Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 02.11.2018 we wszystkich miejscach

 1. 2 punkty
  Zapalam ten wirtualny znicz ku pamięci Wszystkim, którzy byli członkami społeczności forum, ale już odeszli z tego świata. Spoczywajcie w spokoju
 2. 1 punkt
  To nazywa się link site wide. Linki site wide mogą zaszkodzić jeśli w profilu linków ich ilość będzie zbyt duża do innych linków. Natomiast jeśli strona posiada wystarczająca ilość linków z innych unikalnych domen link site wide z dobrej strony może całkiem niezłe rankować. Absolutnie tak nie jest. Ma znaczenie zarówno ilosć unikalnych domen w profilu jak ilość linków z konkretnej domeny. Co zresztą łatwo przetestować dodając do testowanej domeny jeden link i więcej jak jeden z tej samej domeny ( różnych podstron).
 3. 1 punkt
  Sprawa rozwiązana, nie był to błąd po stronie systemu.
 4. 1 punkt
  Ponadto, ci, którzy piszą za takie psie stawki nie robią tego dla przyjemności, tylko często nie mają wyjścia i chcą zarobić cokolwiek. Wyzyskiwacze, oferujący miskę ryżu za robotę, wszędzie się znajdą i ten pan jest przykładem. Tyle, że administracja powinna na to reagować, a nie reaguje.
 5. 1 punkt
  Tak, wykupuję licencję z za +10 000 żeby zarobić 200 zł na mj Umówmy się, przy małych serwisach Majestic nie robi nikomu pod górkę. To tak jakbyś pytał każdego, czy ma wykupione API Google do monitorowania fraz.
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+01:00