Jump to content

SeoPilot.pl

Forumowicze
 • Content Count

  406
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.seopilot.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

4,112 profile views
 1. @kris_set @Dralik Opłata abonamentowa jest pobierana tylko i wyłącznie w wypadku nieaktywnych kont, prosimy zrozumieć, że użytkownik, który nie korzysta od dłuższego czasu z Systemu Seopilot i nie usuwa konta, czyli takie konto zostaje porzucone przez użytkownika, generuje regularnie wydatki z tytułu utrzymywania danych klienta i jego projektów na serwerach firmy Seopilot Ltd i także platforma SeoPilot dostarcza szereg bezpłatnych instrumentów i funkcji (bezpłatny monitoring pozycji słów kluczowych w wyszukiwarkach, analiza i rekomendacje na temat optymalizacji, samodzielny audyt SEO czyli Checklista SEO, analiza konkurencji, instrumenty ułatwiające dobór relewantnych słów kluczowych i ogłoszeń reklamowych AdWords), których dostarczanie i obsługa jest dla nas kosztem. Więc jeśli użytkownik SeoPilota zdecydował, że nie będzie więcej już korzystał z Systemu Seopilot.pl to zawsze może zdążyć wypłacić swoje środki i następnie usunąć konto, szczególnie jeśli na to wszystko użytkownik ma w zapasie 365 dni.
 2. Zapraszamy do testów nowego modułu w SeoPilot. Automatyzacja reklamy Facebook Ads. Nowy moduł dostępny jest jeszcze w wersji beta, co oznacza że jest on sukcesywnie udoskonalany i rozwijany, ale już na tym etapie pozwala uruchomić efektywną kampanię Facebook Ads w 5 minut. Na czym polega automatyzacja reklamy Facebook Ads? Wystarczy, ze wstawisz adres url reklamowanej strony a nasz system: automatycznie dobierze grupę odbiorców wygeneruje teksty ogłoszeń dobierze relewantną grafikę do treści ogłoszenia. Zapraszamy do testowania nowego modułu na stronie SeoPilot. Od teraz w jednym serwisie możesz prowadzić dwie kampanie: Google i Facebook Ads.
 3. I added a video to a @YouTube playlist https://t.co/7Vv7YZfonx Krok 5 - Funkcja wykluczające słowa kluczowe

 4. Odwiedź nas na targach eHandlu 08.11 w Warszawie. Stoisko B 1.4! Odbierz darmowy bilet tutaj >> https://t.co/pzJ1IPsMyN

 5. @arve_lek Zmiany w systemie rozliczania i fakturowania zaczęły obowiązywać z dniem 1 sierpnia 2017 roku, więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie naszej nowości a także w Warunkach Korzystania, rozdział XXII (FATURA i RAPORTY). Wydawca dalej ma możliwość wystawiania faktur dla Seopilot Ltd za pośrednictwem swojego konta użytkownika, z tą różnicą, że według nowego systemu nie robi to przy wypłacie jak to miało miejsce przed 1 sierpnia lecz po zakończonym miesiącu na sumę naliczeń za ten miesiąc. Wypłata środków dokonuje się jak i przedtem, tj. na podstawie wysłanego wniosku, jest to jednak obecnie czynność odzielona od wystawiania faktury. Aby synchronizować sumę na fakturze i kwotę wypłaty zalecamy wypłaty dokonywać tuż po wystawieniu faktury na ukazaną w niej kwotę. @noupe Kwota ta jest pobierana tylko dla nieaktywnych kont. Nieaktywne konto, czyli takie gdzie użytkownik nie prowadzi żadnych aktywnych projektów SEO, kampanii Adwords, nie posiada aktywnych serwisów Wydawcy lub osób poleconych, mimo wszystko konto w SeoPilocie dostarcza szereg bezpłatnych instrumentów i funkcji (bezpłatny monitoring pozycji słów kluczowych w Google i Bing, analiza i rekomendacje na temat optymalizacji, samodzielny audyt SEO czyli Checklista SEO, analiza konkurencji, instrumenty ułatwiające dobór relewantnych słów kluczowych i ogłoszeń reklamowych AdWords), których dostarczanie i obsługa jest dla nas kosztem.
 6. Drodzy użytkownicy, z radością anonsujemy nasz nowy moduł reklamy kontekstowej. Od tej pory możecie łączyć działania SEO i Adwords w ramach jednego serwisu! Rozpoczęcie kampani to tylko 5 prostych kroków! Jednak pod daną prostotą kryją się zaawansowane skrypty, dzięki którym system wykona za Ciebie większość żmudnej pracy, takiej jak tworzenie tekstów ogłoszeń, dobór fraz kluczowych, zaawansowane ustawienia, niezbędne do przeprowadzenia efektywnej kampanii. Moduł został już efektywnie przetestowany na rynkach zagranicznych, powstał dzięki pracy specjalistów ds. Adwords i zaaprobowany jest przez Google. Uzyskał certyfikat Google Partners! Zdobyte doświadczenie pokazało, że średnio użytkownicy mogą zaoszczędzić nawet 30% uruchamiając kampanię w systemie SeoPilot. Wszystko dzięki temu, że system optymalizuje automatycznie Twoją kampanię. Masz jednak ciągle pełną kontrolę nad kampanią i wydatkami. SeoPilot nie pobiera prowizji za uruchomioną kampanię przez okres promocyjny (do 11 listopada 2017 r.). Nie są i nie będą naliczane żadne dodatkowe opłaty. Rozliczenia odbywają się za kliknięcia według stawek Google. Możesz stworzyć kampanię całkowicie za darmo! Bez minimalnych budżetów. Jeśli posiadasz projekt pozycjonera - możesz eksportować frazy do modułu reklamy kontekstowej. Wybierając frazy: wszystkie, aktywne bądź spoza TOP10! W związku z uruchomieniem nowej usługi mamy też dodatkową promocję. Przy doładowaniu konta na kwotę 499 zł otrzymasz pomoc specjalisty, który skonfiguruje za Ciebie zupełnie za darmo całą kampanię i stworzy wszystkie teksty ogłoszeń. Nie zwlekaj i skorzystaj z oferty! Więcej szczegółów na stronie. Póki co to tylko moduł beta. Projekt ciągle się rozwija. Wkrótce dostępne będą dodatkowe funkcje. Wszystko w myśl zasady: Łatwość obsługi - zaawansowane technologie - ciągłe udoskonalanie P.S. Mamy też nową stronę główną, jak wam się podoba?
 7. Nowa usługa w SeoPilot ???? Automatyzacja kampanii reklamowej w #Adwords - czytaj więcej o automatyzacji >> https://t.co/74GGGTxF3j

 8. @Pawl Dziękujemy za cenny feedback, analizujemy opisane kwestie, pragniemy także dodatkowo wyjaśnić przedstawione możliwości edytora graficznego naszych reklam. Style są po to aby wydawca mógł łatwo dopasować wygląd zarówno boksu reklamowego jaki i samych reklam do szaty graficznej strony Wydawcy, co powoduje, że reklamy te stają się “wkomponowane” w treść i design strony. Walidator może uznawać za niepoprawne, gdy style są umieszczone bezpośrednio w dokumencie html, nie należy tego traktować jako błąd lecz jako rekomendację. Aby nie otrzymywać takiego komunikatu od walidatora, należy wynieść style css poza obręb dokumentu html (metoda Style), jak to zrobić opisujemy w naszych instrukcjach instalacji kodu, w dziale “Opcje dla zaawansowanych”,- https://www.seopilot.pl/instructions/webmaster_id52.html, sprawdzamy ewentualne inne przyczyny, jeśi tak zostanie to naprawione. Po dodaniu serwisu do systemu są generowane domyślne style, które jednak można dowolnie modyfikować. Wszystkie klasy, style i nazwy klas można zastąpić i zdefiniować tak jak chce tego Wydawca , w tym także obowiązkowe parametry. Oczywiście rozumiemy, że są Wydawcy, którzy nie posiadają takich umiejętności programowania (html, css, php), min. dlatego oferujemy bezpłatną usługę instalacji kodu, mogą oni także zwrócić się o pomoc za pośrednictwem Działu Pomocy i innych kwestiach, wtedy podpowiemy, pokażemy, pomożemy. Co się tyczy, rozrzucenia linków po stronie oraz otoczenia boksu własnym elementem i dodanie klasy, jest to także możliwe i wielu wydawców z tego korzysta. rozrzucanie linków na stronie, metoda Build Links, więcej informacji można znaleźć tu: https://www.seopilot.pl/instructions/webmaster_id52.html Otoczenie własnym elementem, metoda Count Links: https://www.seopilot.pl/instructions/webmaster_id52.html Większość z tych opcji, aby je zastosować potrzebna jest specjalistyczna wiedza, w tym przede wszystkim znajomość CSS PHP, pracujemy nad tym aby to zmienić, otwarci jesteśmy także na propozycje z państwa strony.
 9. Wzrost stawki, czy jej obniżenie następuje na podstawie konkretnych przyczyn, działań lub zaniechań. Aby dowiedzieć się jakie to były przyczyny w przypadku pana strony, prosimy o kontakt z naszym Działem Pomocy. Pragniemy, także przypomnieć, że obok trybu "Wykup", gdzie serwis otrzymuje stałą miesięczną stawkę oferujemy również tryb "Giełda", z bogatym zestawem instrumentów i funkcji, gdzie zarobek zależy bezpośrednio od ilości rozmieszczonych reklam, to jest od rzeczywistego popytu jakim cieszy się dany serwis u naszych reklamodawców. W przypadku wątpliwości dotyczących oceny serwisu, każdy wydawca może także raz w miesiącu wysłać wniosek o moderację na żądanie, wtedy moderujemy serwis dodatkowo niezależnie od wtórnych moderacji, które przeprowadzane są regularnie według harmonogramu.
 10. Я запустил прямой эфир на @YouTube: https://t.co/BZQevdmsIN

 11. Я запустил прямой эфир на @YouTube: https://t.co/O4IhSIO4RT

 12. Niestety niektórzy nasi użytkownicy otrzymali podobny mail. Został on wysłany omyłkowo w wyniku błędu technicznego. Przepraszamy za niedogodności! Zanim się zorientowaliśmy część użytkowników już otrzymała podobne maile. Proszę się nie martwić, nie jest to żadne złośliwe oprogramowanie, ani nic w ten deseń.
 13. Jak pisać teksty na stronę? Czytaj najnowsze wydanie SeoKuriera https://t.co/Ylp3Xr09zc#seo #seokurierhttps://t.co/3qpW8B2fxs

 14. @Webmax, Mamy bardzo bogaty nabór instrumentów, funkcji, które pozwalają Wydawcom jak i Pozycjonerom efektywnie i długoterminowo współpracować z nami, ten korzysta z nich kto wie do czego one służą i jak działają, wiedzą o tym szczególni Ci, którzy z nami współpracują praktycznie od samego początku. Pragniemy tylko przypomieć o kilku z nich: https://www.seopilot.pl/news_id103.html. Oczywiście ciągle się rozwijamy, konstruktywnie reagujemy na każde nowe okoliczności i w odpowiedzi na ostatnie zmiany, także mamy nowe rozwiązania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy