Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/05/2018 in all areas

  1. 4 points
    @Aleksiejs Moja aplikacja ma się dobrze i nie ma żadnego problemu ze sprawdzaniem nawet na publicznych proxy po przełączeniu jej na http. Kolega ma na testy licencję i około 4000 fraz i przydzieliłem mu pakiet publicznych proxy to do godziny 14-15 ma wyniki już dla wszystkich stron/fraz. Ja testuję współdzielone proxy z http://buyproxies.org/ i tak naprawę współdzielone słabe ale support mają błyskawiczny Po odblokowaniu ich (przepisania captcha) działają dobrze, w aplikacji poprawiłem moduł odblokowywania proxy.
  2. 1 point
    Prosić o zwrot za licencję Stat4Seo to jak prosić dziewczynę po rozstaniu się o zwrot kasy za hotele i bilety do kina Fajnie, że korzystacie z super innych monitorów do pozycji ale nie wiem jaka część osób ma w ogóle coś dedykowanego na Stat4Seo jak my. To jest najlepsze oprogramowanie jakie istnieje a wsparcie to przykład dla każdego. Jeśli Hekko blokuje ten skrypt to po raz kolejny pokazali, że są firmą wysoce problematyczną. Najgorsza firma hostingowa w Europie. Cyrk za cyrkiem. Mam wiele przykładów i dowodów dot. poziomu ich obsługi. Czy istnieje w Polsce jakiś monitor pozycji z white label?
  3. 1 point
    @AdamBoganD nie chodziło o Ciebie, u Ciebie jest kwestia odsprzedaży licencji, a nie "reklamacji i domagania się zwrotu pieniędzy". Kwestia odsprzedaży to inna sprawa i może zrozumiesz dlaczego licencja jej zabrania jak postawisz się w mojej sytuacji. Otóż od blisko 10 lat sprzedawałem Stat4Seo za 200zł + VAT (na początku mniej, teraz więcej - ale tyle było przez większość czasu). W większości przypadków nie pobierałem żadnych dodatkowych opłat, czy za aktualizację, za instalację, za naprawianie problemów gdy użytkownik coś źle skonfigurował, za rozwiązywanie problemów gdy np hosting zmienił IP itd. Przez całe te lata w większości przypadków odpisywałem na maile w ciągu kilkunastu minut. Traktowałem to jako "wliczone" w opłatę ze system. Z biegiem czasu okazało się, że to średnio opłacalne bo ilość użytkowników (a co za tym idzie różnego rodzaju zgłoszeń) rośnie, a miesięczne przychody ze sprzedaży licencji stoją w miejscu, ale to nie ważne, taki model biznesowy wybrałem. I teraz w momencie gdy ktoś odsprzedaje licencję, ja zostaje z nowym klientem, któremu mam dostarczyć aktualizację oraz support, który możliwe, że będzie się ze mną kontaktował w sprawach "co i jak działa" lub z jakimiś problemami, a nie mam z tego żadnych przychodów. Były już takie sytuacje i doskonale wiem jak to wygląda i ile to później zabiera mojego czasu. Podsumowując - od początku zasady były jasne. Stat4Seo było sprzedawane w formie licencji użytkownika końcowego programu komputerowego. W przypadku tej licencji, użytkownik nie uzyskuje on prawa do modyfikowania, poprawiania, rozpowszechniania programu czy dalszej jego odsprzedaży. Czy zdarzają takie przypadki? Owszem, bo nie raz kontaktuje się ze mną ktoś kto nie był klientem i zgłasza problemy z panelem. Czy walczę z tym? Nie, nie będę "kopał się" z klientami, nie mam zamiaru się sądzić o w zasadzie drobne pieniądze. Liczę po prostu na zdrowy rozsądek i uczciwość.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy