Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/23/2019 in all areas

 1. 4 points
 2. 2 points
  1. Pojęcie względne. Są branże, gdzie jeśli nie masz "śmieciowych" linków z XRumer'a, to w TOP'ie nigdy nie będziesz. Ten sam link szkodzi w przypadku zapytania, branży X, a buduje wartość w przypadku zapytania, branży Y. Liczy się kontekst, dlatego np. odtwarzanie profilu linków domeny z TOP'ów w branży nieruchomości, nie działa w przypadku zapytania "pieców na pellet" i odwrotnie. Wpisz w Google "kamagra", przejrzyj TOP i zobacz, co siedzi w organiku. Tutaj domena, która ma tylko 9% linków z polskich domen i siedzi ładnie w TOP 10. Obserwuj linki, jakie są w konkretnych branżach. Jeśli w TOP masz jakieś domeny popychane sponsorowanymi z Onet'ów itd., to Ty prawdopodobnie będziesz musiał ten proces powtórzyć i nie ma co się łudzić, że wyrównasz ten volumen setkami NAP'ów. 2. Jak masz śmieciowe zaplecze, to masz śmieciowe linki. Jak masz dobre zaplecze, to masz dobre linki. Auto może mieć silnik 0.8 Turbo albo 6.0 W12. Samo pojęcie zaplecza nie ma tu nic do rzeczy. Jak dbasz, tak masz. 3. Inwestować to można w swoją nieruchomość, a nie mieszkanie, które wynajmujesz. 4. Nie rozumiem ocb. 5. Masz jeszcze Linkhouse'a. 6. Unikaj przede wszystkim serwisów, które w aktualnościach mają same publikacje z wszytymi linkami (brak własnego contentu), szybko się wyeksploatowują. Ale to, co możesz - zdobywaj sam. Z tych platform korzysta pół rynku, a dobrze byłoby mieć te lokalizacje, które są trudne do odtworzenia dla konkurencji. W przypadku platform, jedyną barierą jest kapitał. A jak zdobędziesz link sam z miejsca, których nie ma w tych platformach, to jesteś zawsze krok do przodu (nie żeby top'owe serwisy tam były słabe, ale jak zbudujesz swój profil BL, to jego odtworzenie dla większego konkurenta nie jest takie proste, bo poza "sypaniem" kasy, będzie musiał znaleźć kogoś, kto np. zbuduje relację z blogerami/wydawcami, a to czasami jest najtrudniejsze w procesowaniu).
 3. 2 points
  Piszesz, że masz pomysł jednocześnie szukasz rozwiań które mają wszyscy. Piszesz, że masz doświadczenie w ubezpieczenie jednocześnie pytasz o podstawy, które masz dostępne po zalogowaniu się do programu partnerskiego. Sugestia, zacznij i sprawdzaj co działa. Nikt nie wyłoży Ci gotowego pomysłu na biznes, bo takiego nie ma.
 4. 2 points
  @oryginalny nick Można to zrobić na dwa sposoby. 1. Wklejasz to w panelu Narzędzia -> kod źródłowy i odpowiednio edytujesz: <a href="link do strony">wyświetlany anchor</a> 2. Wciskasz taki jakby łańcuch w panelu pisania tekstów (przedostatnia ikonka) i tam wklejasz adres URL i uzupełniasz odpowiednio pola.
 5. 1 point
  What’s New in 5.35.0.0 Added: + Base starting timeout has been added in order to prevent CPU overloading on weak computers (see Program settings → Instance → Base starting timeout). + The option to enable certificate checking has been added to Chrome browser (should be run with argunent --ignore-certificate-errors=false). + Cursor operation in FullEmulationMouseMove has been enhanced. + Proxy info used in http request is now shown in Traffic Monitor. + BrowserProfile field can be taken via C# code using project.Profile.BrowserProfile method. + Method ZennoPoster.SetMaxThreads has been added to ZennoPoster API allowing to set maximum number of threads in use. + New option "Remove previous proxies excepting those which in live list" has been added to source settings in ProxyChecker. Fixed: • Problem with timezone emulation when accessing some websites, for example Avito, has been solved. • Issue with Popup tabs operation in Chrome has been solved. • Flash has been fixed in Chrome. • Bug navigating to website by IP has been fixed in Chrome browser (running with --ignore-certificate-errors argument by default). • Error in some cases when opening Action Designer in Chrome browser has been fixed. • Bug getting DOM-code and Text of a webpage in Chrome browser has been fixed. • Errors restarting bases frequently which were leading to slowing down ZennoPoster performance have been fixed. • Auto-completing in search (Ctrl+F) by source, DOM code and text of a webpage has been disabled. • Issue accessing project.Json object in new project has been fixed in ProjectMaker. • Text in windows-1251 encoding is now sent properly in http request with multipart via alternative HTTP method. • Issues displaying ico thumbnails in request info window has been fixed. • Bug downloading file with wrong extension via alternative HTTP request sending method has been fixed. • Errors leading to stopping proxy checking process have been fixed. • Bug when auto-search sometimes did not work in ProxyCheker has been fixed. • Bug cleaning project.Context at project "Restart" has been fixed. • Issue initializing global variables in project when they are overwriting already existing variables has been solved. • Other bugfixes and enhancements. Read more about other changes: Overview
 6. 1 point
  AQQry, dzięki za nic. Nie chcę gotowego pomysłu na biznes a jedynie konkretnego narzędzia do mojego biznesu. Finan, faktycznie superpolisa.pl ma coś czego szukam, dzięki.
 7. 1 point
  Więc ponawiam odpowiedź - PYTAJ wydawców systemów jakie komponenty oferują i wybierz odpowiedni dla Ciebie. Podobnie jak Chuck Norris, który zrobił "wszytki pompki" nic nowego w tym temacie nie wymyślisz, ale rób jak uważasz ...
 8. 1 point
  Przypomina mi się wypowiedz polityka jak Polacy pierwszy raz jechali na misję do Iraku - "są przygotowani mają paszporty"
 9. 1 point
  Śmiem twierdzić z tego co piszesz że nie warto abyś poświęcał na to czas. Stracisz tylko, jak niekoniecznie $ to swój czas.Na tym się zarabiało ok 10 lat temu bez większych inwestycji. Teraz kwoty o których napisał @zgred to są zdecydowanie za małe aby sensownie wbić się w rynek i to bez gwarancji powodzenia.
 10. 1 point
  i 20 tys na SEO i drugie tyle na SEM ... miesięcznie
 11. 1 point
  CAPSLOCK CREW LEPIEJ WIDOCZNI WIDOCZNIE LEPSI
 12. 1 point
  @Maciejus Promocja do końca miesiąca na wszystkie pakiety -35% kod rabatowy: rabat35
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy