swits.pl

Oficjalne
 • Zawartość

  726
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Zawartość dodana przez swits.pl

 1. swits.pl

  SMS premium do obsługi platności

  Darek, zobacz cashbill
 2. News na dziś: https://www.pb.pl/r22-goni-home-pl-897993 H88 przejęło Linuxpl.com
 3. swits.pl

  Wywala bazę danych przy 1000uu/dzień?

  Mamy klientów, u których jedno wywołanie strony zużywa ponad 500MB na sam proces php. Ciężko powiedzieć czy 40MB to mało czy dużo. W każdym razie może tyle wynosić.
 4. swits.pl

  Wywala bazę danych przy 1000uu/dzień?

  Może i nie może. Wszystko zależy od konfiguracji usług. Logi ewidentnie mówiły o braku pamięci.
 5. swits.pl

  Wywala bazę danych przy 1000uu/dzień?

  Brakuje Ci pamięci na tym Vpsie.
 6. swits.pl

  nazwa przegina

  Te wyższe ceny to pewnie za wznowienie domeny, która wygasła. https://www.nazwa.pl/cennik/cennik-domen/ A konkretniej: Widoczne na dole cennika.
 7. swits.pl

  Łódź, piwko 1 marca

  Ja się piszę :-)
 8. swits.pl

  Wybór hostingu pod WooCommerce

  Dodam tylko, że w przypadku zwykłego hostingu współdzielonego, posiadamy dedykowany cache dla WooComerce. Możesz poczytać o nim: https://blog.litespeedtech.com/2017/05/24/wpw-using-lscache-with-woocommerce/
 9. swits.pl

  Domena OVH, Host w Hekko problem

  Odezwij się na PW, może uda się mi pomóc
 10. swits.pl

  Domena OVH, Host w Hekko problem

  I jak postępy @Nikonem ?
 11. swits.pl

  Domena OVH, Host w Hekko problem

  @Nikonem a zobacz tutaj: whatsmydns.net Z listy wybierz NS i zobacz, jak wygląda propagacja. Czy któreś dnsy już załapały zmianę?
 12. swits.pl

  Personal w OVH - ile strona można postawić?

  Praktycznie współczesne skrypty dostają "kopa" na php 7.0 i wyższych. Obciążenie jest po stronie serwera niższe, bo jak zauważył Darek, skrypt krócej wykonuje się po stronie serwera. A odnośnie słów Maxa - dlatego polecam zawsze resellera pod wszystko, co ma mieć więcej niż jedną domenę, zwłaszcza jeśli trafia się WP lub joomla i separowanie tego od siebie.
 13. swits.pl

  [oferta] blutu.pl / swhosting.pl

  Witajcie. Miło nam poinformować, iż właśnie zakończyliśmy przejęcie taniego hostingu z możliwością płatności smsem i przelewem - blutu.pl W tej chwili usługi świadczone są w oparciu o własną infrastrukturę, w naszym DC w Łodzi. Hosting utrzymywany jest na markowym sprzęcie Dell, ze sprzętowymi kontrolerami RAID i dyskami SAS. Najtańszy pakiet można mieć już za 1,23zł brutto miesięcznie. Dla pierwszych 5 użytkowników forum PiO kod rabatowy: blutu4pio Powyższy kod rabatowy obniża pierwszą opłatę za dowolny okres czasu - 1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy lub 12 miesięcy o 50%. Rabat dotyczy pakietów Silver, Gold oraz Premium wyłącznie przy płatności przelewem. Właścicielem marki blutu.pl jest: SW IT SOLUTIONS MACIEJ SKOWROŃSKI RADOSŁAW WĘŻYK PLAC ZWYCIĘSTWA 2 90-312 ŁÓDŹ NIP: 7282717421 REGON: 100651734 jakub@swits.pl admin@blutu.pl
 14. swits.pl

  [oferta] blutu.pl / swhosting.pl

  Dobrze, że tu napisałeś, bo syn bawił się telefonem i musiał odczytać powiadomienie z tapatalk. Zaraz odpisuje :-)
 15. swits.pl

  Wydobywanie bitconów na wp

  Zgadza się - przeważnie próby dotyczą kopania XMR czyli Monero. A wtyczki o których piszecie umożliwiają kopanie coinów w przeglądarce użytkownika odwiedzającego stronę.
 16. swits.pl

  Wordpress - ciągła infekcja pomysły?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Chattr zwłaszcza podpunkt: i - uniemożliwia wykonywanie operacji na pliku (edycja, zmiana nazwy, kasowanie, tworzenie dowiązań) wszystkim użytkownikom systemu - także superużytkownikowi (root). Opcja ta może być ustawiana lub zdejmowana przez roota. Możesz poprosić admina o wykonanie takiej operacji. Dzięki temu nie ma możliwości edycji już istniejących plików.
 17. swits.pl

  Statystyki z ip

  Może na serwerze masz awstats? Tam są takie dane. W logach http też
 18. swits.pl

  Wordpress - ciągła infekcja pomysły?

  Spytaj obecnego dostawcę, czy może przeskanować wszystkie Twoje katalogi public_html maldetem i poproś o raport. Od biedy możesz też ustawić flagę immutable na wszystkie pliki w public_html i zdejmować ją na czas aktualizacji WP i pluginów.
 19. Moim zdaniem oddzielna baza na każdą stronę to lepsze rozwiązanie.
 20. swits.pl

  Hosting www z opcją VPS na godziny/dni

  Szukaj pod nazwą automatycznego składowania zasobów. Któraś firma ma coś takiego co nazywa się EWH elastyczny web hosting.
 21. swits.pl

  Dane o uzytkowniku?

  Po mac adresie możesz próbować.
 22. swits.pl

  Pady serwerów OVH

  Dzisiaj OVH ma znowu problemy, tym razem z siecią: http://travaux.ovh.net/?do=details&id=28864&PHPSESSID=91fa21526772b0dac7ae55a8afcdc193
 23. swits.pl

  Dane o uzytkowniku?

  Pewnie będzie inny, ale nadal może identyfikować się jako taki z wirtualnej maszyny. Możesz to weryfikować i blokować taki ruch.
 24. swits.pl

  Jaki vps

  Warto jednak kliknąć na "Pełna specyfikacja" na stronie https://www.nazwa.pl/vps/#ProductTable I zwrócić uwagę na limity IO, zapisanych danych itp.