Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/07/2019 in all areas

 1. 2 points
  Prawdę powiedziawszy, to szukając alergologa wolę stronę z ubiegłego wieku jak ta z linku, na której od razu widzę to, co mnie interesuje np: bez owijania w bawełnę. Niż współczesną "landing page" z wielkim graficznym topem i wieloma boxóami z jednym zdaniem i ... Zobacz więcej .
 2. 1 point
  Nie prościej nie brać takich zleceń?? Wolny rynek....Jak nikt nie będzie brać, to stawki wzrosną.
 3. 1 point
  Ja bym chciała jeszcze raz wspomnieć o kwestii nieobowiązkowości wystawienia oceny. Napisałam kilka tekstów dla Zleceniodawcy, który w poprzednim systemie wystawiał mi 5. Teraz tego nie robi, ponieważ najzwyczajniej w świecie mu się pewnie nie chce, skoro nie musi. Za to osoba, która będzie niezadowolona, na pewno skorzysta z okazji, żeby to wyrazić przez ocenę. To jest poważne zagrożenie dla miarodajności i w ogóle sensu systemu ocen.
 4. 1 point
  <!–more–> trzeba wpisać w źródle. Automatycznie się wszystko ściągnie o północy. Instalacja silników zawsze ręcznie. losydomen na razie nie działa, ale powinno się udać za jakiś czas wznowić usługę.
 5. 1 point
  Dzień dobry, @PaulMott, wiadomo, wyciąganie średniej z kilku ocen nie ma większego sensu - dosłownie kilka minut temu rozmawiałem z copywriterem, który ma ponad 99% zaakceptowanych tekstów, a ocena to 3,67 (oceny to 5, 5 i 1). Oczywiście taka sytuacja nie jest dopuszczalna, dlatego też czekamy z zastosowaniem średniej do czasu, kiedy sytuacja się wyklaruje Pozdrawiam, Bartłomiej Tokarski Założyciel GoodContent.pl
 6. 1 point
  System oceniania miałby sens jedynie wtedy, kiedy płaca byłaby adekwatna do pracy. W przypadku i tak śmiesznych stawek na goodcontent nie bez powodu wzbudza to oburzenie w piszących, zaś może istotnie ucieszyć zlecających, którzy wymagają coraz więcej za coraz mniej
 7. 1 point
  Projekty to coś, co miało się pojawić już dawno. O co chodzi: 1. Załóżmy, że pozycjonujesz stronę linktak.pl, więc tworzysz sobie projekt powiedzmy o nazwie linktak.pl 2. Definiujesz sobie dowolne artykuły i wysyłasz/planujesz wysyłanie artykułów na dowolnie wybrane strony z dotychczasowej bazy (można wybrać całą grupę, grupy lub po prostu pojedyncze z różnych grup). Oczywiście masz do tego wgląd i możesz modyfikować. 3. Wszystko ładnie jest przechowywane w bazie i widzisz pięknie jakie linki prowadzą do linktak.pl i z jakich stron, kiedy będą następne publikacje, kiedy były itd. Dzięki temu nie wyślesz kilka razy niepotrzebnie artykuł na danego bloga. Jeszcze nad tym siedzę, akurat dzisiaj mocno popchałem ten moduł do przodu, możliwe że jeszcze w tym tygodniu będzie ta aktualizacja. Oprócz tego będzie kilka innych zmian/poprawek/dodatków żeby lepiej się pracowało z WPisem. Planuję dodać różne moduły, między innymi możliwość indeksacji, ale też monitoring pozycji (to będzie przydatne w przypadku projektów).
 8. 1 point
  Dla jasności to samo tyczy i co dla wielu jest niezrumieniane z treściami z "wygasłych domen" dostępnymi w serwisie archive.org. To, że treść jest na wygasłej domenie NIE jest synonimem, że jest publiczna
 9. 1 point
  Wówczas właściciel recenzji może się z tobą skontaktować lub od razu prześle fakturę do opłacenia. To jest zwykła kradzież, ale na seo nie ma wpływu dopóki ktoś tego nie zauważy.
 10. 1 point
  @kluskaKRK Jeśli dostałaś 5 to takich ocen nie trzeba wyjaśniać i po wciśnięciu wyświetl dostajesz tylko podgląd swojego tekstu. Jeśli dostałaś coś poniżej to wyświetla się także dodatkowo : "Uwagi klienta zgłoszone do tekstu" i tam jest wyjaśnienie Twojej oceny.
 11. 1 point
  Należy też pamiętać, że kradzież contentu można zgłosić do Google. Jeśli Google przyzna nam rację to wycina skopiowane artykuły z indeksu. W skrajnych wypadkach leci cała domena, która kradła.
 12. 1 point
  Przetestuj. DC między różnymi domenami to mit. Można mieć kilkaset domen z tym samym contentem i jeśli będą dobrze linkowane to będą rankować. DC tak naprawdę może wystąpić tylko wewnętrz konkretnej strony, jeśli występuje błąd struktury serwisu lub nie ma ustawionych canonical'i, 301.
 13. 1 point
  Mi natomiast przyszedł do głowy jeszcze jeden problem. Z wcześniejszych wpisów zrozumiałam, że wystawienie oceny jest nieobowiązkowe dla Zleceniodawców (jeśli jednak jest obowiązkowe, to można nie czytać dalej tego posta). Jeżeli oceny są nieobowiązkowe, to wtedy wielu Zleceniodawcom, którzy mogliby wystawić pozytywną ocenę zwyczajnie nie będzie się chciało jej wystawić na zasadzie "no bo po co, skoro nie muszę". Za to ci, którzy będą niezadowoleni (bezpodstawnie lub też z uzasadnieniem) z pewnością wykorzystają opcję, żeby wystawić negatywną ocenę. Powstaje więc ryzyko, że system będzie zupełnie niemiarodajny, bo wystawiane będą wyłącznie negatywne oceny, skoro nie ma obowiązku wystawiać pozytywnych.
 14. 1 point
  Obecnie mamy promocję 50% na Premium 3mc - 3mc można kupić teraz za 100 zł netto.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy