Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/12/2018 in all areas

 1. 3 points
  Na wszystkie pytania odpowiadam w ciągu kilku minut, każdy kto zada pytanie ma odpowiedz. (zobacz w temacie GIndex.me odpowiedz w ciągu niespełna 10 minut i rozwiązanie problemu). Teraz zobacz inny temat konkurencji i porównaj czasy odpowiedzi na jakiekolwiek zapytania. (ostatnio też tam pisałeś ) (lecz nie piję nic do innych każdy ma swój model biznesowy) Mnie nie uraziłeś, każdy ma swoje zdanie na różne tematy ale mi tak jak i Mariuszowi lepiej się współpracuje z małymi firmami ponieważ są bardziej elastyczne i można się "dogadać" a z większymi firmami jest różnie czasem dobrze czasem źle. Co do aplikacji dużo osób używa jej i sobie chwali, niektórym się nie podoba, ale wszystkim nie dogodzi taki jest Świat taka jest Polska ale to dobrze bo każdy ma pracę i może wybierać w produktach. O aktualizacjach ostatnio nie piszę tutaj na forum tylko wszyscy je widzą bezpośrednio w aplikacji i pobierają.
 2. 3 points
  Bo materiał genetyczny z pokolenia na pokolenie coraz słabszy
 3. 2 points
  Podobnie jak 2 lata temu bawimy się w obstawianie wyników nadchodzących mistrzostw. Zasady są proste: - rejestracja w serwisie (można wstawić linka! ), chyba że już masz konto z poprzedniego konkursu, to wystarczy się zalogować - obstawianie meczów Co do nagród, na razie główną jest satysfakcja, ale kto wie, może w trakcie coś dojdzie Gdyby ktoś chciał dorzucić do puli nagród to proszę bardzo - wystarczy napisać na PW lub mail. Adres: http://euro2016.freshscraper.i4a.pl (został stary). I wyniki poprzedniego obstawiania: http://euro2016.freshscraper.i4a.pl/poprzednie/euro2016.html Zapraszam do zabawy.
 4. 2 points
  Ogólnie trochę jestem zdziwiony konwersacją w tym temacie. Koleś zadał pytanie o SEO do sklepu a wątek rozwinął się na 2 strony o stawach, szuwarach i innych rzeczach. Ja od siebie dla autora tematu mogę powiedzieć: 1. Czytaj na tym forum stare wątki. SEO się zmienia ale tak załapiesz podstawy podstaw. 2. Optymalizuj sklep cały czas, nie tylko na początku 3. Ogarnij linkowanie wewnętrzne i unikalne treści, opisy kategorii i produktów 4. Linkuj stronę główną, kategorie, produkty i bloga jesli taki będzie w sklepie. 5. Jeśli to nowa domena to uważaj z linkowaniem bo wszystko poleci w dół 6. Sprawdź konkurencję. Jeśli nie masz budżetu to możesz wykorzystać trial np seospyglass to cokolwiek zobaczysz. 7. Nie oczekuj cudów. Determinacja i czas oraz odpowiednia strategia powinny przynieść jakiekolwiek efekty. 8. Konkurencję masz w pip poważną więc zrób chociaż analizę SWOT i zanim wydasz złotówkę zastanów się czy warto. Niestety jak to w każdym biznesie czy realnym czy wirtualnym potrzebny jest kapitał początkowy. Jeśli go nie masz lub masz niewiele to przemyśl 2 razy czy warto w to się pchać.
 5. 2 points
  Pewnie boli, że Web-Tools po kilkunastu (to już chyba aż tyle) latach darmowego wsparcia, "już" nie ma wsparcia. Co do zespołów, moim zdaniem lepszy jednoosobowy , jeśli jest słowny i solidny. A tak akurat w przypadku autora tego wątku jest. Łatwiej się dogadać w wielu sprawach :)
 6. 1 point
  To teraz Możesz sprzedawać powierzchnie reklamową nad stawem producentom środków na komary i sprzętu wędkarskiego W każdym bądź razie Ustawiłeś poprzeczkę wysoko i Twoją opowieść o stawie ciężko będzie przebić
 7. 1 point
  Tak, ale STS jeszcze się do systemu LinkTak.pl nie zgłosił, Totolotek też nie
 8. 1 point
  Zostaje jeszcze rozbicie o definicję reklamy - czy sam link jest reklamą jeśli nie zawiera treści perswazyjnych czy szczegółów oferty? Czy goły url też może zostać uznany za reklamę? Czy jeśli w tym wpisie podam przykład buka bez licencji to będzie już reklama?
 9. 1 point
  Pochwalony we wtorkowy "chłodny" poranek
 10. 1 point
  Ja bym nie chciał mieć swoich linków obok bukmacherki - także pytanie nie tylko do wydawców.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00