Jump to content

Pion

Forumowicze
 • Content Count

  382
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. A jaki to problem znaleźć w google małego producenta? Kiedyś znałem takich, co mieli w garażu jedną maszynę i robili lakiery do paznokci albo cienie do powiek.
 2. Moja strona jest jeszcze w fazie rozwoju i nie mam dużego ruchu, ale widzę że kobiety szukają np. czegoś do higieny intymnych części ciała. Zresztą mając środki zdecydował bym się na ryzyko i kupił od producenta chociażby po kilkadziesiąt sztuk różnych kosmetyków, ładnie opakował bo kobiety też na to zwracają uwagę i dodał mały sklepik na stronie. Skoro masz ruch, to po co dawać zarobić jakiemuś PP i mieć z tego tylko mały procent? Kiedyś pracowałem w magazynie kosmetycznym i mój szef na takim biznesie robił kasę, tyle że zamiast sprzedaży internetowej, miał handlowców.
 3. Przy dużym ruchu może opłaca się sprzedawać własny produkt? Kupić jakiś kosmetyk z własnym logo czy nadrukiem. Ja właśnie zastanawiam się nad czymś takim.
 4. Ta grupa już nie istnieje? Co z moimi wpisami?
 5. Kupię 50 tysięcy seomatika, prywatnie. domnie.kontakt@gmail.com
 6. Doładowałem konto, ale nie widać wpłaconych pieniędzy w Giełdzie. Potwierdzenie mam z dotpay że płatność poszła. Czas to pieniądz, odpiszcie na mojego maila. Zlecenia nowe się pojawiają więc dziś pracujecie.
 7. Kod wysłany. Zapraszam kolejne osoby.
 8. Można tu zareklamować swój katalog firm http://www.terazfirm...alogi-firm.html W innych działach można opisać swoją firmę, np sklep internetowy i umieścić link Można napisać artykuł biznesowy i pod nim umieścić link Całkiem sporo można, ale nie ma profili. Konto wymaga aktywacji przeze mnie. To dobra alternatywa dla katalogów.
 9. Przywrócice cennik w historii?, Nie pamiętam za ile kto pisał ze stałych autorów.
 10. Mion e tam szachy, video czat z napalonymi milfami jest lepszy.
 11. Naturalne pozycjonowanie to jest wtedy, kiedy siadasz przed komputerem z sześciopakiem, paluszkami i napierdalasz linkami gdzie się tylko da i masz wszystko w du**e.
 12. Rok minął, strona żyje dalej.
 13. Katalogi są bardzo rzadko moderowane. Dodaje do nich ręcznie i niektóre wpisy wiszą niezaakceptowane już drugi tydzień. Da się to jakoś przyspieszyć? Chodzi o 1pozycja
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy