Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/05/2018 in all areas

 1. 2 points
  Może po prostu je omijaj i zostaw je tym co chcą je napisać, albo zlecenie umrze śmiercią naturalną?
 2. 2 points
  Dlatego właśnie dziś w nocy dodamy przycisk do przesłania zlecenia do moderacji. Ograniczyliśmy długość precli do 6000 znaków, właśnie po to aby nie dochodziło do absurdów typu precle 15000 znaków. Niestety nie da się wszystkich zadowolić, więc podjęliśmy decyzję podyktowaną rozsądnym kompromisem. Z punktu widzenia SEO są potrzebne precle dłuższe niż np 2500 znaków. Życzymy wszystkim miłego dnia i do usłyszenia, Zespół TextBookers
 3. 2 points
  Adres mail firmy: office@firma.pl = brak danych osobowych. Adres mail firmy: jan.kowalski@firma.pl = są dane osobowe. I masz odpowiedź.
 4. 1 point
  Cześć! Jak pewnie część forumowiczów wie oferuje płatny dostęp do publicznych proxy przeznaczonych do sprawdzania pozycji w Google. Niestety lub stety większość osób używa do monitorowania stat4seo, które ma bardzo duże problemy z odpytywaniem Google z użyciem prywatnych proxy, nie mówiąc o publicznych. Dodatkowo po małym przeszukaniu sieci widać, że w s4s występuje bardzo dużo nierozwiązanych błędów, które utrudniają jego użytkowanie. Przechodząc do konkretów - w zaawansowanej formie posiadam już stworzony plugin, który zastępuje oryginalny plik check.php (sprawdzanie pozycji, konfiguracja itp.), dzięki czemu szybkość oraz wydajność sprawdzania pozycji wzrasta diametralnie (dzisiaj na najmniejszym pakiecie proxy w 6h sprawdził ponad 1200 fraz bez żadnych problemów). Kolejne planowane poprawki: automatyczne jednokrotne ponawiania fraz, które zostały oznaczone jako 0 - dość często zdarza się na publicznych proxy. RWD Cenna - jest to kwestia jeszcze do pomyślenia jednak myśle, że na 95% osoby, które kupiły u mnie proxy otrzymają plugin za darmo a dla pozostałych ustalę jakąś cenę. Jest ktoś zainteresowany? Chciałby ktoś zaproponować jakieś zmiany/poprawki?
 5. 1 point
  Brawo, Textbookers. Od jakiegoś czasu dzieje się tylko lepiej, o wiele szybciej odpowiadacie na kontakt, o wiele krócej czeka się na wypłatę, podwyżkę też przyjmuję z uśmiechem. Ogólnie będzie nam się współpracować coraz przyjemniej:)
 6. 1 point
  Sprawdź empirycznie. Tak czy inaczej nie ma możliwości weryfikacji czy w danej domenie jest skrzynka pocztowa = konto e-mailowe. Wiec nie zrektyfikujesz czy konto/ adres e-mail np: jan.grzmot@gmail.com faktycznie istnieje w inny sposób niż wysyłając na niego e-maila i oczekując twardego odbicia typu mailer-daemon
 7. 1 point
  Próbowałem dodać domenę na czarną listę, ale wyskakiwał mi błąd „problem z połączeniem z bazą danych”. Okazało się, że przeszło dopiero całe hxxp://www.domena.zz. Samo domena.zz przejść nie chciało i zgłaszało powyższy błąd. W sumie nie wiem czy to błąd czy nie, ale piszę jakby co, bo mnie to zblokowało na minutę.
 8. 1 point
  Dokładnie. Poza tym algo "zlicza" również sygnały w postaci adresu nieaktywnego w postaci czystego tekstu. Chociaż akurat nie jest to bezpośredni czynnik rankujący ale jakby naturalne uzupełnienie profilu/obecności strony w sieci.
 9. 1 point
  Ho ho ho! Mikołaj z TextBookers.com zwiększa wypłaty za teksty Mikołajki dopiero jutro, ale zanim święty Mikołaj wyruszy zostawiać prezenty pod poduszkami grzecznych copywriterów, postanowił odwiedzić Textbookers.com. Od dziś na stałe zwiększamy Wasze zarobki za pisane teksty w języku polskim o kolejne 10%, co wraz z podwyżką z ubiegłego tygodnia daje solidne 20%. To jednak nie koniec świątecznych atrakcji. Dziś w nocy zaimplementujemy specjalną funkcję zgłaszania niepoprawnie opisanych zleceń. Chcieliście napisać precla, a opis zlecenia brzmi bardziej jak tekst specjalistyczny? Dzięki funkcji Zgłoś nasi moderatorzy szybko zajmą się tym problemem. Nieodpowiednie zlecenia zgłaszać mogą użytkownicy ze średnią ocen powyżej 4,5. Nie tak dawno pisaliśmy o nowych planach na rozwój platformy Textbookers i ostatnie tygodnie są jedynie zapowiedzią nadchodzących zmian. Szybsze wypłaty, lepsza kontrola zleceń i wyższe stawki to nasz sposób podziękowania za Waszą pracę. Jednocześnie przypominamy, że wciąż jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i opinie, na które czekamy pod adresem pomysly@textbookers.com. Zespół TextBookers.com życzy Wam miłego weekendu i wesołych mikołajek.
 10. 1 point
  Witam Czy opcja "Testuj wyświetlanie linków" działa? U mnie na stronie po kliknięciu wyświetla się : HTTP_CODE:200 KONTENT: a w konsoli pisze tak: Chyba ta funkcja jest blokowane przez przeglądarki.
 11. 1 point
  To świetnie, bo Google się nie połapie które to zapleczówki, a które nie W laohost na zwykły hosting masz do dyspozycji 4 maszyny, na każdej po 4 IP - w sumie masz 16 IP, 39 zł brutto od konta - jakość kont bardzo dobra. Rzucę refem: https://www.laohost.pl/najlepsze_serwery.htm i Bez refa: https://www.laohost.pl/ Do miesiąca masz podstawowy atak na ssh i blokadę VPSa - trzeba zabezpieczać.
 12. 1 point
  @DanielBurchardt Mogę dać trochę swoich prywatnych proxy pod Google do testów tego modułu.
 13. 1 point
 14. 1 point
  Jeśli wierzysz w to, że sąsiedztwo ma realny wpływ na jakość zaplecza/strony, to jedyną sensowną opcją są dedykowane adresy IP, a te najtańsze są w ovh. Zawsze możesz też pójść w zwykłe tanie hostingi i tam jako sąsiedztwo będziesz miał normalne strony, czyli będzie to chyba najbardziej naturalne. Jak poszukasz hostingów w cenie do 50 zł /rok, to dla 10 stron wyniesie Cię to 500 zł. Czyli albo idziesz w rozwiązania SEO i akceptujesz to, że masz ruletkę jeśli chodzi o sąsiedztwo, albo idziesz w droższe rozwiązania.
 15. 1 point
  Pomysł ciekawy. Zakładam, że na podstronie z takim artykułem tradycyjne linki systemowe nie będą się wyświetlać?
 16. 1 point
  Grzegorz zrób płatne aktualizacje i wtedy będzie warto , program fajny daje rade ale można by go uskutecznić by ułatwić sobie prace . szczególnie chodzi mi o własne listy i jakieś odfajkowywanie listy że do tej strony jest już dodany wpis czy ogłoszenie bo jest teraz to średnio rozwiązane . Myślę ze inni tez się zgodzą na płatne aktualizacje które wniosą postęp do programu i ułatwia prace . Czekamy na zdanie innych .
 17. 1 point
  Jeszcze jedna sprawa do autora wystawiacza czy nie można uskutecznić tworzenia własnych baz bo sposób obecny z tagami jest mało przejrzysty i robi się bałagan .
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy