swits.pl

Oficjalne
 • Zawartość

  714
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana swits.pl w dniu 24 Listopad 2017

Użytkownicy przyznają swits.pl punkty reputacji!

Reputacja

202 Excellent

O swits.pl

 • Urodziny 17.01.1989

Contact Methods

 • Website URL
  https://swhosting.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Ostatnie wizyty

5787 wyświetleń profilu
 1. Wydobywanie bitconów na wp

  Zgadza się - przeważnie próby dotyczą kopania XMR czyli Monero. A wtyczki o których piszecie umożliwiają kopanie coinów w przeglądarce użytkownika odwiedzającego stronę.
 2. Wordpress - ciągła infekcja pomysły?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Chattr zwłaszcza podpunkt: i - uniemożliwia wykonywanie operacji na pliku (edycja, zmiana nazwy, kasowanie, tworzenie dowiązań) wszystkim użytkownikom systemu - także superużytkownikowi (root). Opcja ta może być ustawiana lub zdejmowana przez roota. Możesz poprosić admina o wykonanie takiej operacji. Dzięki temu nie ma możliwości edycji już istniejących plików.
 3. Statystyki z ip

  Może na serwerze masz awstats? Tam są takie dane. W logach http też
 4. Wordpress - ciągła infekcja pomysły?

  Spytaj obecnego dostawcę, czy może przeskanować wszystkie Twoje katalogi public_html maldetem i poproś o raport. Od biedy możesz też ustawić flagę immutable na wszystkie pliki w public_html i zdejmować ją na czas aktualizacji WP i pluginów.
 5. Moim zdaniem oddzielna baza na każdą stronę to lepsze rozwiązanie.
 6. Hosting www z opcją VPS na godziny/dni

  Szukaj pod nazwą automatycznego składowania zasobów. Któraś firma ma coś takiego co nazywa się EWH elastyczny web hosting.
 7. Dane o uzytkowniku?

  Po mac adresie możesz próbować.
 8. Pady serwerów OVH

  Dzisiaj OVH ma znowu problemy, tym razem z siecią: http://travaux.ovh.net/?do=details&id=28864&PHPSESSID=91fa21526772b0dac7ae55a8afcdc193
 9. Dane o uzytkowniku?

  Pewnie będzie inny, ale nadal może identyfikować się jako taki z wirtualnej maszyny. Możesz to weryfikować i blokować taki ruch.
 10. Jaki vps

  Warto jednak kliknąć na "Pełna specyfikacja" na stronie https://www.nazwa.pl/vps/#ProductTable I zwrócić uwagę na limity IO, zapisanych danych itp.
 11. Dane o uzytkowniku?

  Jeśli dane IP jest podpinane do tego samego (wirtualnego)interface'u, to możesz sprawdzać jeszcze MAC adres, np. tak: nmap -p 81 --script http-methods 193.106.238.81 Zwróć uwagę na: MAC Address: 00:0C:29:D3:C1:0B (VMware) Testując kilka adresów IP możesz trafić na kilka z tym samym adresem MAC. Masz wtedy pewność, że to różne adresy IP podpinane do tego samego inteface'u maszyny wirtualnej. Port, który podasz, nie musi być otwarty.
 12. Hosting + domena w jednej firmie i dobrej cenie

  Możesz też zerknąć na ofertę biznesową: http://swits.pl/wydajny-hosting.html Niestety ale domena jest nieco droższa, bo odnowienie kosztuje u nas 62zł brutto.
 13. Jak żyć messenger od FB nie działa

  Miałem, zaczął mnie nudzić i irytować. Chyba zostałem outsiderem
 14. Jak żyć messenger od FB nie działa

  Ja tam nie mam Messengera ani Facebooka nawet już