Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/06/2020 in all areas

 1. 2 points
 2. Optymalizacja to nie tylko poprawa szybkość strony. Dostałeś linka gdzie masz praktycznie wszystko o przyspieszeniu strony www, pamiętaj że optymalizacja na tym się nie kończy. No i nie zrobisz jej tylko wtyczkami. Od zawsze im mniej wtyczek tym lepiej, więc zacznij od przeglądu tego co tam masz.
  1 point
 3. A to czytałeś:https://www.elegantthemes.com/blog/divi-resources/speeding-up-your-divi-website ?
  1 point
 4. A co z uczciwym klientem, który chciałby dostać normalnego precla, a dostałby szambo? Przecież to by doprowadziło do tego, że mnóstwo copy robiliby takie walki, a tym samym klienci rezygnowaliby po prostu z GC.
  1 point
 5. Hejka moze komus sie przyda rozwiazanie dziala ale pewnie mozna to napisac duzo ladniej, poprawnie itp użyłem czegoś takiego do wypisania w pętli z miesiącami dni dla danego miesiaca: function days_in_month($month, $year) { return $month == 2 ? ($year % 4 ? 28 : ($year % 100 ? 29 : ($year % 400 ? 28 : 29))) : (($month - 1) % 7 % 2 ? 30 : 31); } a potem sprawdzam ile jest dni od poczatkowej daty do koncowej daty $liczba_dni = round(((strtotime($res_date_end))-(strtotime($res_date_start)) )/ (60*60*24),0); for ($number_day = 0; $number_
  1 point
 6. Działa to tak że prowadzisz np. sklep stacjonarny i chcesz sprzedawać przez neta.Przygotowujesz zdjęcia, opis i dodajesz kilkoma klikami do sklepu.
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy