swits.pl

Oficjalne
 • Zawartość

  714
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Zawartość dodana przez swits.pl

 1. Wydobywanie bitconów na wp

  Zgadza się - przeważnie próby dotyczą kopania XMR czyli Monero. A wtyczki o których piszecie umożliwiają kopanie coinów w przeglądarce użytkownika odwiedzającego stronę.
 2. News na dziś: https://www.pb.pl/r22-goni-home-pl-897993 H88 przejęło Linuxpl.com
 3. Wordpress - ciągła infekcja pomysły?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Chattr zwłaszcza podpunkt: i - uniemożliwia wykonywanie operacji na pliku (edycja, zmiana nazwy, kasowanie, tworzenie dowiązań) wszystkim użytkownikom systemu - także superużytkownikowi (root). Opcja ta może być ustawiana lub zdejmowana przez roota. Możesz poprosić admina o wykonanie takiej operacji. Dzięki temu nie ma możliwości edycji już istniejących plików.
 4. Statystyki z ip

  Może na serwerze masz awstats? Tam są takie dane. W logach http też
 5. Wordpress - ciągła infekcja pomysły?

  Spytaj obecnego dostawcę, czy może przeskanować wszystkie Twoje katalogi public_html maldetem i poproś o raport. Od biedy możesz też ustawić flagę immutable na wszystkie pliki w public_html i zdejmować ją na czas aktualizacji WP i pluginów.
 6. Moim zdaniem oddzielna baza na każdą stronę to lepsze rozwiązanie.
 7. Hosting www z opcją VPS na godziny/dni

  Szukaj pod nazwą automatycznego składowania zasobów. Któraś firma ma coś takiego co nazywa się EWH elastyczny web hosting.
 8. Dane o uzytkowniku?

  Po mac adresie możesz próbować.
 9. Pady serwerów OVH

  Dzisiaj OVH ma znowu problemy, tym razem z siecią: http://travaux.ovh.net/?do=details&id=28864&PHPSESSID=91fa21526772b0dac7ae55a8afcdc193
 10. Dane o uzytkowniku?

  Pewnie będzie inny, ale nadal może identyfikować się jako taki z wirtualnej maszyny. Możesz to weryfikować i blokować taki ruch.
 11. Jaki vps

  Warto jednak kliknąć na "Pełna specyfikacja" na stronie https://www.nazwa.pl/vps/#ProductTable I zwrócić uwagę na limity IO, zapisanych danych itp.
 12. Dane o uzytkowniku?

  Jeśli dane IP jest podpinane do tego samego (wirtualnego)interface'u, to możesz sprawdzać jeszcze MAC adres, np. tak: nmap -p 81 --script http-methods 193.106.238.81 Zwróć uwagę na: MAC Address: 00:0C:29:D3:C1:0B (VMware) Testując kilka adresów IP możesz trafić na kilka z tym samym adresem MAC. Masz wtedy pewność, że to różne adresy IP podpinane do tego samego inteface'u maszyny wirtualnej. Port, który podasz, nie musi być otwarty.
 13. Hosting + domena w jednej firmie i dobrej cenie

  Możesz też zerknąć na ofertę biznesową: http://swits.pl/wydajny-hosting.html Niestety ale domena jest nieco droższa, bo odnowienie kosztuje u nas 62zł brutto.
 14. Jak żyć messenger od FB nie działa

  Miałem, zaczął mnie nudzić i irytować. Chyba zostałem outsiderem
 15. Jak żyć messenger od FB nie działa

  Ja tam nie mam Messengera ani Facebooka nawet już
 16. Nie wiem, czy już słyszeliście - wht zmieniło właściciela: http://www.webhostingtalk.pl/topic/57359-wht-zostalo-sprzedane-nazwapl/page-1 Temat również poruszony na wykopie: https://www.wykop.pl/link/3905319/nazwa-pl-przejmuje-ranking-firm-hostingowych-i-manipuluje-nim-na-swoja-korzysc/ Ciekawy zapis nowego regulaminu: http://www.webhostingtalk.pl/topic/41131-wht-cafe-gadka-szmatka-o-wszystkim-i-niczym/?p=491072 Wiele użytkowników, których znam od lat, poprosiło o usunięcie konta. Nie wygląda to ciekawie.
 17. Co mówi ksiądz na ślubie informatyka? ...

  Raczej shutdown -h now;)
 18. Kto W Nocy Nie Śpi... [Piszemy Od 23:00 Do 6:00]

  A pada śnieg?
 19. Staram się o prelegenturę Sprawnego

  @SzlafRock, wujek gugiel zwraca aż trzy wyniki, z czego jedno dotyczy właśnie kwestii istnienia takiego słowa
 20. Problem z sslforfree

  @Maksiulek a możesz mi podesłać screena z zarządzania strefą tej domeny? Samą domenę możesz zamazać.
 21. Problem z sslforfree

  Nie no, Let's encrypt jest niedostępne z poziomu DA, ale jak wygenerujesz sobie cert gdzieś indziej, to możesz go wkleić wszędzie. Wygląda to na problem z IPv6, bo zobacz: "addressesResolved": [ "188.116.20.9", "2a02:ee0:3::1:10" ], "addressUsed": "2a02:ee0:3::1:10" A zwłaszcza: "addressUsed": "2a02:ee0:3::1:10" @Maksiulek podeślij domenę na PM. Zerknę co tam się dzieje.
 22. Problem z sslforfree

  Zobacz np. tutaj: https://ip6.nl
 23. Problem z sslforfree

  Spróbowałbym podpytać support hekko, czy ich firewall nie blokuje połączeń od letsencrypt. A Twoja strona działa poprawnie po IPv6?
 24. Problem z sslforfree

  To VPS, dedyk, hosting współdzielony?