swits.pl

Oficjalne
 • Zawartość

  722
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

swits.pl wygrał w ostatnim dniu 24 Listopad 2017

swits.pl ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

207 Excellent

1 obserwujący

O swits.pl

 • Urodziny 17.01.1989

Contact Methods

 • Website URL
  https://swhosting.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Ostatnio na profilu byli

5984 wyświetleń profilu
 1. nazwa przegina

  Te wyższe ceny to pewnie za wznowienie domeny, która wygasła. https://www.nazwa.pl/cennik/cennik-domen/ A konkretniej: Widoczne na dole cennika.
 2. Łódź, piwko 1 marca

  Ja się piszę :-)
 3. Wybór hostingu pod WooCommerce

  Dodam tylko, że w przypadku zwykłego hostingu współdzielonego, posiadamy dedykowany cache dla WooComerce. Możesz poczytać o nim: https://blog.litespeedtech.com/2017/05/24/wpw-using-lscache-with-woocommerce/
 4. Domena OVH, Host w Hekko problem

  Odezwij się na PW, może uda się mi pomóc
 5. Domena OVH, Host w Hekko problem

  I jak postępy @Nikonem ?
 6. Domena OVH, Host w Hekko problem

  @Nikonem a zobacz tutaj: whatsmydns.net Z listy wybierz NS i zobacz, jak wygląda propagacja. Czy któreś dnsy już załapały zmianę?
 7. Praktycznie współczesne skrypty dostają "kopa" na php 7.0 i wyższych. Obciążenie jest po stronie serwera niższe, bo jak zauważył Darek, skrypt krócej wykonuje się po stronie serwera. A odnośnie słów Maxa - dlatego polecam zawsze resellera pod wszystko, co ma mieć więcej niż jedną domenę, zwłaszcza jeśli trafia się WP lub joomla i separowanie tego od siebie.
 8. [oferta] blutu.pl / swhosting.pl

  Dobrze, że tu napisałeś, bo syn bawił się telefonem i musiał odczytać powiadomienie z tapatalk. Zaraz odpisuje :-)
 9. Wydobywanie bitconów na wp

  Zgadza się - przeważnie próby dotyczą kopania XMR czyli Monero. A wtyczki o których piszecie umożliwiają kopanie coinów w przeglądarce użytkownika odwiedzającego stronę.
 10. Wordpress - ciągła infekcja pomysły?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Chattr zwłaszcza podpunkt: i - uniemożliwia wykonywanie operacji na pliku (edycja, zmiana nazwy, kasowanie, tworzenie dowiązań) wszystkim użytkownikom systemu - także superużytkownikowi (root). Opcja ta może być ustawiana lub zdejmowana przez roota. Możesz poprosić admina o wykonanie takiej operacji. Dzięki temu nie ma możliwości edycji już istniejących plików.
 11. Statystyki z ip

  Może na serwerze masz awstats? Tam są takie dane. W logach http też
 12. Wordpress - ciągła infekcja pomysły?

  Spytaj obecnego dostawcę, czy może przeskanować wszystkie Twoje katalogi public_html maldetem i poproś o raport. Od biedy możesz też ustawić flagę immutable na wszystkie pliki w public_html i zdejmować ją na czas aktualizacji WP i pluginów.
 13. Moim zdaniem oddzielna baza na każdą stronę to lepsze rozwiązanie.
 14. Szukaj pod nazwą automatycznego składowania zasobów. Któraś firma ma coś takiego co nazywa się EWH elastyczny web hosting.