Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/04/2019 in all areas

 1. Film z monitoringu. Dziwnie to wygląda. Taranujcie szlabany w takich sytuacjach, one nie są z betonu. Lepiej zapłacić za nowy szlaban niż przypłacić zdrowiem czy życiem.
  2 points
 2. Witam serdecznie, Wrzucam sobię strone https://drobnicamorska.pl Oprócz błędów z problemem wczytywania strony widzę , że w podglądzie graficznym " Wyrenderowana strona" nie ma całkiem, kolorów, grafiki itp czy coś jest nie tak jeśli chodzi o obsługę na mobile? I co najważniejsze wpływa na pozycję google? Nikt nic?
  1 point
 3. Czemu kierowca próbował zawracać czy inne kombinacje? W takiej sytuacji gaz do dechy i do przodu bo wolałbym z drzewem się zderzyć niż z pociągiem, nie mówiąc już o staranowaniu szlabanu bo to by było w tej chwili czym najmniej bym się przejmował.
  1 point
 4. 1 point
 5. 1 point
 6. panowie tak czysto teoretycznie. Zakładając że zus kosztuje 0 zł. I wszystkie inne składki zdrowotne itp również nie kosztują. To czy wówczas prowadzenie firmy , odliczając sobie masę kosztów a do tego właśnie ten Vat to tak naprawdę nie jest tylko i wyłącznie czysty zysk ? i to bez żadnego ryzyka ?
  1 point
 7. Ze względów osobistych nie podaję strony, a strony, które podałam są identyczne pod względem umiejscowienia kodu, więc możemy przyjąć że dotyczy to właśnie tej strony. Ale pomijając to, zapytam ogólnie: czy kod może być w innym miejscu niż <head>? Dziwne jest to, że nigdzie nie ma takiego tematu. Shoper to dość spora platforma, wszystkie sklepy mają umieszczony kod GA poza <head> i GTA wyświetla błąd. Nikt o to nie pyta, nikt nie zgłasza do Shopera. Dlatego może to umiejscowienie jest ok. Nie wiem, nie znam się, dlatego podałam inne strony, gdzie wygląda to tak samo.
  0 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy