Jump to content

DGK Group

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by DGK Group

 1. Sprzedam strony zapleczowe w tematyce finanse, budownictwo, imprezy okolicznościowe, sylwester. Strony są zrobione na darmowych szablonach, każda strona posiada unikalne 1000+ znakowe teksty. Nie są to teksty z synonimizatorów. Każdy jest pisany od podstaw. Jakość tekstów bardzo dobra. Ceny: Strona 5zł + 2 zł za każdą podtronę(tekst 1000 znaków). np. Strona z 10 podstronami to koszt 5zł + 10X2zł = 25zł. Dobre linkowanie wewnętrzne, proste podpięcie systemów linkujących ew. swli. Możliwość zrobienia tagów itp. (dodatkowy koszt). Łącznie sztuk posiadam ponad 200. Zapraszam do kontaktu. P
 2. Sprzedam strony zapleczowe w tematyce finanse, budownictwo, imprezy okolicznościowe, sylwester. Strony są zrobione na darmowych szablonach, każda strona posiada unikalne 1000+ znakowe teksty. Nie są to teksty z synonimizatorów. Każdy jest pisany od podstaw. Jakość tekstów bardzo dobra. Ceny: Strona 5zł + 2 zł za każdą podtronę(tekst 1000 znaków). np. Strona z 10 podstronami to koszt 5zł + 10X2zł = 25zł. Dobre linkowanie wewnętrzne, proste podpięcie systemów linkujących ew. swli. Możliwość zrobienia tagów itp. (dodatkowy koszt). Łącznie sztuk posiadam ponad 200. Zapraszam do kontaktu. P
 3. Zlecę kompleksowe działa SEO dla nowo powstającego portalu internetowego. Co wchodzi w skład takich działań chyba nie muszę wyjasniać. Czekam na kontakt wyłącznie od osób/firm z Łodzi bądź Warszawy. Wymagam również możliwości osobistego spotkania. mail: aplikuj2013pl@gmail.com ew. PW. Pozdrawiam.
 4. Wykonam kodowanie szablonów .psd do HTML/CSS/JS. Po zakodowaniu strony wyświetlają się poprawnie we wszystkich popularnych przeglądarkach a kod zgodny jest z przyjętymi zasadami. Czas wykonania już od kilku godzin ! Ceny od 150zł. Zapraszam do kontaktu i życzę miłego dnia.
 5. Wykonam kodowanie szablonów do HTML/CSS. Proste szablony już od 130zł. Gwarantuję szybki czas wykonania oraz wysoką jakość kodu. Osoby zainteresowane zapraszam ba priv bądź mail: kontakt@aplikuj.eu Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 6. Pozyskam wartościowe linki dla Twojej witryny. Bądź stworzę zaplecze skierowane specjalnie dla niej(tematyczne/nietematyczne w zależności od potrzeby). Na zlecenia czekam na priv bądź mail: info@diamentowybiznes.pl
 7. Wykonam kodowanie szablonów .psd do html/css/js + ew. wdrożenia pod różne cms-y. Gwarantuje szybki czas wykonania, bardzo dobrą jakość kodu oraz przystępną cenę. Osoby zainteresowane zapraszam na priv bądź mail: info@diamentowybiznes.pl
 8. No chyba mi nie powiesz, że programista w Łodzi zarabia tyle co w Warszawie Więc miasto gra stosunkowo dużą rolę.
 9. Wynajmnę na okres 6 bądź 12 miesięcy stronę generującą dochód rzędu 300zł netto/miesiąc. W umowie gwarantuje wyżej wymieniony dochód przez cały okres trwania umowy. Kwota wynajmu 1000zł brutto na 6 miesięcy, na rok kwota najmu wynosi 1800zł. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy. mail: kontakt@diamentowybiznes.pl tel. 516-273-652 Pozdrawiam.
 10. Wynajmnę na okres 12 miesięcy stronę generującą dochód nie mniej niż 300zł netto/miesiąc. W umowie gwarantuje wyżej wymieniony dochód przez cały okres trwania umowy. Jak nie trudno policzyć zysk dla osoby wynajmującej to 2000zł. Kwota wynajmu 1600zł na rok. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na PW bądź mail. mail: kontakt@diamentowybiznes.pl tel. 516-273-652 Pozdrawiam.
 11. Kupię strony internetowe tematyka: finanse/konta/kredyty/ubezpieczenia i pochodne. Propozycje proszę składać na mail bądź PW wraz z danymi odnośnie ruchu, jego źródła itp. mail: kontakt@diamentowybiznes.pl Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.
 12. Kupię strony internetowe tematyka: finanse/konta/kredyty/ubezpieczenia i pochodne z ruchem. Propozycje proszę składać na mail bądź PW wraz z danymi odnośnie ruchu, jego źródła itp. mail: kontakt@diamentowybiznes.pl Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.
 13. Kupię strony internetowe tematyka: finanse/konta/kredyty/ubezpieczenia i pochodne z ruchem. Propozycje proszę składać na mail bądź PW wraz z danymi odnośnie ruchu, jego źródła itp. mail: kontakt@diamentowybiznes.pl Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.
 14. Podejme współpracę z osobą posiadającą konto w programie partnerskim 'mbank.net.pl' lub taką, która ma chęć je założyć i zarobić na tej współpracy. Po krótce: aktualnie mBank za założenie konta płaci 65zł(za podpisaną umowę) + 20zł za saldo dzienne. Posiadam dużą bazę osób, które są gotowe do założenia ekonta w mBanku. Kwestię podziału prowizji dogadamy już prywatnie. O kontakt proszę tylko osoby konkretne, nie mam czasu na pogawędni mailowe. mail: kontakt@diamentowybiznes.pl Preferuję kontakt telefoniczny(nr. podam poprzez mail). Jeśli komuś nasunie się na myśl "Przecież sam możesz zal
 15. Powiem szczerze, że nie myślałem o web.2.0 we względu na dużą ilość czasu jaką musiałbym poświęcić(tak mi się przynajmniej wydaje). Sam w sobie pomysł myślę, że dobry i do przemyślenia, dzięki.
 16. O moje wakacje nie musicie się martwić Podana kwota jest tylko przykładem i nie należy brać jej sobie jakoś mocno do serca. Jeśli ktoś ma wartą uwagi opinię w temacie to zapraszam do rozmowy.
 17. OK a jakiś konkret? Kupuję skrypt x stawiam y stron? Jakie macie podejście do zadbanych, zamkniętych precelków?
 18. Witam, załóżmy sytuację, że macie wolne 10.000 zł i chcecie je zainwestować w dobre, jakościowe zaplecze. Jak ono by wyglądało? W co warto teraz inwestować(jaka forma zaplecza)? A w co już nie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy