dziki_rysio_997

Forumowicze
 • Zawartość

  870
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

dziki_rysio_997 wygrał w ostatnim dniu 2 Kwiecień 2016

dziki_rysio_997 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

332 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.nanomedia.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

9469 wyświetleń profilu
 1. CLUSTERIC Link Auditor – narzędzie do audytu linków i nie tylko.

  Jak być może część z Was już wie... mamy promocję na Black Friday/Cyber Monday. Tak duże zniżki zdarzają się raz w roku. Zapraszamy Was do korzystania. Jeśli macie już naszą aplikację, w skrzynce mailowej powinny czekać na was informacje o promocji na przedłużenia dostępów do danych premium i aktualizacji (nie ma? -> proszę napiszcie do mnie).
 2. CLUSTERIC Link Auditor – narzędzie do audytu linków i nie tylko.

  Drodzy Użytkownicy i Zainteresowani, Miło nam poinformować, że po długich przygotowaniach... mamy wersję narzędzia dla macOS! Jest ona już dostępna w wersji BETA - mamy nadzieję, że bez wielu bugów. System licencji pozostaje bez zmian, więc jeśli tylko macie aktywny dostęp do aktualizacji, możecie rozpocząć pracę na macOS już teraz. Link do pobrania instalatora i więcej na ten temat. Od teraz nasza uwaga skupia się na dalszych pracach rozwojowych.
 3. CLUSTERIC Link Auditor – narzędzie do audytu linków i nie tylko.

  Sprawdziłem przed chwilą wersję z SMS - zadziałała mi poprawnie, więc zaraz dopytam na PW o szczegóły i spróbujemy to wyjaśnić.
 4. CLUSTERIC Link Auditor – narzędzie do audytu linków i nie tylko.

  Generalnie autoryzacja CSA (jak rozumiem do API Search Console) nie ma związku z pobieraniem linków/domen. Tzn. pobieranie linków nie jest wystawione w oficjalnym API SC, program robi to logując się na konto i parsując zawartość panelu. Jaki sposób autoryzacji dwuetapowej masz włączony? SMS/Google Authenticator czy proste potwierdzenie (bez żadnego kodu) z telefonu? Obecnie obsługujemy dwie pierwsze metody.
 5. CLUSTERIC Link Auditor – narzędzie do audytu linków i nie tylko.

  Mała odmiana od tego, czemu poświęcamy ostatnio najwięcej uwagi (tryb analizy onsite) - dodaliśmy klasyfikator anchorów. Mamy nadzieję, że ułatwi przeprowadzenie audytu profilu linków - zwłaszcza tym "dokładnym".
 6. CLUSTERIC Link Auditor – narzędzie do audytu linków i nie tylko.

  Idziemy dalej z analizą słów kluczowych. Ostatnio pracowaliśmy nad pobieraniem sugestii słów z naszego API. Staramy się również podawać nasze oszacowanie dopasowania zwracanych słów. Dodaliśmy również opcję pobierania danych dotyczących liczby wyszukań. Na pewno musimy jeszcze powiększyć naszą bazę słów, ale myślę, że i tak jest to już spory krok do przodu. Zapraszamy do korzystania!
 7. CLUSTERIC Link Auditor – narzędzie do audytu linków i nie tylko.

  Rozwijamy tryb analizy trudności słów kluczowych. Teraz możecie przeglądać ich większą liczbę i wybierać najlepsze. W przyszłości chcemy też wprowadzić oszacowania liczby wyszukań i sugestie słów kluczowych. P.S. W piątek jesteśmy na SEMKrk #4 - jeśli ktoś z Was się wybiera, zapraszamy do spotkania.
 8. CLUSTERIC Link Auditor – narzędzie do audytu linków i nie tylko.

  Dołączamy jeszcze narzędzie, o które prosiliście już jakiś czas temu: Eksport analityki wyszukań do XLS - dla wszystkich domen na koncie Search Console.
 9. Odnosisz się do cennika "zwykłego" API. Niektóre aplikacje korzystają z integracji OpenApps (nasz Search Auditor też). To działa w ten sposób, że autoryzujesz dostęp takiej aplikacji i dostajesz token, który możesz w niej podać w konfiguracji. Jak się nie mylę to OpenApps możesz używać od najniższego pakietu Ahrefs/MJ. Natomiast w Twoim przypadku to jeśli masz np. dostęp do Majestica, to chyba niczego więcej nie potrzebujesz ponad sprawdzenie tego z poziomu przeglądarki?
 10. CLUSTERIC Link Auditor – narzędzie do audytu linków i nie tylko.

  Chcemy Wam dać jak najbardziej kompletne narzędzie, więc przydałby się tryb do analizy onsite! Od dzisiaj dostępna jest pierwsza wersja tego trybu. Bardzo prosta i okrojona - czekamy na wasze zdanie odnośnie tego, co jest Wam potrzebne w tym trybie (zwłaszcza jeśli chodzi o warstwę "abstrakcji", to znaczy raporty i wnioski). W oknie nowego trybu znajdziecie odnośnik do ankiety - zapraszamy do wypełnienia. P.S. Jeśli nie macie jeszcze apki, korzystajcie z promocji na Cyber Monday - póki jeszcze jest aktywna. Odnośnik w stopce.
 11. Black Friday i Cyber Monday 2016 konkretne oferty

  Do synonimizatora Synoglota w wersji polskiej dokładamy wersję angielską za darmo! Zestaw Synoglota PL + Synoglota EN, który był do nabycia 97 zł można teraz mieć za 59 zł, czyli w cenie jednej wersji. http://nanomedia.pl/sklep/?3,synoglota-zestaw-pl-eng Oferta ważna do 30.11.2016. Jeśli macie pytania, zapraszam do kontaktu: bok@nanomedia.pl lub PW Fakturę (bez VAT) otrzymacie od: NanoMedia Damian Kiełbasa NIP: 9222828810 Łapiguz 10 22-400 Zamość
 12. Black Friday i Cyber Monday 2016 konkretne oferty

  NIE KUPUJCIE PROGRAMU SEARCH AUDITOR! ...dzisiaj. O północy kupicie go ze zniżką, jaka nie zdarza się często. http://clusteric.com/pl/search-auditor-znizka-na-cyber-monday-2016/ Zniżki obowiązują od północy z czwartku na piątek do 30.11. Promocja obejmuje wszystkie wersje, promocyjne ceny są następujące: Wersja AGENCJA za 1029 zł 515 zł. Wersja AUDYTOR za 659 zł 329 zł. Wersja WŁASNY BIZNES za 359 zł 179 zł. Jeśli macie pytania, zachęcamy do kontaktu, najlepiej: - przez chat na naszej stronie - mailowo (contact@clusteric.com) Po zakupie otrzymacie fakturę bez VAT wystawioną przez: NanoMedia Damian Kiełbasa NIP: 9222828810 Łapiguz 10 22-400 Zamość
 13. CLUSTERIC Link Auditor – narzędzie do audytu linków i nie tylko.

  Od teraz można pobierać parametry Majestica w programie dzięki OpenApps! Dzięki temu wystarczy najniższa subskrypcja (Silver), a nie Platinum jak to jest w przypadku "zwykłego" API Majestica. Parametry te przydadzą się przede wszystkim w trybie oceny trudności słowa kluczowego (wkrótce chcemy zrobić wariant "bulk" dla listy słów kluczowych) i do przesiewu wygasłych domen.
 14. CLUSTERIC Link Auditor – narzędzie do audytu linków i nie tylko.

  Aby zaoszczędzić Wasz czas przy generowaniu raportów, dodaliśmy opcję automatycznego dopisywania wyjaśnień formuł przy eksporcie XLS. Dzięki temu można szybciej przygotować zrozumiałe dla klienta zestawienie.
 15. Działalność gospodarcza w Polsce

  Szanuję pracę rolników natomiast odnoszę wrażenie, że w UE to jest postawione na głowie i nadmiernie uregulowane. Dla mnie sprawa jest prosta: jeśli żywność musi kosztować 2X, bo inaczej produkcja jest nieopłacalna, to niech kosztuje 2X, a nie X + X płacone niejawnie w formie dofinansowań, ulg i innych przywilejów (+ jeszcze coś dla urzędników, którzy są po drodze). Moim zdaniem rolnik powinien być traktowany jak każdy inny przedsiębiorca.