Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/14/2018 in all areas

 1. 1 point
  #2 działa Pozostałe sprawy są w trakcie realizacji Problem został naprawiony
 2. 1 point
  Kursywa/pogrubienie to uatrakcyjnienie wizualne tekstu, a jak wiadomo Google robi wszystko aby strony były dostosowane pod użytkownika, więc może być (!) to jakiś tam bardzo marginalny czynnik brany pod uwagę.
 3. 1 point
  Trudno o jednoznaczny test w warunkach laboratoryjnych. A trudno, bo nawet jeśli np. wyboldowanie linku jest nadal czynnikiem rankingowym, to ma przypisany na tyle niski klasyfikator (wagę), że nie idzie tego zbadać.
 4. 1 point
  Gdy przeczytałem wszystkie Wasze posty, to od razu zrozumiałem dlaczego profesjonalne pozycjonowanie tyle kosztuje, dokładnie mi chodzi i działania na innej domenie, następnie powielanie tych działań na swojej docelowej domenie. Tak samo dostęp do różnych narzędzi, roboczo godzina, zusy podatki pensje itp itd. To po prostu musi kosztować bo Wasze działania jeżeli są dobrze robione tzn bezpiecznie, to są bardzo czasochłonne, oraz kosztowne. Wpadłem na kolejny genialny pomysł z przejęciem domeny, ale to jutro opiszę jak będę miał chwilę czasu.
 5. 1 point
  @Boltron nie rozumiem Twojego zdziwienia. Koleś z zamożnej rodziny rozkręcił biznes i tyle. Po wodzie chodzić nie umie.
 6. 1 point
  Programista zajmuje się już powyższymi sprawami. Prosimy o cierpliwość.
 7. 1 point
  Nie mają złych linków? Jakoś z pół roku temu im tutaj podałem, że w historii wypłat linki na dole prowadzą do transaction/payout/numerstrony, a powinny do transaction/payout/history/numerstrony. I też jest 404, trzeba sobie ręcznie wklepywać adres. Odpisali mi, że w sprawach związanych z moim kontem, mam pisać na maila, jakby to był błąd jednego użytkownika... Już mi się nie chce kłócić, bo w sumie za darmo im błędy zgłaszam, a olewają. Może też możesz (przynajmniej tymczasowo) ogarnąć to w taki sposób? Nie mam ulubionych copy, więc nie wiem jaka jest struktura adresu, ale zakładam, że to podobny błąd.
 8. 1 point
  Brakuje sprawdzania pozycji w celu zatrzymania linkowania po jej osiągnięciu. Ograniczy to zużycie zasobów. Przychylam się do @karolex że podmiana url jest konieczna, czasem trzeba zmienić podstronę albo przejść na https lub wrócić na http. Obecnie to konieczność dodania nowego linka. Edit: proponuję też dodać opcję masowej zmiany parametrów: ilość dzienna, maksymalna i % nofollow
 9. 1 point
  Brakuje opcji podmiany adresu domeny w linkowaniu w edycji, w przypadku "spalenia" domeny wystarczyło by wtedy podmienić adres i anchory, a tak trzeba linkować od nowa... i czekać na przydzielenia, a w przypadku zatkania slotów traci się wiele miejscówek, bo na to miejsce wejdzie konkurencja.
 10. 1 point
  Temat był już ukryty za to, że wyciągałeś linki z nie swojego zaplecza i ich upubliczniałeś. Po rozmowie z Kubą otworzyliśmy temat ale linki zostały usunięte. Przed chwilą usunąłem kolejne. Ostatnie ostrzeżenie. Nie wyciągamy na publiczne forum nie swoje zaplecze, takie mamy zasady od lat. Dla Twojego testu pokazywać miejscówki nie ma potrzeby wystarczy pokazywać ich oddziaływanie na Twoją docelową. Właściciel miejscówek pisze nam ciągle, że nie życzę sobie ich upublicznienia. Jeśli Twoja znajomość SEO nie podpowiada, że upublicznianie miejscówek szkodzisz również sobie to Tobie podpowiem nie warto to robić bo to forum czytają również osoby " z drugiej strony barykady".
 11. 1 point
  Mi też się nie chce wierzyć jak można tak ludzi w ch***ja robić ...
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00