; Jump to content

GregKrk

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by GregKrk


 1. Mion - dzięki za czujność. Ten css to jakaś pozostałość po poprzedniej wersji strony, sprawdzę to. Co do przycisków to nie mogę zreprodukować, u mnie wczytują się ok (2 różne urządzenia, wyłączony cache przeglądarki).

   

  Ogólnie ta stronka ofertowa (pod główną domeną) stoi na zwykłym hostingu (sama aplikacja do monitoringu ma osobną infrastrukturę) i niestety miewałem tam już problemy więc będę musiał coś z tym zrobić. Tym niemniej na samą aplikacje monitorującą nie ma to żadnego przełożenia.

   

  kpimarketing - dzięki za info. Używam zewnętrznego providera do wysyłki maili więc to cenna informacja. Gdyby inni nowo rejestrujący się też mieli ten problem to będę wdzięczny za powiadomienie.


 2. Cześć wszystkim forumowiczom :)

   

  Mam przyjemność przedstawić swój projekt dotyczący monitoringu pozycji.

   

  Strona projektu:

  monitlabs.com

   

  Projekt jest już w pełni funkcjonalny i działa choć jest jeszcze w bardzo wczesnej fazie. Na tym etapie najbardziej zależy mi na zebraniu pierwszych użytkowników i opinii o produkcie. Dlatego dla wszystkich forumowiczów oferuję pakiet Hobby (50 fraz, codzienne sprawdzanie pozycji) na 1 rok za darmo. W zamian oczekuję, że po pewnym czasie przekażecie mi swoje odczucia na temat tego co się Wam podoba, czego brakuje itd.

   

  Warunki promocji:

  • Jeśli nie posiadasz konta na PiO możesz skorzystać z darmowego roku na monitoring 10 fraz.

  • Jeśli posiadasz konto na PiO (musi być zarejestrowane przed datą utworzenia niniejszego wątku) możesz skorzystać z darmowego roku na monitoring 50 fraz.

  • Frazy monitorowane są tak długo jak długo użytkownik pozostaje aktywny (czyli loguje się min. raz na 7 dni). W razie przerwy dłuższej niż 7 dni monitoring fraz zostanie wstrzymany aż do następnego logowania.

  • Korzystający z promocji powinni posiadać szczerą chęć podzielenia się uwagami na temat narzędzia (priv lub forum – jak kto woli) :)

    

  Jak skorzystać z promocji:

  1. Zarejestruj się korzystając z linku: https://user.monitlabs.com/#!register/PiO_DarmowyRok

  2. Jeśli posiadasz konto na PiO napisz w tym wątku (lepiej nie na priv bo forumowa skrzynka szybko się zapycha) pierwsze dwie litery maila na którego założyłeś konto na MonitLabs oraz datę rejestracji (na MonitLabs, nie na PiO). Na następny dzień roboczy wielkość pakietu będzie zwiększona do 50 fraz. W razie czego spokojnie można się przypomnieć.

   

   

  Gdyby ktoś teraz lub później chciał potestować na większym pakiecie to proszę się zgłaszać na priv (najlepiej przez formularz kontaktowy w aplikacji lub na office@monitlabs.com bo forumowa skrzynka szybko się zapycha).

   

  Co oferuje narzędzie:

  • Pozycje monitorowane codziennie

  • Monitoring pozycji w Google/Bing/Yahoo

  • Monitoring pozycji w Google Maps

  • Monitoring z desktop lub mobile

  • Możliwość monitorowania z konkretnych lokalizacji

  • Śledzenie wszystkich domen i podstron w TOP100 → możliwość podejrzenia historii dla dowolnej domeny i dowolnej podstrony z TOP100. Dotyczy wszystkich domen i wszystkich podstron z TOP100, nie tylko naszej strony.

  • Widok Landing Pages pokazujący ile fraz mamy w poszczególnych TOPach oraz dla ilu fraz rankują poszczególne podstrony. Widok ten jest dostępny zarówno dla naszej strony jak i każdej innej z TOP100

  • Dane dotyczące poszczególnych fraz: liczba wyszukiwań, współczynnik zmienności (fluktuacja rankingu na danej frazie), rotacja domen w poszczególnych zasięgach (TOP10, TOP20 i TOP100)

  • Główny dashboard z podstawowymi wskaźnikami (widoczność w TOP10, dystrybucja fraz, zyski i straty) dostępny dla naszej domeny oraz dla każdej innej z TOP100

  • Panel pokazujący wszystkich nowych graczy w poszczególnych zasięgach (TOP10, TOP20, TOP100)

  • Nieograniczona historia pozycji dla naszej strony (dla pozostałych domen z Top100 w przyszłości wprowadzę ograniczenie trzymanej historii ale jeszcze nie wiem jak duże)

  • Inteligentne alerty – narzędzie uczy się jak pozycje naszej strony zmieniają się dla każdej frazy i wysyła powiadomienie na email tylko kiedy odnotujemy nietypowy/duży (w kontekście danej frazy i domeny) spadek.

  • Subkonta

  • Comiesięczne wysyłanie raportów pdf z pozycjami

  • White Label za dodatkową opłatą

   

   

  Na razie nie robię żadnych ograniczeń co do maksymalnej liczby osób objętych promocją ale zastrzegam sobie, że po pewnym czasie mogę ją zamknąć. W takim wypadku poinformuję o tym w tym wątku.

   

  Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie, sugestie i co tylko będziecie chcieli pisać :)

  Grzesiek

   

  Dane firmy:

  MonitLabs Grzegorz Czapik

  Na Błonie 13b/46

  30-147, Kraków

  NIP: 6772319213

  office@monitlabs.com

   

  Gdyby ktoś chciał zakupić większy pakiet proszę się wcześniej zgłosić przez formularz kontaktowy i powołać na ten wątek. Przygotuję specjalną ofertę.

   

  Faktury będą od firmy FastSpring Limited. Kwoty z cenniku będą przeliczane na złotówki (przy płatności, na okienku tuż przed potwierdzeniem trzeba wybrać Polskę). Jeśli ktoś jest płatnikiem VAT UE może podać swój NIP UE i wtedy do kwoty faktury nie zostanie doliczony VAT (import usług).

  • Thanks 1

 3. To ja się dopisuje na ten bonus startowy,chciałbym porównać dostępne wtyczki precli WP z Twoją autorską.

  Na testy i bonus startowy oczywiście zapraszam, tylko mała poprawka - mój system to nie wtyczka do WP. Obsługuje bazę składającą się z precli na trzech skryptach (w celu większej różnorodności):

  - WP

  - Drupal

  - PyroCMS


 4. Wszyscy powyżej zdążyli, jest komplet. Pozostali zainteresowani dalej mogą się zgłaszać, ale już bez przesyłania projektów. Każdy użytkownik, który się zgłosi w tym temacie (i ma konto na PIO założone przed datą założenia tego topicu) dostanie bonus startowy już podczas otwartych testów i będzie mógł dodawać projekty bezpośredno przez panel.


 5. Witam wszystkich,

  W najbliższych dniach zamierzam uruchomić otwarte testy autorskiego systemu. W swojej bazowej formie jest to dodawarka do prywatnej bazy precli, jednak po testach wersji bazowej otwierane/dodawane będą kolejne funkcjonalności systemu. Zanim jednak w ogóle rozpocznę otwarte testy potrzebuję kilku projektów do, nazwijmy to, "testów wersji alfa".

  Parametry bazy precli

  - na dzień dzisiejszy w bazie jest 100 precli

  - trzy skrypty: WP (aktualnie 35), Drupal (aktualnie 45), PyroCMS (aktualnie 20)

  - wszystkie na domenach pl, bez subdomen, różne ip w różnych klasach, domeny świeże, niedługo zaczną być stopniowo linkowane

  Pierwszych 10 projektów (nie osób ) zgłoszonych w tym temacie zostanie zrealizowanych za free. Każdy projekt poleci do 25 precli losowanych z pełnej bazy. Wszystkich chętnych proszę o przesłanie mi projektów na:

  gczapik wiadomo_jaki_znak gmail.com

  Tych, którzy wyślą mi jakieś projekty proszę o wpis w temacie wraz z liczbą wysłanych projektów, żeby pozostali czytający wiedzieli czy są jeszcze wolne miejsca. Jeśli kilka osób wyśle w tym samym czasie to bez obaw, najwyżej zrealizuję trochę więcej niż 10.

  Wymagania odnośnie projektów to:

  - Tekst synonimizowany (z synonimami min. 4500 zzs, wynikowe min. 2000 zzs)

  - max 2 linki w treści

  - bez treści erotycznych, niezgodnych z prawem lub innego spamu

  Zapraszam do wysyłania projektów:)

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy