dziki_rysio_997

Forumowicze
 • Zawartość

  875
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana dziki_rysio_997 w dniu 2 Kwiecień 2016

Użytkownicy przyznają dziki_rysio_997 punkty reputacji!

Reputacja

340 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.nanomedia.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnie wizyty

9560 wyświetleń profilu
 1. CLUSTERIC Link Auditor – narzędzie do audytu linków i nie tylko.

  @whiner Umknął mi Twój post. A to nie jest ta opcja? @mackoo O raporty PDF Użytkownicy pytali już od dawna, ale wreszcie możemy powiedzieć, że jesteśmy na dobrej drodze. Jak dobrze pójdzie to pierwsza wersja raportów PDF będzie za kilka dni.
 2. CLUSTERIC Link Auditor – narzędzie do audytu linków i nie tylko.

  Webinar już za nami, dziękujemy wszystkim Uczestnikom! Zapraszamy do oglądania zapisu prezentacji (w opisie filmu na YT macie klikalny spis treści i link do artykułu, który uzupełnia tematykę webinaru):
 3. CLUSTERIC Link Auditor – narzędzie do audytu linków i nie tylko.

  Serdecznie zapraszamy na webinar "Clusteric - link prospecting", w czasie którego opowiemy o tym, w jaki sposób selekcjonować najlepsze miejsca do prowadzenia działań marketingowych. Nasze wirtualne spotkanie odbędzie się już w najbliższy piątek (12. stycznia) o 13:00. Proszę odwiedź poniższy link, by zarezerwować miejsce na prezentacji: https://events.genndi.com/register/169105139238470425/2917bec782 Planujemy również nagranie prezentacji i udostępnienie jej Użytkownikom.
 4. CLUSTERIC Link Auditor – narzędzie do audytu linków i nie tylko.

  Używasz Clusteric Auditora na ekranie o dużej rozdzielczości (Windows)? Od teraz możesz włączyć skalowanie interfejsu, by poprawić jego czytelność. Zastosowanie opcji wymaga ponownego uruchomienia programu.
 5. CLUSTERIC Link Auditor – narzędzie do audytu linków i nie tylko.

  Dzięki za wrzucenie, ubiegłeś nas. Cieszymy się, że ruszyliśmy z webinarami - mamy nadzieję, że uzupełnią braki w naszych materiałach szkoleniowych. Pierwszy "testowy" nie był w zasadzie promowany poza naszą bazą Użytkowników, był też dość "ciężki", bo to przegląd większości trybów analizy, co bardzo trudno zmieścić w kilkudziesięciu minutach. Kolejne webinary mamy nadzieję skierować do szerszej publiczności. Następny w kolejności jest temat "link prospectingu" - prawdopodobnie już 12. stycznia.
 6. CLUSTERIC Link Auditor – narzędzie do audytu linków i nie tylko.

  Jak być może część z Was już wie... mamy promocję na Black Friday/Cyber Monday. Tak duże zniżki zdarzają się raz w roku. Zapraszamy Was do korzystania. Jeśli macie już naszą aplikację, w skrzynce mailowej powinny czekać na was informacje o promocji na przedłużenia dostępów do danych premium i aktualizacji (nie ma? -> proszę napiszcie do mnie).
 7. CLUSTERIC Link Auditor – narzędzie do audytu linków i nie tylko.

  Drodzy Użytkownicy i Zainteresowani, Miło nam poinformować, że po długich przygotowaniach... mamy wersję narzędzia dla macOS! Jest ona już dostępna w wersji BETA - mamy nadzieję, że bez wielu bugów. System licencji pozostaje bez zmian, więc jeśli tylko macie aktywny dostęp do aktualizacji, możecie rozpocząć pracę na macOS już teraz. Link do pobrania instalatora i więcej na ten temat. Od teraz nasza uwaga skupia się na dalszych pracach rozwojowych.
 8. CLUSTERIC Link Auditor – narzędzie do audytu linków i nie tylko.

  Sprawdziłem przed chwilą wersję z SMS - zadziałała mi poprawnie, więc zaraz dopytam na PW o szczegóły i spróbujemy to wyjaśnić.
 9. CLUSTERIC Link Auditor – narzędzie do audytu linków i nie tylko.

  Generalnie autoryzacja CSA (jak rozumiem do API Search Console) nie ma związku z pobieraniem linków/domen. Tzn. pobieranie linków nie jest wystawione w oficjalnym API SC, program robi to logując się na konto i parsując zawartość panelu. Jaki sposób autoryzacji dwuetapowej masz włączony? SMS/Google Authenticator czy proste potwierdzenie (bez żadnego kodu) z telefonu? Obecnie obsługujemy dwie pierwsze metody.
 10. CLUSTERIC Link Auditor – narzędzie do audytu linków i nie tylko.

  Mała odmiana od tego, czemu poświęcamy ostatnio najwięcej uwagi (tryb analizy onsite) - dodaliśmy klasyfikator anchorów. Mamy nadzieję, że ułatwi przeprowadzenie audytu profilu linków - zwłaszcza tym "dokładnym".
 11. CLUSTERIC Link Auditor – narzędzie do audytu linków i nie tylko.

  Idziemy dalej z analizą słów kluczowych. Ostatnio pracowaliśmy nad pobieraniem sugestii słów z naszego API. Staramy się również podawać nasze oszacowanie dopasowania zwracanych słów. Dodaliśmy również opcję pobierania danych dotyczących liczby wyszukań. Na pewno musimy jeszcze powiększyć naszą bazę słów, ale myślę, że i tak jest to już spory krok do przodu. Zapraszamy do korzystania!
 12. CLUSTERIC Link Auditor – narzędzie do audytu linków i nie tylko.

  Rozwijamy tryb analizy trudności słów kluczowych. Teraz możecie przeglądać ich większą liczbę i wybierać najlepsze. W przyszłości chcemy też wprowadzić oszacowania liczby wyszukań i sugestie słów kluczowych. P.S. W piątek jesteśmy na SEMKrk #4 - jeśli ktoś z Was się wybiera, zapraszamy do spotkania.
 13. CLUSTERIC Link Auditor – narzędzie do audytu linków i nie tylko.

  Dołączamy jeszcze narzędzie, o które prosiliście już jakiś czas temu: Eksport analityki wyszukań do XLS - dla wszystkich domen na koncie Search Console.
 14. Odnosisz się do cennika "zwykłego" API. Niektóre aplikacje korzystają z integracji OpenApps (nasz Search Auditor też). To działa w ten sposób, że autoryzujesz dostęp takiej aplikacji i dostajesz token, który możesz w niej podać w konfiguracji. Jak się nie mylę to OpenApps możesz używać od najniższego pakietu Ahrefs/MJ. Natomiast w Twoim przypadku to jeśli masz np. dostęp do Majestica, to chyba niczego więcej nie potrzebujesz ponad sprawdzenie tego z poziomu przeglądarki?
 15. CLUSTERIC Link Auditor – narzędzie do audytu linków i nie tylko.

  Chcemy Wam dać jak najbardziej kompletne narzędzie, więc przydałby się tryb do analizy onsite! Od dzisiaj dostępna jest pierwsza wersja tego trybu. Bardzo prosta i okrojona - czekamy na wasze zdanie odnośnie tego, co jest Wam potrzebne w tym trybie (zwłaszcza jeśli chodzi o warstwę "abstrakcji", to znaczy raporty i wnioski). W oknie nowego trybu znajdziecie odnośnik do ankiety - zapraszamy do wypełnienia. P.S. Jeśli nie macie jeszcze apki, korzystajcie z promocji na Cyber Monday - póki jeszcze jest aktywna. Odnośnik w stopce.