytelników , tematyka sport.
 16. Wybaczcie jeżeli zalożyłem temat nie w tym dziale forum, lub był on wielokrotnie poruszany. Zastanawiam się jakie elementy sklepu sprzyjają pozycjonowaniu. 1.Kieyś usłyszałem, że istotna jest najkrótsza ścieżka do pozycjonowanego produktu, np; Strona glowna ---> strona z kategorniami----> produkt lub Strona glówna---> produkt - wg. powyższego założenia lepsze rozwiążanie. Czy to prawda? 2. Zamieszanie tekstów na stronie głownej. Np. "Dzaił Aktualności". Troche słabo to wygląda w przypadku sklepu z modą damska, teraz nikt już nie zamieszcza czegoś takiego. Komunikacja z kilentem
 17. Plecaki bedą troche inne od typowych, bo raczej miejscie niż sportowe, czy szkolne. Frazy zatem też są niszowe, jednocześnie najlepiej opisujące produkt. Tych fraz trzymałem się handlując plecakami na allegro i szło to dobrze, pomimo że konkurencja była spora, ale używała bardziej popularnych nazw. Wiem, że wyniki z Google wskazują na znikomy ruch dla tych fraz, dlatego może jeszcze poszukam innych, również pasujących do produktu, ale cześciej wyszukiwanych. W każdym razie dziekuje wszystkim za pomoc i chęć wyjaśnienia że za 2000zł za dużo nie powojuję. Powalcze jeszcze o dodatkowe środki na
 18. Pozycjonowanie i frazy to ok 200zł/mc za 1-3 poz. lub 120zł 3-10poz. W tym rozliczeniu stać mnie moze na pół roku wspołpracy. Dlatego skłaniać się będę za AdWordsami. Chociaż w tym przypadku też wolę to zlecić.
 19. Zapomniałem o najważniejszym. Frazy: Dwie główne frazy które chciałbym pozycjonować: plecak atmosphere, plecak aztec Opcjonalnie dodatkowo mniej popularne: plecak blogerski, plecak hipsterski, Budżet mam ograniczony do 2000pln. Zastanawiam się czy za powyższą kwotę znajdzie się osoba rzetelna, którą nie zamierzam cisnać o szybkie wyniki. Zależy mi bardziej nad trwalością efektów.
 20. Na początek witam wszystkich forumowiczów. Jestem nowy w temacie promowania świeżego biznesu w google. Od paru dni pręznie szukam i wchłaniam nowe informacje na temat sztuki SEO. Naczytałem się: o firmach pozycjonujących pod którymi kryją się gimbusy oferentach z allegro (jw) stosowanych maszynkach od masowego dodawania bezwartościowych linków do strony, banów, filtrach w które moża za to wpaść, obiecankach firm, które nie znając nawet fraz, oczekiwań kilenta oferują z góry ustalone pozycje w wyszukiwarce w krótkim czasie albo firmach które usówają dodane linki po zakończeniu trwania u
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy