swits.pl

Oficjalne
 • Zawartość

  722
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Wszystko napisane przez swits.pl

 1. nazwa przegina

  Te wyższe ceny to pewnie za wznowienie domeny, która wygasła. https://www.nazwa.pl/cennik/cennik-domen/ A konkretniej: Widoczne na dole cennika.
 2. Łódź, piwko 1 marca

  Ja się piszę :-)
 3. News na dziś: https://www.pb.pl/r22-goni-home-pl-897993 H88 przejęło Linuxpl.com
 4. Wybór hostingu pod WooCommerce

  Dodam tylko, że w przypadku zwykłego hostingu współdzielonego, posiadamy dedykowany cache dla WooComerce. Możesz poczytać o nim: https://blog.litespeedtech.com/2017/05/24/wpw-using-lscache-with-woocommerce/
 5. Domena OVH, Host w Hekko problem

  Odezwij się na PW, może uda się mi pomóc
 6. Domena OVH, Host w Hekko problem

  I jak postępy @Nikonem ?
 7. Domena OVH, Host w Hekko problem

  @Nikonem a zobacz tutaj: whatsmydns.net Z listy wybierz NS i zobacz, jak wygląda propagacja. Czy któreś dnsy już załapały zmianę?
 8. Praktycznie współczesne skrypty dostają "kopa" na php 7.0 i wyższych. Obciążenie jest po stronie serwera niższe, bo jak zauważył Darek, skrypt krócej wykonuje się po stronie serwera. A odnośnie słów Maxa - dlatego polecam zawsze resellera pod wszystko, co ma mieć więcej niż jedną domenę, zwłaszcza jeśli trafia się WP lub joomla i separowanie tego od siebie.
 9. [oferta] blutu.pl / swhosting.pl

  Witajcie. Miło nam poinformować, iż właśnie zakończyliśmy przejęcie taniego hostingu z możliwością płatności smsem i przelewem - blutu.pl W tej chwili usługi świadczone są w oparciu o własną infrastrukturę, w naszym DC w Łodzi. Hosting utrzymywany jest na markowym sprzęcie Dell, ze sprzętowymi kontrolerami RAID i dyskami SAS. Najtańszy pakiet można mieć już za 1,23zł brutto miesięcznie. Dla pierwszych 5 użytkowników forum PiO kod rabatowy: blutu4pio Powyższy kod rabatowy obniża pierwszą opłatę za dowolny okres czasu - 1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy lub 12 miesięcy o 50%. Rabat dotyczy pakietów Silver, Gold oraz Premium wyłącznie przy płatności przelewem. Właścicielem marki blutu.pl jest: SW IT SOLUTIONS MACIEJ SKOWROŃSKI RADOSŁAW WĘŻYK PLAC ZWYCIĘSTWA 2 90-312 ŁÓDŹ NIP: 7282717421 REGON: 100651734 jakub@swits.pl admin@blutu.pl
 10. [oferta] blutu.pl / swhosting.pl

  Dobrze, że tu napisałeś, bo syn bawił się telefonem i musiał odczytać powiadomienie z tapatalk. Zaraz odpisuje :-)
 11. Wydobywanie bitconów na wp

  Zgadza się - przeważnie próby dotyczą kopania XMR czyli Monero. A wtyczki o których piszecie umożliwiają kopanie coinów w przeglądarce użytkownika odwiedzającego stronę.
 12. Wordpress - ciągła infekcja pomysły?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Chattr zwłaszcza podpunkt: i - uniemożliwia wykonywanie operacji na pliku (edycja, zmiana nazwy, kasowanie, tworzenie dowiązań) wszystkim użytkownikom systemu - także superużytkownikowi (root). Opcja ta może być ustawiana lub zdejmowana przez roota. Możesz poprosić admina o wykonanie takiej operacji. Dzięki temu nie ma możliwości edycji już istniejących plików.
 13. Statystyki z ip

  Może na serwerze masz awstats? Tam są takie dane. W logach http też
 14. Wordpress - ciągła infekcja pomysły?

  Spytaj obecnego dostawcę, czy może przeskanować wszystkie Twoje katalogi public_html maldetem i poproś o raport. Od biedy możesz też ustawić flagę immutable na wszystkie pliki w public_html i zdejmować ją na czas aktualizacji WP i pluginów.
 15. Moim zdaniem oddzielna baza na każdą stronę to lepsze rozwiązanie.
 16. Szukaj pod nazwą automatycznego składowania zasobów. Któraś firma ma coś takiego co nazywa się EWH elastyczny web hosting.
 17. Dane o uzytkowniku?

  Po mac adresie możesz próbować.
 18. Pady serwerów OVH

  Dzisiaj OVH ma znowu problemy, tym razem z siecią: http://travaux.ovh.net/?do=details&id=28864&PHPSESSID=91fa21526772b0dac7ae55a8afcdc193
 19. Dane o uzytkowniku?

  Pewnie będzie inny, ale nadal może identyfikować się jako taki z wirtualnej maszyny. Możesz to weryfikować i blokować taki ruch.
 20. Jaki vps

  Warto jednak kliknąć na "Pełna specyfikacja" na stronie https://www.nazwa.pl/vps/#ProductTable I zwrócić uwagę na limity IO, zapisanych danych itp.
 21. Dane o uzytkowniku?

  Jeśli dane IP jest podpinane do tego samego (wirtualnego)interface'u, to możesz sprawdzać jeszcze MAC adres, np. tak: nmap -p 81 --script http-methods 193.106.238.81 Zwróć uwagę na: MAC Address: 00:0C:29:D3:C1:0B (VMware) Testując kilka adresów IP możesz trafić na kilka z tym samym adresem MAC. Masz wtedy pewność, że to różne adresy IP podpinane do tego samego inteface'u maszyny wirtualnej. Port, który podasz, nie musi być otwarty.
 22. Hosting + domena w jednej firmie i dobrej cenie

  Możesz też zerknąć na ofertę biznesową: http://swits.pl/wydajny-hosting.html Niestety ale domena jest nieco droższa, bo odnowienie kosztuje u nas 62zł brutto.
 23. Jak żyć messenger od FB nie działa

  Miałem, zaczął mnie nudzić i irytować. Chyba zostałem outsiderem
 24. Jak żyć messenger od FB nie działa

  Ja tam nie mam Messengera ani Facebooka nawet już